Lot balonem – Lublin

Balon to rodzaj statku powietrznego, który na każdym obserwatorze robi ogromne wrażenie. Jego potężne rozmiary, magiczne wznoszenie się ku górze i tradycyjna wiklinowa gondola tworzą wizerunek iście bajkowy. Udaj się więc w bajeczną podróż szlakiem wyznaczanym przez kierunek wiejącego wiatru i przeżyj piękną, niezapomnianą przygodę z baloniarstwem.

Lot balonem nad Lublinem to wyjątkowa okoliczność, by z perspektywy lotu ptaka podziwiać piękno Lubelszczyzny. Wraz z innymi uczestnikami wyruszysz w godzinną podróż, podczas której będziesz podziwiał piękne krajobrazy rozpościerające się wzdłuż wschodniej granicy Polski. Lot balonem zrealizujesz pod przewodnictwem doświadczonego pilota, który przybliży Ci tematykę baloniarstwa. Weźmiesz także udział w rozkładaniu oraz składaniu balonu, uświadomisz sobie jak ogromnych rozmiarów jest płachta i jak wiele czasu potrzeba, by przygotować balon do kolejnego lotu. Gwarantujemy, że widokowy lot balonem w Lublinie będzie pięknym przeżyciem, które zostanie w Twej pamięci na długi czas.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 45 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Park w Nałęczowie bądź Lotnisko w Radawcu. Możliwy start w promieniu 30 km od wymienionych miejsc. Dokładne miejsce startu ustalane indywidualnie z klientem.

 • Czas trwania

  Zalecamy zarezerwowanie sobie ok. 3-4 godzin. Czas rozłożenia balonu to 1 godzina, podobnie trwa złożenie. Sam lot zajmuje również ok. 60 minut.

 • Pogoda

  Lot może się odbyć gdy prędkość wiatru nie przekracza 15 km/h. Deszcz, mgły jak i chmury burzowe uniemożliwiają lot. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, dostosowany do odpowiedniej pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, kryte obuwie na płaskiej podeszwie. Polecamy także wziąć okulary przeciwsłoneczne.

 • Wymagania

  Nie zaleca się udziału kobietom powyżej 6 miesiąca ciąży i osobom z epilepsją, chorobami układu krążenia. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Realizacja uzależniona jest zebraniem grupy 3 uczestników.

 • Informacje dodatkowe

  Starty lotów balonem w sezonie letnim odbywają się zazwyczaj tuż po świcie oraz późnym popołudniem, na około 2 godziny przed zachodem słońca. W zimie natomiast lot jest możliwy w ciągu całego dnia. Prezent realizowany w grupie 3 - osobowej.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł