Prezent na ostatnią chwilę? Voucher w 1 minutę!

Prezent w ostatniej chwili - szybko i łatwo z Prezentmarzeń


Poszukujesz natychmiastowego prezentu?


Nie musisz decydować się na wybrany w ostatniej chwili gadżet.
Na Prezentmarzeń znajdziesz trafiony prezent, który będzie dopasowany do preferencji obdarowanej osoby. 

Kiedy już wybierzesz prezent, elektroniczny voucher w formacie PDF otrzymasz mailowo, zaraz po zaksięgowaniu wpłaty.Możesz też zdecydować się na odbiór vouchera w jednym z naszych punktów stacjonarnych na terenie całej Polski!
Będzie czekał na Ciebie w kilka chwil od złożenia zamówienia. Elektroniczny voucher w formie PDF – trafiony prezent na ostatnią chwilę

Specjalnie na takie okazje stworzyliśmy voucher elektroniczny. W ciągu minuty po zaksięgowaniu wpłaty, na Twoją skrzynkę mailową trafi plik PDF, który po wydrukowaniu uprawnia do realizacji prezentu w takim samym zakresie, jak voucher w tradycyjnej formie! Voucher elektroniczny został przygotowany w formacie A4 i nadaje się do wydruku na każdej drukarce (zarówno laserowej, jak i atramentowej). Dla lepszego efektu proponujemy wydruk w kolorze na ozdobnym papierze. Dzięki naszemu rozwiązaniu swój prezent możesz otrzymać w każdej chwili.


Odbierz swój prezent last minute w jednym z punktów stacjonarnych na terenie całej Polski

Jeśli poszukujesz idealnego prezentu w ostatniej chwili, Prezentmarzeń oferuje wyjątkowe rozwiązanie.
Teraz masz możliwość odebrania wybranego upominku w formie wygodnego i eleganckiego wydrukowanego vouchera. Nasza sieć punktów stacjonarnych dostępnych w całej Polsce, umożliwia szybkie i wygodne odebranie prezentu idealnie dopasowanego do każdej okazji. Z łatwością znajdziesz najbliższy punkt, w którym możesz odebrać swój wymarzony upominek, korzystając z listy punktów stacjonarnych.

Dzięki Prezentmarzeń nigdy nie jest za późno na znalezienie idealnego prezentu na każdą okazję!