Jak wyglądają vouchery


Voucher prezentowy


Voucher prezentowy to ozdobna grafika, przygotowana na utwardzonym papierze, zawierająca opis prezentu, życzenia oraz numer rezerwacyjny uprawniający do realizacji kuponu. Elegancki voucher prezentowy, prezent w tradycyjnej formie przesłany po złożeniu zamówienia na adres korespondencyjny klienta lub osoby obdarowanej.

Voucher na stoiskach Prezentmarzeń


Jeżeli będziecie chcieli dokonać zakupu w jednym z wielu punktów sprzedażowych w Galeriach Handlowych na terenie całej Polski, wtedy otrzymacie elegancki voucher drukowanych w formacie DL. Dodatkowo bilet do realizacji zostanie zapakowany w klasyczną perłową kopertę, a całość uwieńczona będzie torebką prezentową.


Voucher elektroniczny


Po złożeniu zamówienia, na Twoją skrzynkę mailową trafi plik PDF, który po wydruku uprawnia do realizacji prezentu w takim samym zakresie, jak voucher w tradycyjnej formie! Ma on format A4 i nadaje się do wydruku na każdej drukarce (zarówno laserowej, jak i atramentowej). Dla lepszego efektu proponujemy wydruk w kolorze na ozdobnym papierze. Dzięki naszemu rozwiązaniu swój prezent otrzymasz o każdej porze dnia i nocy. Jednakże prezent można wręczyć w każdej chwili! Pamiętaj! Każdy voucher wysyłamy bez oczekiwania na wpłatę za zamówienie. Jednakże, nawet najszybszy wariant przesyłki, czyli przesyłka kurierska ma 24-godzinny termin doręczenia, a e-voucher nie ma żadnych ograniczeń!


Opakowanie ozdobne


Jeżeli zależy Ci na tym, by wybrany przez Ciebie prezent wyglądał jeszcze bardziej wyjątkowo to podczas zakupu wybierz opcję "opakowanie ozdobne".  Za dodatkową opłatą 10 zł voucher zostanie zapakowany w ozdobne białe pudełko. Voucher w ozdobnym opakowaniu wysyłany jest po zaksięgowaniu wpłaty.