FAQ

1. Jak mogę zapłacić za zamówiony prezent?

Za prezent zamówiony na stronie Prezentmarzeń możesz zapłacić

  • online (przedpłata)

    • przelewem tradycyjnym

    • szybkim przelewem internetowym za pośrednictwem systemu PayU

    • kartą kredytową lub płatniczą

  • przy odbiorze

    • gotówką lub kartą bezpośrednio u kuriera

2. Potrzebuję voucher na dziś, czy jest taka możliwość?

Tak! Przy zakupie wybierz voucher elektroniczny i płatność PayU, a plik PDF z voucherem do samodzielnego wydruku trafi na Twoją skrzynkę mailową w ciągu 1 minuty od zaksięgowania wpłaty.

3. Jak szybko otrzymam voucher?

Voucher elektroniczny – otrzymasz go na skrzynkę mailową w ciągu kilku minut od zaksięgowania wpłaty (zalecamy wybór płatności PayU). Voucher elektroniczny ma postać pliku PDF w formacie A4. Możesz wydrukować go na domowej drukarce i podarować dowolnej osobie.

Odbiór osobisty – voucher możesz zakupić stacjonarnie w jednym z naszych punktów sprzedaży na terenie całej Polski lub zamówić online i odebrać osobiście w naszej siedzibie przy ul. 6 Sierpnia 1 pok. 2a w Puławach w godzinach 9:00 - 17:00.

Kurier – zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego. Paczka dociera pod wskazany adres najczęściej następnego dnia roboczego.

Paczkomat InPost – idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą odebrać paczki w ciągu dnia. Najczęściej paczka trafia do paczkomatu drugiego dnia od daty nadania. O możliwości odbioru paczki z paczkomatu zostaniesz poinformowany przez SMS.

Poczta Polska – najwolniejszy sposób dostawy, doręczenie trwa zwykle około 3 dni roboczych.

4. Jaki jest koszt dostawy?

Aktualne koszty dostawy znajdziesz na stronie dostawa.

5. Wartość wybranego prezentu przekracza wartość mojej karty podarunkowej, co mogę zrobić w tej sytuacji?

W takiej sytuacji wystarczy dopłacić różnicę pomiędzy wybranym prezentem a kartą podarunkową np.: wartość Twojego vouchera to 200 zł, a chcesz kupić przejazd Nissanem GTR za 259zł - wystarczy, że dopłacisz 59 zł i możesz korzystać z naszych przeżyć.

6. Jak mogę zarezerwować termin przeżycia?

W celu rezerwacji terminu realizacji vouchera wystarczy skontaktować się z naszym Działem Rezerwacji lub skorzystać z formularza rezerwacji.

7. Chcę kupić voucher, ale jeszcze nie wiem kiedy mogę go wykorzystać?

Czas realizacji przeżycia zakupionego w Prezentmarzeń to 12 miesięcy lub cały sezon w przypadku prezentów sezonowych. Oznacza to, że przez cały rok lub wskazany sezon możesz zarezerwować przeżycie, które u nas wykupiłeś.

8. Czy mogę zmienić ustalony termin realizacji przeżycia?

Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji vouchera możliwa jest nie później niż na 7 dni przed ustaloną datą realizacji. W przypadku, gdy do umówionej realizacji pozostało mniej niż 7 dni, skierujemy Cię bezpośrednio do instruktora realizującego daną atrakcję. Jeśli on wyrazi zgodę na zmianę terminu realizacji, my również.

9. Kupiłem prezent sezonowy, ale nie zdążyłem go wykorzystać?

W takim przypadku istnieje możliwość wymiany danego przeżycia na inne nie pózniej niż 30 dni przed końcem ważności VOUCHERA, takie które możliwe jest do zrealizowania w danym sezonie, np.: otrzymałeś naukę jazdy na nartach, a sezon narciarski już się zakończył, spokojnie możesz wymienić go na przejażdżkę sportowym supersamochodem.

10. Nie mogę się zdecydować co wybrać. Co mam zrobić?

W swojej ofercie oprócz standardowych upominków w formie przeżyć, posiadamy również gotowe zestawy prezentowe, które grupują atrakcje według określonego klucza (np. rodzaju atrakcji lub lokalizacji). Osoba obdarowana zestawem prezentowym sama wybiera jedną atrakcję z zestawu, którą chce zrealizować. Atrakcje dostępne w naszych zestawach prezentowych są na tyle zróżnicowane, że każdy bez względu na zainteresowania, płeć, wiek czy nawet miejsce zamieszkania, będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

11. Dlaczego lepiej kupić przeżycie w Prezentmarzeń niż organizować je samemu?

Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży posiadamy grupę sprawdzonych wykonawców przeżyć, przez co jesteśmy pewni co do jakości wykonanych usług. Dbamy o zadowolenie naszych klientów wybierając spośród szerokiej oferty usług sprawdzone i pewne przeżycia. Jesteśmy tego tak pewni, że możemy dać na to gwarancję jakości. Dodatkowo zakupu takiego można dokonać bez znajomości konkretnej daty przeżycia. Kupujesz prezent ważny 12 miesięcy, przez co obdarowany decyduje o terminie jego realizacji.

12. Nie mogę skorzystać z zakupionego vouchera przed upływem terminu, co zrobić?

Zwrot kosztów możliwy jest przez 14 dni od daty zakupu (dotyczy tylko prezentów zakupionych za pośrednictwem Internetu, zakupy dokonane na stoiskach nie podlegają zwrotom). istnieje możliwość wymiany danego przeżycia na inne nie pózniej niż 30 dni przed końcem ważności VOUCHERA na inny, który w tym momencie będzie możliwy do realizacji przez Ciebie. Jeżeli jednak żadna z tych możliwości nie może mieć miejsca możesz podarować komuś nasz voucher przed upływem daty ważności informując nas o tym. Dzięki temu podarowane przeżycie nie ulegnie przedawnieniu.

13. Co zrobić jeśli stan zdrowia nie pozwala mi na skorzystanie z wybranej przeze mnie oferty?

Ze względu na dbałość o naszych klientów stan zdrowia pozwalający na skorzystanie z danego przeżycia jest niezbędnym elementem. Jeżeli jednak okaże się, że nie ma możliwości bezpiecznego przeprowadzenia usługi można swobodnie wymienić voucher na inne przeżycie w podobnym przedziale cenowym, lub droższe (za dopłatą różnicy), które będzie odpowiednie dla stanu zdrowia obdarowanego. Nie pózniej niż 30 dni przed końcem ważności VOUCHERA