Lot balonem – Szczecin

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut, na całą realizację należy zarezerwować ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Szczecina, dokładne miejsce startu ustalane indywidualnie

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizacje. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu. Pamiętaj, że abyśmy mogli Cię zaprosić na lot, musisz najpierw się do nas zgłosić.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, dostosowany do pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, kryte obuwie na płaskiej podeszwie. Polecamy także wziąć okulary przeciwsłoneczne.

Wymagania

Osoby o wadze powyżej 105 kg obowiązuje dopłata 50% wartości vouchera na miejscu realizacji u pilota. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie prawnych opiekunów. Na miejsce realizacji należy zabrać ze sobą voucher prezentowy.

Wariant

Lot o wschodzie słońca

Opinie (6)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-08-22

Świetna zabawa.Bardzo mili ludzie.Bardzo dobra obsługa.Serdecznie polecam

2023-06-30

Przeżycie nie do opisania! Załoga miła i pomocna.
Polecam serdecznie :)

2021-04-21

Lot balonem kupiłem dla córki. Od malutkiego marzyla o locie. Prezent sprawiliśmy jej na 18-ste urodziny. Byla zachwycona

Dodaj Opinię

Lot balonem – Szczecin

FAQ

23.07.2021
Gdzie i jak mogę zakupić bilet dla 2 osub na wyłączność osoby które by brały udział w locie balonem mieszkają około 30km od Szczecina w gminie Bielice i jak można ustalić dzień lotu
Odpowiedź z 23.07.2021
Należy wykupić lot VIP - https://prezentmarzen.com/lot-balonem-vip-wiele-lokalizacji/#/568-ilosc_osob-1_2_osoby - w tym wariancie Państwo wybierają okolice lotu, a dokładną lokalizację poda instruktor.
06.07.2019
Witam chciał bym z partnerką wsiąść udział w locie balonem i przy okazji dać jej pierścionek zaręczynowy jaka była by cena przelotu nad Szczecinem pozdrawiam i czekam na odp
Odpowiedź z 08.07.2019
Lot dla dwojga na wyłączność w Szczecinie to koszt 1999 zł: https://prezentmarzen.com/lot-balonem-dla-dwojga-szczecin/ Realizowane są też loty w grupach kilkuosobowych. W Szczecinie voucher dla jednej osoby kosztuje 695 zł: https://prezentmarzen.com/lot-balonem-szczecin/
Zadaj pytanie

Mapa

Widokowy lot balonem jako pasażer odbywa się nad Szczecinem i okolicami. Prezent przeznaczony jest dla 1 lub 2 osób. Atrakcja realizowana w grupach do 20 osób. W zależności od wybranej opcji lot odbywa się o wschodzie słońca, w tygodniu lub w weekend. Dokładne miejsce startu ustalane jest indywidualnie. Czas trwania lotu wynosi około 60 minut. W ofercie dostępny również lot balonem dla dwóch osób na wyłączność.

Komu podarować lot balonem?

 • Miłośnikowi balonów na ogrzewane powietrze
 • Pasjonatowi podniebnych przygód
 • Każdemu, kto marzył o podróży w gondoli balonu

Widokowy lot balonem Szczecin

Widokowy lot balonem w okolicach Szczecina to pełna emocji przygoda i doskonały pomysł na prezent dla każdego. Obdarowana osoba będzie podziwiać zapierające dech w piersiach widoki z wysokości kilkuset metrów nad ziemią. Dodatkową atrakcją podczas realizacji jest możliwość uczestnictwa w stawianiu i składaniu balonu, a także możliwość podglądania zwierzyny przez lornetkę w czasie lotu. Po wylądowaniu uczestnicy przejdą Ceremonię Chrztu na Aeronautę i otrzymają pamiątkowy dyplom. Będzie też mały poczęstunek i tradycyjna lampka szampana. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizacje.

Organizator proponuje założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, kryte obuwie na płaskiej podeszwie. Zaleca się także wziąć okulary przeciwsłoneczne.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Szczecina, Jezioro Dąbie, Zalew Szczeciński, Szczeciński Park Krajobrazowy Puszcza Bukowa, Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry, a także malownicze krajobrazy pełne pól, łąk, lasów i zabudowań okolicznych miejscowości.

Przebieg atrakcji

 1. Zgłoszenie się z voucherem do Wykonawcy w celu ustalenia terminu realizacji i miejsca startu.
 2. Przygotowanie balonu do lotu (ok. 30 minut).
 3. Widokowy lot balonem (ok. 1 h).
 4. Poczęstunek w miejscu lądowania i lampka szampana
 5. Ceremonia Chrztu na Aeronautę
 6. Wręczenie dyplomu poświadczającego miejsce lądowania i wysokość lotu
 7. Pamiątkowe zdjęcie
 8. Powrót do miejsca startu.

Bezpieczeństwo

Firma organizująca loty balonem posiada certyfikat AOC uprawniający do wykonywania komercyjnych lotów pasażerskich oraz podlega stałemu nadzorowi Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Sprzęt, na którym latają należy do najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych w kraju. Balony posiadają ubezpieczenie OC, NW i OC przewoźnika, a także poddawane są systematycznym przeglądom technicznym w certyfikowanej organizacji obsługowej. Firma posiada na wyposażeniu kosza pasy bezpieczeństwa oraz dysponuje dwoma specjalistycznymi fotelami lotniczymi, przystosowanymi do przewożenia osób starszych i niepełnosprawnych.

Osoby o wadze powyżej 105 kg obowiązuje dopłata 50% wartości vouchera na miejscu realizacji u pilota. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie prawnych opiekunów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o podróży balonem
 • stwarza okazję do przeżycia niezapomnianej przygody
 • loty widokowe dostarczają potężnej dawki pozytywnych emocji
 • lot balonem nad Szczecinem pozwala zobaczyć okolice z zupełnie nowej perspektywy

Realizacja

pinezka
Szczecin  - zmień lokalizację

Szczecin   (zmień)

Cena:

Liczba osób:  1 osoba
Wariant:  Lot o wschodzie słońca

Cena: 599 zł

ktoś kupił ten produkt
18 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto