Lot balonem – Katowice

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut. W związku z przygotowaniem balonu do startu i jego składaniem po zakończeniu lotu na całość należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Katowic. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalany jest inny termin realizacji. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje instruktor.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba (lub osoby) obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pogody i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Zalecamy obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat, zaś wzrost 130 cm. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów.

Informacje dodatkowe

Lot odbywa się w kilkuosobowej grupie. Nie powinny w nim uczestniczyć kobiety w ciąży oraz osoby, które w ciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki i źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia.

Ważność vouchera

365

Napisz opinię

10.09.2020

Czy ten balon jest przywiązany czy swobodnie leci?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Jest to swobodny lot, balonem steruje doświadczony pilot.

28.07.2020

Witam gdzie dokładnie z Katowic jest lot i cz na 14 sierpnia jest możliwość lotu

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Miejsc startowych jest kilka, zależą one glównie od siły i kierunku wiatru. Miejsce i termin startu będzie Pan potwierdzał już z instruktorem po zgłoszeniu się z voucherem https://prezentmarzen.com/rezerwacja/

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy lot balonem w okolicach Katowic. Atrakcja realizowana jest w grupach, a sam lot trwa ok. 60 minut. W zależności od wybranego wariantu lot przeznaczony jest dla 1, 2 lub 3 osób.

Komu podarować lot balonem?

 • Bliskiej osobie, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
 • Przyjacielowi, który lubi adrenalinę i wyzwania
 • Osobie, która marzy o podniebnej przygodzie w balonie

Lot balonem

Lot balonem to atrakcja, której realizacja z pewnością staje się przygodą życia. Balon unosi się za sprawą gorącego powietrza, dzięki któremu może osiągnąć wysokość od kilkuset do nawet dwóch tysięcy metrów. Kolorowa czasza balonu o potężnych rozmiarach robi ogromne wrażenie, podobnie jak widoki oglądane z gondoli balonu w czasie lotu. Widokowy lot balonem realizowany jest w kilkuosobowych grupach i trwa ok. 60 minut. W zależności od wybranego wariantu voucher daje możliwość udziału w locie 1, 2 lub 3 osobom. Uczestnicy dostosowują się do terminu i miejsca startu wyznaczonych na etapie rezerwacji.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Katowic oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 • Zapoznanie się z terminem i miejscem startu
 • Przygotowanie balonu do startu
 • Lot balonem (ok. 60 minut)
 • Wspólne składanie balonu po locie
 • Uczczenie przygody toastem
 • Ceremonia pasowania na "Zdobywców Przestworzy"
 • Powrót do miejsca startu zapewnionym przez organizatora transportem

Bezpieczeństwo

Lot balonem organizowany jest przez profesjonalną firmę Sky Adventure, która funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Duże doświadczenie w realizacji lotów, niezawodny sprzęt oraz współpraca z najlepszymi pilotami dają gwarancję bezpiecznego i komfortowego lotu. Sky Adventure uzyskała jako pierwsza polska firma balonowa najpierw certyfikaty CAMO i AMO, a następnie także AOC. Firma zapewnia najnowocześniejszą flotę, która podlega systematycznym kontrolom stanu technicznego. To co szczególnie wyróżnia Sky Adventure spośród konkurencji to profesjonalna baza operacyjna wraz z certyfikowanym i doskonale wyposażonym serwisem technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Dostarcza niezapomnianych emocji i wrażeń
 • Stwarza okazję do podziwiania wspaniałych widoków
 • Spełnia marzenie o locie balonem
Czytaj więcej
Katowice  - kliknij żeby zmienić
Bielsko-Biała 599 zł Chełm 599 zł Dolina Biebrzy 569 zł Gryfów Śląski 695 zł Jura Krakowsko-Częstochowska 599 zł Karkonosze i Pogórze Izerskie 519 zł Kazimierz Dolny 599 zł Kędzierzyn-Koźle 599 zł Koszalin 699 zł Leszno 499 zł Nałęczów 599 zł Olsztyn 519 zł Warmia i Mazury 569 zł Zakopane 499 zł Zamość 599 zł Zielona Góra 599 zł
Katowice   (zmień)

Cena:

Ilość osób:  1 osoba

Cena: 599 zł