Symulator Lotu Samolotem – voucher na lot

(89)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Lot w profesjonalnym symulatorze lotu to możliwość przekonania się jak wygląda praca pilota. Symulatory lotu wiernie odzwierciedlają prawdziwy kokpit samolotu. Kup voucher dla bliskiej osoby i pozwól jej zasiąść za sterami samolotu. A może sam chciałbyś odbyć swój lot i sprawdzić,  jak realistycznie odwzorowana została prawdziwa maszyna?

Symulator lotu to idealny prezent dla każdego, kto fascynuje się przygodami pilotów. Czas trwania lotu zależy od wybranej lokalizacji.

Komu podarować voucher na symulator lotu?

 • Osobie, która pasjonuje się lotnictwem
 • Mężczyźnie, który w dzieciństwie marzył o zawodzie pilota
 • Każdemu, kto chciałby spróbować swoich sił za sterami samolotu

Symulator lotu samolotem – spełnij marzenia o przygodzie w symulatorze lotu

Lot w symulatorze lotu samolotem to idealna okazja, by spełnić swoje marzenie o pilotowaniu samolotu. Profesjonalny symulator wiernie odzwierciedla warunki panujące w powietrzu, a także mechanizm znajdujący się wewnątrz maszyny. Kontrolki, dźwignie, przełączniki i wiele innych elementów są dokładnie tak samo umiejscowione, jak w kokpicie prawdziwego samolotu. Fotele pilotów wyglądają i działają jak te w prawdziwej maszynie, a w czasie manewrów odnosi się wrażenie realnego przeżycia.

Ze względu na profesjonalizm i zaawansowanie mechanizmu, symulator lotów pasażerskich wykorzystywany jest do treningu kandydatów na pilotów w liniach lotniczych. Symulator lotu daje nieograniczone możliwości: obejmowanie wielu tras, lądowanie na różnych lotniskach i w różnych warunkach. Spróbuj swoich sił za sterami! 

Lot zapoznawczy w symulatorze – przebieg atrakcji

 1. Rezerwacja terminu
 2. Przybycie na miejsce realizacji z ważnym voucherem na lot
 3. Krótkie szkolenie (zapoznanie z kokpitem)
 4. Lot w symulatorze lotu pod opieką instruktora
 5. Podzielenie się z bliskimi wrażeniami z lotu

Symulator samolotu pasażerskiego – poczuj się jak prawdziwy pilot

Symulator samolotu pasażerskiego to zaawansowane narzędzie, które przenosi Cię w świat lotnictwa, umożliwiając doświadczenie roli prawdziwego pilota. Dzięki realistycznym grafikom i dokładnemu odwzorowaniu kokpitu oraz systemów pokładowych, poczujesz się jakbyś mógł usiąść za sterami prawdziwego samolotu.

Wcielając się w rolę pilota, będziesz mógł eksplorować rozmaite lotniska na całym świecie, dowodzić różnymi rodzajami samolotów oraz pokonywać różnorodne warunki atmosferyczne. To niezrównane doświadczenie dla wszystkich entuzjastów lotnictwa, którzy pragną przenieść swoje pasje na najwyższy poziom realizmu i wrażeń.

Dzięki voucherowi prezentowemu każdy może znaleźć się w kopicie i przekonać się, jakie wrażenia towarzyszą w czasie lotu w symulatorze lotu.

Profesjonalny symulator lotu – cena

Cena lotu w symulatorze samolotu jest zależna od wybranej lokalizacji. Cena vouchera zaczyna się od 90.00 zł.

Jak kupić voucher na symulator?

Zakupu należy dokonać przez naszą stronę internetową. Wybierz odpowiednią dla siebie lokalizację, a następnie zdecyduj, czy chcesz otrzymać voucher w formie fizycznej dostarczony przez kuriera, czy wolisz bon w formacie PDF wysłany na maila już w minutę po zakupie. 

Kup voucher i zrób najlepszy prezent sobie lub bliskiej osobie. W końcu kto nie chciałby znaleźć się w kokpicie samolotu? 

Jak wygląda podniebny lot symulatorem?

Atrakcję rozpoczyna krótki wstęp teoretyczny, w czasie którego będziesz mógł poznać specyfikę kokpitu i różne scenariusze lotu. Podczas lotu w symulatorze, kiedy wcielisz się w rolę pilota, przez cały czas będzie Ci towarzyszył instruktor siedzący na miejscu drugiego pilota. Możesz zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały lot.  

Lot symulatorem samolotu pasażerskiego to obowiązkowy punkt dla osób, które chciałyby poczuć się jak pilot i doświadczyć jego adrenaliny. Tylko tutaj świetnej zabawy i doświadczysz emocji, których nie zaznasz nigdzie indziej. Lot symulatorem to także doskonały pomysł na niezapomniany prezent. Spełnij marzenia o lataniu z Prezentmarzeń.

Symulator lotu samolotem to dobry pomysł na prezent dla każdego, ponieważ

 • Spełniasz marzenie uczestnika atrakcji o pilotowaniu samolotu
 • Wręczasz oryginalny prezent, który na długo pozostanie w pamięci
 • Osoba obdarowana sama zdecyduje o terminie realizacji
 • Symulator latania gwarantuje ekstremalne wrażenia, ponieważ lot jest niezwykle realistyczny