Lot balonem – Jura Krakowsko-Częstochowska

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut. W związku z przygotowaniem balonu do startu i jego składaniem po zakończeniu lotu na całość należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalany jest inny termin realizacji. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje instruktor.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba (lub osoby) obdarowana prezentem. Lot realizowany w koszach 4, 6 lub 12-osobowych.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pogody i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Zalecamy obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat, zaś wzrost 130 cm. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów. Przy rezerwacji należy podać swoją wagę.

Informacje dodatkowe

Lot odbywa się w kilkuosobowej grupie. Nie powinny w nim uczestniczyć kobiety w ciąży oraz osoby, które w ciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki i źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia.

Opinie (12)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-10-29

Wspaniała przygoda, pełna radości podróż w przestworzach, doskonały pilotaż i oprawa imprezy, serdeczne podziękowania za realizację takiej formy rekreacji !!!

2023-09-23

Polecam , niezapomniane przeżycie.

2023-08-29

Rewelacyjna przygoda polecam wszystkim. Całość super przygotowana i do tego świetny pilot i cała załoga która pomagała na dole i po locie.

Dodaj Opinię

Lot balonem – Jura Krakowsko-Częstochowska

FAQ

26.09.2020

Jaki jest minimalny wzrost ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat, zaś wzrost 130 cm. 

17.09.2020

Dzień dobry, chciałam kupić lot balonem nad jura krakowsko-częstochowską na prezent dla koleżanki, oraz dla siebie. W jaki sposób ustalane są loty balonem? Terminy, lokalizacja, z jakim wyprzedzeniem. Bardzo dziękuję za odpowiedź

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Realizacja lotu ustalana jest bezpośrednio z instruktorem. Po zakupie, zapraszam do skorzystania z zakładki zarezerwuj: https://prezentmarzen.com/rezerwacja/

04.08.2020

Na jaką wysokość wzbija się balon ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Podczas lotów widokowych, ich wysokość zależy często od preferencji pasażerów. aksymalny pułap lotów balonów na ogrzane powietrze wynosi zwykle kilka kilometrów.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Widokowy lot balonem nad Jurą Krakowsko-Częstochowską i okolicami dla 1, 2, 3 lub 4 osób. Lot balonem realizowany jest z udziałem doświadczonego pilota i trwa ok. 60 minut.

Komu podarować lot balonem?

 • Kolekcjonerom przygód, którzy marzą o locie balonem
 • Rodzinie, która chciałaby niecodziennie spędzić wspólny czas
 • Osobom, które uwielbiają adrenalinę i wysokość

Lot balonem

Widokowy lot balonem nad urokliwymi terenami Jury Krakowsko-Częstochowskiej to połączenie niesamowitej dawki adrenaliny i pięknych widoków, które zapierają dech w piersiach. Lot realizowany jest w kilkuosobowych grupach i w zależności od wybranej opcji voucher na jego realizację przeznaczony jest dla 1, 2, 3 lub 4 osób. Powietrzna przygoda trwa ok. 60 minut i przewodzi jej doświadczony instruktor, który zadba o bezpieczeństwo i komfort pasażerów podczas lotu. Termin lotu i jego miejsce ustalane są przez instruktora na etapie rezerwacji.

Widoki

Lot nad Jurą Krakowsko-Częstochowską obfituje we wspaniałe widoki. Pełen natury krajobraz posiada wiele do zaoferowania. Podczas lotu podziwiać można wzgórza porośnięte lasami, liczne wzniesienia i skały, pośród których skrywają się jaskinie, zamki, warownie i pozostałe po nich ruiny. Nie bez powodu w Jurze dostępnych jest wiele szlaków turystycznych.

Przebieg atrakcji

 • Zapoznanie się z terminem i miejscem startu
 • Przygotowanie balonu do startu
 • Lot balonem (ok. 60 minut)
 • Wspólne składanie balonu po locie
 • Uczczenie przygody toastem
 • Ceremonia pasowania na "Zdobywców Przestworzy"
 • Powrót do miejsca startu zapewnionym przez organizatora transportem

Bezpieczeństwo

Lot balonem organizowany jest przez profesjonalną firmę Sky Adventure, która funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Duże doświadczenie w realizacji lotów, niezawodny sprzęt oraz współpraca z najlepszymi pilotami dają gwarancję bezpiecznego i komfortowego lotu. Sky Adventure uzyskała jako pierwsza polska firma balonowa najpierw certyfikaty CAMO i AMO, a następnie także AOC. Firma zapewnia najnowocześniejszą flotę, która podlega systematycznym kontrolom stanu technicznego. To co szczególnie wyróżnia Sky Adventure spośród konkurencji to profesjonalna baza operacyjna wraz z certyfikowanym i doskonale wyposażonym serwisem technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji
 • Pozwala spełnić marzenie o locie balonem
 • Stwarza okazję do przeżycia niezapomnianej przygody

Realizacja

pinezka
Jura Krakowsko-Częstochowska  - zmień lokalizację

Jura Krakowsko-Częstochowska   (zmień)

Cena:

Liczba osób:  1 osoba

Cena: 849 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto