Lot balonem – Kraków

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 1 godzinę. Na całą atrakcję należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Krakowa, dokładne miejsce startu ustalane na etapie rezerwacji.

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalony zostanie inny termin lotu. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot/instruktor.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Po zakupie vouchera należy ustalić z instruktorami miejsce startu i przybliżony czas realizacji. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Minimalny wiek to 8 lat. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych

Informacje dodatkowe

W locie nie powinny uczestniczyć osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia, kobiety w ciąży. Cena obejmuje jeden lot od osoby.

Ważność vouchera

365

2019-12-30
5/5

Czad!!!!

Super atrakcja, rewelacyjny prezent.

2019-12-24
5/5

Super

Cudowne widoki. Chłopak wiedział, że marzę o locie balonem. Spełnił jedno z moich największych marzeń. Dziękuję kotku :-*

2019-08-01
5/5

Balon

Lot dostałam od koleżanki. Przeżycie niesamowite. Widoki z góry przepiękne. Teraz planuje zakup lotu dla rodziców z okazji okrągłego jubileuszu.

2019-06-10
4.66667/5

Fajna atrakcja

W zasadzie atrakcja fajna dla wszystkich, ale dla kobiet szczególnie się spodoba.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

12.09.2020

Jak daleko od Krakowa może być miejsce startu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

09.07.2019

Witam, chciałabym zakupić lot balonem nad Krakowem. Czy jest możliwość realizacji pomiędzy 03.08 a 09.08?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Realizacje są uzależnione od warunków pogodowych, a także zebrania grupy. Mamy też w ofercie lot dla dwojga: https://prezentmarzen.com/lot-balonem-dla-dwojga/ Tutaj nie trzeba czekać na zebranie grupy, instruktor dostosowuje termin do klientów. W tym wypadku oczywiście też ważne są aktualne warunki pogodowe.

03.07.2019

Dzień dobry, widzę tutaj lot balonem na 399PLN . Czy jak kupię 2 vouchery moge polecieć z drugą osobą w tym samym balonie ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Oczywiście, należy to ustalić z instruktorem na etapie rezerwacji. Podana cena dotyczy lotu w kilkuosobowej grupie z innymi osobami w balonie.

30.05.2019

Witam, chciałbym zakupić prezent dla dwojga lot balonem, tylko nie jestem pewien terminu tzn czy akurat w weekend w który będziemy w Krakowie będzie odbywał się lot, jak to sprawdzić?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Zapraszam do kontaktu adres: [email protected]

22.05.2019

witam Posiadam voucher na kwotę 300 zł na realizację prezentu marzeń, czy jest możliwość dopłacenia różnicy i czy w locie mogą uczestniczyć 2 osoby ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Prezent: https://prezentmarzen.com/lot-balonem-okazja-cenowa-krakow/ jest przeznaczony do realizacji przez jedną osobę. Loty odbywają się w kilkuosobowych grupach. Ze względu na okazyjną cenę lotu balonem zachęcam do zakupienia prezentu dla osoby towarzyszącej i realizacji lotu wspólnie :)Podczas zakupu prezentu można wykorzystać posiadany gift card oraz dopłacić pozostałą kwotę.
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy lot balonem dla jednej osoby w okolicach Krakowa. Lot trwa 1 godzinę i realizowany jest w grupach do 15 osób. Termin i dokładne miejsce lotu ustala instruktor.

Komu podarować lot balonem?

 • Kolekcjonerowi pięknych widoków i wspomnień
 • Każdemu, kto chciałby się przekonać, jak wygląda świat z perspektywy balonu
 • Przyjacielowi, który pasjonuje sie baloniarstwem

Lot balonem

Baloniarstwo to coraz bardziej popularny sport, który zyskuje sympatyków na całym świecie. Ogromna czasza wypełniona gorącym powietrzem, które sprawia, że balon się unosi, pozwala szybować niemal w dowolnych zakątkach świata, gwarantując niepowtarzalne emocje i widoki. Po zakupie vouchera na lot balonem należy ustalić z instruktorami miejsce startu i przybliżony czas realizacji. Na parę dni przed lotem instruktorzy skontaktują się z posiadaczem vouchera, który musi dostosować się do wskazanego terminu i miejsca lotu. Lot balonem trwa ok. 1 godzinę, jednak na całą atrakcję należy sobie zarezerwować ok. 3-4 godziny.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie. Uwaga! Nie ma możliwości realizacji lotu bezpośrednio nad miastem!

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu 
 2. Krótki instruktaż dotyczący lotu i przygotowanie balonu do startu
 3. Lot balonem (ok. 1 h)
 4. Podziwianie widoków z pokładu balonu
 5. Ceremonia Chrztu na Aeronautę
 6. Wręczenie pamiątkowego certyfikatu poświadczającego lot
 7. Zakończenie lotu celebrowane lampką szampana
 8. Zdjęcia z lotu
 9. Powrót do miejsca startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci – Mistrzowie Polski i Europy w lotach na precyzyjność, znajdujący się w światowej czołówce rankingu Międzynarodowej Federacji Lotniczej. Profesjonalizm i ponad 20-letnie doświadczenie w lotnictwie, które zaowocowało tysiącami godzin spędzonych w powietrzu w połączeniu z prawdziwą pasją do baloniarstwa gwarantują bezpieczną realizację. Organizator lotu dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Wymagane warunki pogodowe do realizacji lotu

 • prędkość wiatru do 5 m/s
 • brak opadów
 • widoczność minimum 2 km
 • brak budujących się komórek burzowych
 • temperatura zewnętrzna do 28 stopni

Uwaga!

W pierwszej kolejności o terminie lotu decydują warunki pogodowe i pilot realizujący lot . Ze względów bezpieczeństwa loty mogą być realizowane z dużym przesunięciem czasowym. Z tego względu zakup vouchera należy dokładnie przemyśleć biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione informacje! Vouchery mają ważność 12 miesięcy, ponieważ długotrwałe niekorzystne warunki pogodowe mogą powodować wydłużenie terminu realizacji.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Podarujesz niezapomniane emocje w prezencie
 • Wręczasz oryginalny i zaskakujący prezent, który na długo zapisze się w pamięci
 • Stwarzasz okazję do spojrzenia na świat z nowej perspektywy
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Kraków  - kliknij żeby zmienić
Bielsko-Biała 599 zł Chełm 599 zł Dolina Biebrzy 569 zł Gryfów Śląski 695 zł Jura Krakowsko-Częstochowska 599 zł Karkonosze i Pogórze Izerskie 519 zł Kazimierz Dolny 599 zł Kędzierzyn-Koźle 599 zł Koszalin 699 zł Leszno 499 zł Nałęczów 599 zł Olsztyn 519 zł Warmia i Mazury 569 zł Zakopane 499 zł Zamość 599 zł Zielona Góra 599 zł
Kraków   (zmień)

Cena:

Cena: 599 zł

P0005070

Ocena 

5/5
4