Lot balonem – Katowice

(3)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut. W związku z przygotowaniem balonu do startu i jego składaniem po zakończeniu lotu na całość należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Katowic. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalany jest inny termin realizacji. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje instruktor.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba (lub osoby) obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pogody i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Zalecamy obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat, zaś wzrost 130 cm. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów. Przy rezerwacji należy podać swoją wagę.

Informacje dodatkowe

Lot odbywa się w kilkuosobowej grupie. Nie powinny w nim uczestniczyć kobiety w ciąży oraz osoby, które w ciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki i źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia.

Opinie (3)

2021-04-15

Lot balonem otrzymałam od rodziców z okazji 18-stych urodzin. To był niesmowita prezent, byłam zachwycona. Sam lot wspaniały, wrażenia niedoopisania. Widoki jednak przepiękne!

2021-03-28

Lot balonem kupiłem dla żony. Była zachwycona- prezent się udał. Wspomnienia pozostaną z nią na zawsze.

2021-03-28

Lot balonem zakupiliśmy z myślą o rodzicach, którzy są miłośnikami podniebych przygód. Nie myliliśmy się ze ten prezent będzie dla nich idealny jako prezent dla dwojga. Byli zachwyceni

Dodaj Opinię

Lot balonem – Katowice

FAQ

10.09.2020

Czy ten balon jest przywiązany czy swobodnie leci?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Jest to swobodny lot, balonem steruje doświadczony pilot.

28.07.2020

Witam gdzie dokładnie z Katowic jest lot i cz na 14 sierpnia jest możliwość lotu

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Miejsc startowych jest kilka, zależą one glównie od siły i kierunku wiatru. Miejsce i termin startu będzie Pan potwierdzał już z instruktorem po zgłoszeniu się z voucherem https://prezentmarzen.com/rezerwacja/
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy lot balonem w okolicach Katowic. Atrakcja realizowana jest w grupach, a sam lot trwa ok. 60 minut. W zależności od wybranego wariantu lot przeznaczony jest dla 1, 2, 3 lub 4 osób.

Komu podarować lot balonem?

 • Bliskiej osobie, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
 • Przyjacielowi, który lubi adrenalinę i wyzwania
 • Osobie, która marzy o podniebnej przygodzie w balonie

Lot balonem

Lot balonem to atrakcja, której realizacja z pewnością staje się przygodą życia. Balon unosi się za sprawą gorącego powietrza, dzięki któremu może osiągnąć wysokość od kilkuset do nawet dwóch tysięcy metrów. Kolorowa czasza balonu o potężnych rozmiarach robi ogromne wrażenie, podobnie jak widoki oglądane z gondoli balonu w czasie lotu. Widokowy lot balonem realizowany jest w kilkuosobowych grupach i trwa ok. 60 minut. W zależności od wybranego wariantu voucher daje możliwość udziału w locie 1, 2, 3 lub 4 osobom. Uczestnicy dostosowują się do terminu i miejsca startu wyznaczonych na etapie rezerwacji.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Katowic oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 • Zapoznanie się z terminem i miejscem startu
 • Przygotowanie balonu do startu
 • Lot balonem (ok. 60 minut)
 • Wspólne składanie balonu po locie
 • Uczczenie przygody toastem
 • Ceremonia pasowania na "Zdobywców Przestworzy"
 • Powrót do miejsca startu zapewnionym przez organizatora transportem

Bezpieczeństwo

Lot balonem organizowany jest przez profesjonalną firmę Sky Adventure, która funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Duże doświadczenie w realizacji lotów, niezawodny sprzęt oraz współpraca z najlepszymi pilotami dają gwarancję bezpiecznego i komfortowego lotu. Sky Adventure uzyskała jako pierwsza polska firma balonowa najpierw certyfikaty CAMO i AMO, a następnie także AOC. Firma zapewnia najnowocześniejszą flotę, która podlega systematycznym kontrolom stanu technicznego. To co szczególnie wyróżnia Sky Adventure spośród konkurencji to profesjonalna baza operacyjna wraz z certyfikowanym i doskonale wyposażonym serwisem technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Dostarcza niezapomnianych emocji i wrażeń
 • Stwarza okazję do podziwiania wspaniałych widoków
 • Spełnia marzenie o locie balonem

Realizacja

pinezka
Katowice  - kliknij żeby zmienić
Bielsko-Biała 849 zł Bydgoszcz 649 zł Dolina Biebrzy 629 zł Gryfów Śląski 799 zł Jura Krakowsko-Częstochowska 849 zł Kazimierz Dolny 599 zł Kędzierzyn-Koźle 849 zł Koszalin 649 zł Leszno 619 zł Łódź 799 zł Nałęczów 599 zł Olsztyn 799 zł Słupsk 649 zł Toruń 649 zł Trójmiasto 649 zł Warmia i Mazury 629 zł Zakopane 619 zł

Katowice   (zmień)

Cena:

Ilość osób:  1 osoba

Cena: 849 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto