Jak wyglądają vouchery

Voucher prezentowy

Voucher prezentowy to ozdobna grafika, przygotowana na utwardzonym papierze, zawierająca opis prezentu, miejsce na życzenia oraz numer rezerwacyjny uprawniający do realizacji przeżycia. Elegancki voucher prezentowy w tradycyjnej formie jest wysyłany po złożeniu i opłaceniu zamówienia na adres klienta lub osoby obdarowanej.

Voucher na stoiskach Prezentmarzeń

W punktach sprzedaży stacjonarnej Prezentmarzeń w galeriach handlowych w całej Polsce dostępne są wybrane vouchery tradycyjne oraz vouchery drukowane w formacie DL (a4). Każdy voucher pakowany jest w ozdobną kopertę i torebkę foliową.

Voucher elektroniczny

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia, na Twoją skrzynkę mailową trafi plik PDF. Po wydruku uprawnia on do realizacji prezentu w takim samym zakresie, jak voucher w tradycyjnej formie! Voucher elektroniczny ma format A4 i nadaje się do wydruku na każdej drukarce (zarówno laserowej, jak i atramentowej). Dla lepszego efektu proponujemy wydruk w kolorze na ozdobnym papierze. Dzięki naszemu rozwiązaniu swój prezent otrzymasz o każdej porze dnia i nocy. Pamiętaj! Nawet w przypadku najszybszego wariantu przesyłki, czyli przesyłki kurierskiej termin doręczenia wynosi 24 godziny. Co więcej, dostawy kurierskie realizowane są od poniedziałku do piątku z wyjątkiem świąt i dni wolnych od pracy. Voucher elektroniczny nie ma żadnych ograniczeń.

Zestaw prezentowy

W przeciwieństwie do standardowych prezentów nasze zestawy pozwalają wybrać jedną z wielu dostępnych w pakiecie atrakcji. W zależności od rodzaju to zestaw zawierający od kilkunastu do kilkudziesięciu skategoryzowanych atrakcji, spośród których obdarowany wybierze tę najbardziej odpowiadającą sobie.

Opakowanie ozdobne

Jeżeli chcesz, aby Twój prezent wyglądał jeszcze bardziej wyjątkowo, wybierz podczas zakupu opcję "opakowanie ozdobne". Za dodatkową opłatą 10 zł voucher zostanie zapakowany w eleganckie metalowe pudełko.

Zapakuj na prezent

„Zapakuj na prezent” to estetyczna paczka prezentowa, którą dostarczamy bezpośrednio do osoby obdarowywanej - wystarczy, że w informacjach do wysyłki podasz dane kontaktowe osoby, której chcesz wręczyć prezent. Paczka prezentowa „Zapakuj na prezent” składa się z ozdobnego kartonowego pudełka, wypełnionego wiórkami ochronnymi, a także bibułki eksponującej prezent i wstążki rypsowej. Całość pakujemy w specjalny prezentowy foliopak kurierski tak, aby paczka zachwycała estetycznym wyglądem już od chwili odebrania jej od kuriera. Jeśli chcesz, aby Twój prezent wyglądał jeszcze bardziej elegancko, możesz dodatkowo uzupełnić przesyłkę o metalowe opakowanie ozdobne na voucher, dodając je do zamówienia.