Lot balonem – Jura Krakowsko-Częstochowska

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut. W związku z przygotowaniem balonu do startu i jego składaniem po zakończeniu lotu na całość należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalany jest inny termin realizacji. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje instruktor.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba (lub osoby) obdarowana prezentem. Lot realizowany w koszach 4, 6 lub 12-osobowych.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pogody i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Zalecamy obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat, zaś wzrost 130 cm. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów. Przy rezerwacji należy podać swoją wagę.

Informacje dodatkowe

Lot odbywa się w kilkuosobowej grupie. Nie powinny w nim uczestniczyć kobiety w ciąży oraz osoby, które w ciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki i źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia.

Opinie (14)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-06-10

Lot balonem świetna sprawa. Było rewelacyjnie, polecam każdemu :)

2024-06-10

Prezent został kupiony dla rodziców na rocznicę ślub. Byli bardzo zadowoleni. Świetna organizacja i przemiła obsługa :) Polecamy

2023-10-29

Wspaniała przygoda, pełna radości podróż w przestworzach, doskonały pilotaż i oprawa imprezy, serdeczne podziękowania za realizację takiej formy rekreacji !!!

Dodaj Opinię

Lot balonem – Jura Krakowsko-Częstochowska

FAQ

26.09.2020
Jaki jest minimalny wzrost ?
Odpowiedź z 26.09.2020
Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat, zaś wzrost 130 cm. 
17.09.2020
Dzień dobry, chciałam kupić lot balonem nad jura krakowsko-częstochowską na prezent dla koleżanki, oraz dla siebie. W jaki sposób ustalane są loty balonem? Terminy, lokalizacja, z jakim wyprzedzeniem. Bardzo dziękuję za odpowiedź
Odpowiedź z 18.09.2020
Realizacja lotu ustalana jest bezpośrednio z instruktorem. Po zakupie, zapraszam do skorzystania z zakładki zarezerwuj: https://prezentmarzen.com/rezerwacja/
04.08.2020
Na jaką wysokość wzbija się balon ?
Odpowiedź z 26.11.2020
Podczas lotów widokowych, ich wysokość zależy często od preferencji pasażerów. aksymalny pułap lotów balonów na ogrzane powietrze wynosi zwykle kilka kilometrów.
Zadaj pytanie

Mapa

Widokowy lot balonem nad Jurą Krakowsko-Częstochowską i okolicami dla 1, 2, 3 lub 4 osób. Lot balonem realizowany jest z udziałem doświadczonego pilota i trwa ok. 60 minut.

Komu podarować lot balonem?

 • Kolekcjonerom przygód, którzy marzą o locie balonem
 • Rodzinie, która chciałaby niecodziennie spędzić wspólny czas
 • Osobom, które uwielbiają adrenalinę i wysokość

Lot balonem Jura Krakowsko-Częstochowska

Widokowy lot balonem nad urokliwymi terenami Jury Krakowsko-Częstochowskiej to połączenie niesamowitej dawki adrenaliny i pięknych widoków, które zapierają dech w piersiach. Lot realizowany jest w kilkuosobowych grupach i w zależności od wybranej opcji voucher na jego realizację przeznaczony jest dla 1, 2, 3 lub 4 osób. Powietrzna przygoda trwa ok. 60 minut i przewodzi jej doświadczony instruktor, który zadba o bezpieczeństwo i komfort pasażerów podczas lotu. Termin lotu i jego miejsce ustalane są przez instruktora na etapie rezerwacji.

Widoki

Lot nad Jurą Krakowsko-Częstochowską obfituje we wspaniałe widoki. Pełen natury krajobraz posiada wiele do zaoferowania. Podczas lotu podziwiać można wzgórza porośnięte lasami, liczne wzniesienia i skały, pośród których skrywają się jaskinie, zamki, warownie i pozostałe po nich ruiny. Nie bez powodu w Jurze dostępnych jest wiele szlaków turystycznych.

Przebieg atrakcji

 • Zapoznanie się z terminem i miejscem startu
 • Przygotowanie balonu do startu
 • Lot balonem (ok. 60 minut)
 • Wspólne składanie balonu po locie
 • Uczczenie przygody toastem
 • Ceremonia pasowania na "Zdobywców Przestworzy"
 • Powrót do miejsca startu zapewnionym przez organizatora transportem

Bezpieczeństwo

Lot balonem organizowany jest przez profesjonalną firmę Sky Adventure, która funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Duże doświadczenie w realizacji lotów, niezawodny sprzęt oraz współpraca z najlepszymi pilotami dają gwarancję bezpiecznego i komfortowego lotu. Sky Adventure uzyskała jako pierwsza polska firma balonowa najpierw certyfikaty CAMO i AMO, a następnie także AOC. Firma zapewnia najnowocześniejszą flotę, która podlega systematycznym kontrolom stanu technicznego. To co szczególnie wyróżnia Sky Adventure spośród konkurencji to profesjonalna baza operacyjna wraz z certyfikowanym i doskonale wyposażonym serwisem technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji
 • Pozwala spełnić marzenie o locie balonem
 • Stwarza okazję do przeżycia niezapomnianej przygody

Realizacja

pinezka
Jura Krakowsko-Częstochowska  - zmień lokalizację

Jura Krakowsko-Częstochowska   (zmień)

Cena:

Liczba osób:  1 osoba

Cena: 849 zł

ktoś kupił ten produkt
13 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto