Lot zapoznawczy w symulatorze lotu – Wrocław

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

30 minut

Lokalizacja

Sky Tower, ul. Powstańców Śląskich 95, Wrocław

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację.

Informacje dla oglądających

Atrakcja przeznaczona dla 1 osoby. Do kokpitu można zabrać osobę towarzyszącą. Minimalny wiek uczestnika to 10 lat.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Bezwzględny zakaz korzystania z atrakcji pod wpływem alkoholu i / lub innych środków odurzających. Aby skorzystać z usługi należy wymienić voucher Prezentmarzeń na kupon Lotów Marzeń przez stronę www.moj.pm.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z min. 7 dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu istnieje możliwość dokupienia dodatkowego czasu.

Opinie (14)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2022-04-16

Świetne miejsce,pozytywni ludzie pan Piotr instruktor posiada dużą wiedzę, czułem się jak podczas prawdziwego lotu który mogłem odbyć wraz z rodziną polecam świetna zabawa

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
2021-07-15

Super doświadczenie, bardzo miły instruktor polecam pana Piotra jak najbardziej, po locie mam o wiele więcej doświadczenia o lotnictwie. To był prawdziwy lot marzeń:)

2021-03-30

Mój przyjaciel jest zainteresowany lotnictwem i ten symulator okazał się idealnym dla niego prezentem urodzinowym, był bardzo zadowolony

Dodaj Opinię

Lot zapoznawczy w symulatorze lotu – Wrocław

FAQ

07.12.2021
Ile ważny jest voucher?
Odpowiedź z 07.12.2021
Od momentu zakupu voucher jest ważny 365 dni. Jeżeli dodatkowo wykupi Pani opcję "BEZ ENDU" (10 % wartości atrakcji) - wtedy niewykorzystany prezent po roku czasu stanie się bezterminową kartą podarunkową do wykorzystania ponownie w naszym serwisie. Wartość BEZ ENDU jest zwracana w formie bezterminowej karty podarunkowej - dodatkowy plus tej usługi.
05.01.2021
Witam czy jest teraz otwarte?
Odpowiedź z 05.01.2021
Z uwagi na wprowadzenie kwarantanny narodowej od 25.12.2020 do 17.01.2021 symulator będzie nieczynny.
16.11.2020
Czy instruktor mówi w innym języku niż polski?
Odpowiedź z 17.11.2020
Tak, wszyscy instruktorzy mówią również w języku angielskim.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Profesjonalny symulator lotniczy pozwoli każdej osobie przejąć stery 70-tonowej maszyny i poczuć jak w niezwykle realistyczny sposób odzwierciedli sytuację w kokpicie. Symulacja odbywa się na podzespołach przypominających najpopularniejszy samolot pasażerski jakim jest Boeing 737NG.

Komu podarować lot symulatorem?

  • Osobie, która interesuje się lotnictwem
  • Każdemu, kto chcę spróbować swoich sił za sterami samolotu
  • Przyjacielowi jako oryginalny prezent urodzinowy
  • Osobie, która chciałaby odkryć w sobie prawdziwego pilota

Voucher na lot w symulatorze we Wrocławiu

Profesjonalny symulator lotu we Wrocławiu pozwoli osobie obdarowanej zasiąść za sterami samolotu pasażerskiego i sprawdzić się w roli pilota. Atrakcja trwa w zależności od opcji 20, 30 lub 60 minut i uczestnik może zaprosić do kokpitu osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała przygodę latania. Osoba, która nie miała wcześniej styczności z pilotowaniem samolotu odbędzie krótkie szkolenie wliczone w czas atrakcji (nie dłuższe niż 10 minut). Podczas realizacji, w kabinie symulatora obecny będzie doświadczony instruktor, który na bieżąco będzie pomagał i udzielał wskazówek.

Symulator lotu we Wrocławiu

Loty Marzeń we Wrocławiu jako pierwsi w Polsce do symulacji lotów używają laserowych technik projekcyjnych, które oszukując błędnik, pozwalają odczuć każdy ruch podniebnej przygody jak podczas prawdziwego lotu. Dodatkowo symulator wyposażony jest w 10-cio metrowy ekran i panele kokpitu, które tworzą kopię prawdziwej maszyny. Loty w symulatorze mogą być treningiem dla przyszłych i obecnych pilotów a także świetną zabawą dla miłośników rozrywki. Dzięki możliwościom jakie daje symulator można ustawić wybrane przez siebie trasy, usterki czy warunki atmosferyczne i sprawdzić swoje umiejętności. W rolę kapitana odrzutowca pasażerskiego może wejść każdy - zarówno dzieci, jak i dorośli.

Loty Marzeń

Loty Marzeń spełniają sny małych i dużych! Tylko u nich znajduje się najnowocześniejsza w Polsce replika kokpitu Boeinga 737-800NG! Symulator jest odwzorowany w skali 1:1. Logika wszystkich systemów m.in. nawigacyjnych, elektrycznych i pneumatycznych została odwzorowana z najwyższą precyzją, aby zwiększyć realizm do granic możliwości i podarować niezapomniane przeżycie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest oryginalnym i ciekawym sposobem na spędzenie czasu
  • Stwarza możliwość skorzystania z symulatora będącego repliką Boeinga 737 NG
  • Lot symulatorem na długo pozostanie w pamięci obdarowanego
  • Można poczuć się jak kapitan najpopularniejszego samolotu

Cena: 299 zł

ktoś kupił ten produkt
45 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto