Lot w symulatorze samolotu pasażerskiego – Warszawa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

30 minut

Lokalizacja

Centrum Symulatorów Lotniczych Simair, ul. Taśmowa 8, Warszawa / Mokotów

Więcej informacji

Pogoda

Usługa realizowana cały rok bez względu na pogodę.

Informacje dla oglądających

Atrakcja przeznaczona jest wyłącznie dla osoby obdarowanej voucherem,

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera.

Wariant

Airbus A320 Neo

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Lot w symulatorze samolotu pasażerskiego – Warszawa

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Lot w symulatorze samolotu pasażerskiego to wyjątkowa szansa, aby poczuć się jak prawdziwy pilot na pokładzie potężnej maszyny. Do wyboru jest lot Boeingiem 737 lub Airbusem A320. W zależności od wybranego wariantu lot trwa 30 minut, 1h lub 2h.

Komu podarować lot w symulatorze?

  • Bratu, który nie boi się próbować czegoś nowego

  • Osobie, która marzy o zostaniu pilotem

  • Każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z lataniem

Lot w symulatorze samolotu pasażerskiego w Warszawie

Lot w symulatorze samolotu pasażerskiego to okazja, aby spróbować swoich sił za sterami samolot. Symulator to nie tylko wierne odwzorowanie kokpitu, ale również realistyczne warunki lotu, które sprawią, że poczujesz się jak prawdziwy pilot. Osoba obdarowana przekona się na własnej skórze, jak reaguje samolot na jej decyzje i pociągnięcia za dźwignie. Uczestnikowi towarzyszyć będzie doświadczony instruktor, który będzie służyć radą i wsparciem na każdym etapie lotu. 

Boeing 737 Max

Boeing 737 to najpopularniejszy na świecie odrzutowiec pasażerski średniego zasięgu, mogący pomieścić na pokładzie nawet do 200 pasażerów. Stanowi on głównego konkurenta dla europejskiego odpowiednika – Airbusa A320. Wersja MAX cieszy się obecnie rosnącą popularnością, co zawdzięcza większemu zasięgowi, nowoczesnym silnikom oraz zwiększonej przestrzeni pasażerskiej, w porównaniu do poprzednich modeli. Simair jest w pierwszym w Polsce Centrum Szkoleniowym, które dysponuje symulatorem Boeing 737 w wersji MAX.

Symulator to autentyczna replika Boeinga 737 MAX, w pełni połączona z kompletnym wnętrzem samolotu. Zaawansowane oprogramowanie pozwala na precyzyjnie odwzorowanie zachowania maszyny w powietrzu, a dzięki 220-stopniowemu wyświetlaczowi zewnętrznemu i projektorom, uczestnicy poczują się, jakby byli prawdziwymi pilotami samolotu.

Wszystkie panele, przełączniki, pokrętła i komputery pokładowe FMC (Flight Management Computer) są w pełni funkcjonalne. Doświadczeni instruktorzy pokażą jak nimi operować, a także pomogą zrozumieć mechanikę całej maszyny.

W symulatorze znajdują się również dwa miejsca dla obserwatorów, dokładnie tak jak w rzeczywistym samolocie. Kabina została wyposażona także w klimatyzację, aby zapewnić maksymalny komfort uczestnikom nawet podczas długich lotów.

Airbus A320 Neo

Airbus A320, obok Boeinga 737, to jeden z najpopularniejszych samolotów pasażerskich średniego zasięgu na skalę światową. Symulatory lotu tego modelu cieszą się olbrzymią popularnością – zarówno wśród doświadczonych pilotów, jak i pasażerów linii lotniczych. W 2016 roku firma Airbus wprowadziła na rynek jego następcę – Airbus A320 NEO, którego można znaleźć w Centrum Symulatorów Lotniczych Simair.

Używane w symulatorach oprogramowanie gwarantuje autentyczne odzwierciedlenie realnych warunków lotu. Pełnowymiarowy kokpit oraz identyczne systemy pokładowe sprawiają, że uczestnicy mogą doświadczyć wrażeń zbliżonych do tych, jakie oferuje rzeczywisty lot na Airbusie A320. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ:

  • Obdarowany może samodzielnie zdecydować o dogodnym dla siebie terminie realizacji lotu

  • Pozwala na przeżycie emocji związanych z lataniem, w pełni bezpiecznym i kontrolowanym środowisku

  • Stwarza okazję do zdobycia swoich umiejętności, poszerzenia swojej wiedzy i zrozumienia pracy pilota.

Cena: 299 zł

ktoś kupił ten produkt
5 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto