Lot balonem – Szczecin

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut, na całą realizację należy zarezerwować ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Szczecina, dokładne miejsce startu ustalane indywidualnie

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizacje. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu. Pamiętaj, że abyśmy mogli Cię zaprosić na lot, musisz najpierw się do nas zgłosić.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, dostosowany do pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, kryte obuwie na płaskiej podeszwie. Polecamy także wziąć okulary przeciwsłoneczne.

Wymagania

Osoby o wadze powyżej 105 kg obowiązuje dopłata 50% wartości vouchera na miejscu realizacji u pilota. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie prawnych opiekunów. Na miejsce realizacji należy zabrać ze sobą voucher prezentowy.

Wariant

Lot w tygodniu

Opinie (4)

2021-04-21

Lot balonem kupiłem dla córki. Od malutkiego marzyla o locie. Prezent sprawiliśmy jej na 18-ste urodziny. Byla zachwycona

2020-04-22

Dostaliśmy lot balonem dla dwojga w prezencie ślubnym. To był najpiękniejszy prezent jaki mogliśmy sobie wymarzyć. Nic mu nie może dorównać. Polecamy, to doskonały pomysł i wspomnienia na całe życie.

2019-08-20

Super prezent od córki, piękny lot widokowy. Wyjątkowe przeżycie które dzięki dziecku mojemu będę długo pamiętał.

Dodaj Opinię

Lot balonem – Szczecin

FAQ

23.07.2021

Gdzie i jak mogę zakupić bilet dla 2 osub na wyłączność osoby które by brały udział w locie balonem mieszkają około 30km od Szczecina w gminie Bielice i jak można ustalić dzień lotu

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Należy wykupić lot VIP - https://prezentmarzen.com/lot-balonem-vip-wiele-lokalizacji/#/568-ilosc_osob-1_2_osoby - w tym wariancie Państwo wybierają okolice lotu, a dokładną lokalizację poda instruktor.

06.07.2019

Witam chciał bym z partnerką wsiąść udział w locie balonem i przy okazji dać jej pierścionek zaręczynowy jaka była by cena przelotu nad Szczecinem pozdrawiam i czekam na odp

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Lot dla dwojga na wyłączność w Szczecinie to koszt 1999 zł: https://prezentmarzen.com/lot-balonem-dla-dwojga-szczecin/ Realizowane są też loty w grupach kilkuosobowych. W Szczecinie voucher dla jednej osoby kosztuje 695 zł: https://prezentmarzen.com/lot-balonem-szczecin/
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Widokowy lot balonem w okolicach Szczecina. Prezent przeznaczony dla 1 osoby. Atrakcja realizowana w grupach do 20 osób. W zależności od wybranej opcji lot odbywa się w tygodniu lub w weekend. W ofercie dostępny również lot balonem dla dwóch osób na wyłączność.

Komu podarować lot balonem?

 • Miłośnikowi balonów na ogrzewane powietrze
 • Pasjonatowi podniebnych przygód
 • Każdemu, kto marzył o podróży w gondoli balonu

Lot balonem Szczecin

Widokowy lot balonem w okolicach Szczecina to pełna emocji przygoda i doskonały pomysł na niezapomniany prezent. Dodatkową atrakcją podczas realizacji jest możliwość uczestnictwa w stawianiu i składaniu balonu, a także możliwość podglądania zwierzyny przez lornetkę w czasie lotu. Po wylądowaniu, uczestnicy przejdą Ceremonię Chrztu na Aeronautę i otrzymają pamiątkowy dyplom. Będzie też mały poczęstunek i tradycyjna lampka szampana.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Szczecina, Jezioro Dąbie, Zalew Szczeciński, Szczeciński Park Krajobrazowy Puszcza Bukowa, Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry, a także malownicze krajobrazy pełne pól, łąk, lasów i zabudowań okolicznych miejscowości.

Przebieg atrakcji

 1. Zgłoszenie się z voucherem do Wykonawcy w celu ustalenia terminu realizacji i miejsca startu.
 2. Przygotowanie balonu do lotu (ok. 30 minut).
 3. Widokowy lot balonem (ok. 1 h).
 4. Poczęstunek w miejscu lądowania i lampka szampana
 5. Ceremonia Chrztu na Aeronautę
 6. Wręczenie dyplomu poświadczającego miejsce lądowania i wysokość lotu
 7. Pamiątkowe zdjęcie
 8. Powrót do miejsca startu.

Bezpieczeństwo

Firma organizująca loty balonem posiada certyfikat AOC uprawniający do wykonywania komercyjnych lotów pasażerskich oraz podlega stałemu nadzorowi Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Sprzęt, na którym latają należy do najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych w kraju. Balony posiadają ubezpieczenie OC, NW i OC przewoźnika, a także poddawane są systematycznym przeglądom technicznym w certyfikowanej organizacji obsługowej. Firma posiada na wyposażeniu kosza pasy bezpieczeństwa oraz dysponuje dwoma specjalistycznymi fotelami lotniczymi, przystosowanymi do przewożenia osób starszych i niepełnosprawnych.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o locie balonem
 • stwarza okazję do przeżycia niezapomnianej przygody
 • dostarcza potężnej dawki pozytywnych emocji 

Realizacja

pinezka
Szczecin  - kliknij żeby zmienić
Bielsko-Biała 849 zł Bydgoszcz 649 zł Dolina Biebrzy 629 zł Gryfów Śląski 599 zł Jura Krakowsko-Częstochowska 849 zł Kazimierz Dolny 599 zł Kędzierzyn-Koźle 849 zł Koszalin 649 zł Leszno 619 zł Łódź 599 zł Nałęczów 599 zł Olsztyn 599 zł Słupsk 649 zł Toruń 649 zł Trójmiasto 649 zł Warmia i Mazury 629 zł Zakopane 619 zł

Szczecin   (zmień)

Cena:

Wariant:  Lot w tygodniu

Cena: 599 zł

ktoś kupił ten produkt
7 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto