Jak wyglądają vouchery

Voucher prezentowy

Voucher prezentowy to ozdobna grafika, przygotowana na utwardzonym papierze, zawierająca opis prezentu, miejsce na życzenia oraz numer rezerwacyjny uprawniający do realizacji przeżycia. Elegancki voucher prezentowy w tradycyjnej formie jest wysyłany po złożeniu i opłaceniu zamówienia na adres wskazany przez kupującego.

Opakowanie ozdobne

Jeżeli chcesz, aby Twój prezent wyglądał jeszcze bardziej wyjątkowo, wybierz podczas zakupu opcję "opakowanie ozdobne". Za dodatkową opłatą voucher zostanie zapakowany w eleganckie metalowe pudełko.

Zapakuj na prezent

Estetyczna paczka prezentowa, którą dostarczamy bezpośrednio do osoby obdarowanej - wystarczy, że w danych do wysyłki podasz adres osoby, której chcesz wręczyć prezent. Pamiętaj, aby podać swój adres e-mail, ponieważ wysyłamy na niego szczegóły dotyczące zamówienia (potwierdzenie zakupu z ceną). „Zapakuj na prezent” składa się z ozdobnego kartonowego pudełka, wypełnionego wiórkami ochronnymi, a także z bibułki eksponującej prezent i wstążki rypsowej. Całość pakujemy w specjalny prezentowy foliopak kurierski tak, aby paczka zachwycała estetycznym wyglądem już od chwili odebrania jej od kuriera. Jeśli chcesz, aby Twój prezent wyglądał jeszcze bardziej elegancko, możesz dodatkowo uzupełnić przesyłkę o metalowe opakowanie ozdobne, torebkę prezentową i/lub misia - dodając je do zamówienia.

Box prezentowy

Box prezentowy to ozdobne, metalowe opakowanie, w którym znajduje się karta rezerwacyjna, uprawniająca do wyboru jednej z wielu atrakcji dostępnych w pakiecie. Box prezentowy jest wysyłany po złożeniu i opłaceniu zamówienia na adres wskazany przez kupującego.

Voucher elektroniczny

Voucher elektroniczny ma format A4 i nadaje się do wydruku na każdej drukarce (zarówno laserowej, jak i atramentowej). Dla lepszego efektu proponujemy wydruk w kolorze i na ozdobnym papierze. Voucher elektroniczny trafi na Twoją skrzynkę mailową jako plik PDF, po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Po wydruku uprawnia on do realizacji prezentu w takim samym zakresie, jak voucher w tradycyjnej formie! Dzięki naszemu rozwiązaniu swój prezent możesz otrzymać w każdej chwili.

Voucher na stoiskach Prezentmarzeń

W punktach sprzedaży stacjonarnej Prezentmarzeń dostępne są wybrane vouchery tradycyjne oraz vouchery drukowane w formacie DL (A4). Każdy voucher pakowany jest w ozdobną kopertę i torebkę