FAQ

 • Kartą lub gotówką przy odbiorze osobistym w jednym z naszych punktów stacjonarnych
 • Poprzez bezpieczną płatność internetową PayU
 • Kartą kredytową lub płatniczą
 • Przelewem bankowym
 • Gotówką przy dostarczeniu paczki
Przy wyborze e-vouchera otrzymujesz go praktycznie natychmiast. Nie oczekujemy na Twoją płatność, generujemy go jeszcze podczas rozmowy z Tobą, a Ty możesz opłacić go później.
 • E-voucher – otrzymasz go już kilka minut po zamówieniu w postaci pliku pdf. Możesz podarować go dowolnej osobie po wydruku na swojej domowej drukarce
 • Odbiór osobisty – możesz w godzinach pracy naszych placówek odebrać wydrukowanych voucher w jednym z punktów na terenie całej Polski
 • Kurier – przy zamówieniu do godziny 11 paczka dociera dnia następnego
 • Paczkomat In-Post – dla osób, które nie mogą odebrać paczki w dzień. Najczęściej paczka trafia do paczkomatu drugiego dnia od nadania o czym zostajesz poinformowany SMS-em
 • Poczta Polska – najwolniejszy sposób dostawy, zwykle trwa on około 3 dni roboczych
 • E-Voucher - 0zł
 • Kurier DPD – 0zł przy zamówieniu pow. 200zł (przy zamówieniu poniżej 200zł - 10zł, za pobraniem - 15zł)
 • Paczkomaty InPost – 0zł przy płatności z góry (10zł za pobraniem)
 • Poczta Polska - 0zł przy płatności z góry (10zł za pobraniem)
 • odbiór osobisty - 0zł w siedzibie firmy w biurowcu w Puławach przy ulicy 6 sierpnia 1, a także na naszych stoiskach

W takiej sytuacji wystarczy dopłacić różnicę pomiędzy wybranym prezentem a kartą podarunkową np.: wartość Twojego vouchera to 200 zł, a chcesz kupić przejazd Nissanem GTR za 259zł - wystarczy, że dopłacisz 59 zł i możesz korzystać z naszych przeżyć.

Wystarczy skontaktować się z nami, a my postaramy się umówić dla Ciebie najlepszy z możliwych terminów realizacji przeżycia. Pamiętaj tylko, że obowiązuje nas przestrzeganie 7-dniowego okresu rezerwacji. Po tym terminie nie będziemy mogli zagwarantować, że dana data będzie cały czas dostępna.

Nie musisz się o to martwić. Czas realizacji przeżycia zakupionego w Prezent Marzeń to 365 dni. Oznacza to że przez cały rok możesz zarezerwować przeżycie które u nas wykupiłeś.

Jeżeli zarezerwowałeś już termin realizacji Twojego vouchera, a masz pewność, że nie będziesz mógł w tym terminie w niego skorzystać, możesz go zmienić, ale tylko w przypadku kiedy do realizacji jest więcej niż 7 dni. W innych okolicznościach najczęściej kierujemy bezpośrednio do instruktorów, jeżeli oni wyrażą zgodą na przeniesienie takie terminu my nie robimy żadnego problemu.

W takim przypadku przez 11 miesięcy od zakupu istnieje możliwość wymiany danego przeżycia na inne, takie które możliwe jest do zrealizowania w danym sezonie, np.: otrzymałeś naukę jazdy na nartach, a sezon narciarski już się zakończył, spokojnie możesz wymienić go na przejażdżkę sportowym supersamochodem.

W swojej ofercie oprócz standardowych upominków w postaci przeżyć posiadamy również zestawy prezentowe, które grupują usługi w jeden PrezentMarzeńBOX. Obdarowany ma możliwość samodzielnego wyboru nie tylko terminu, ale także unikalnej przygody w jakiej weźmie udział. Oferta w proponowanych przez nas boxach jest na tyle zróżnicowana, że każdy bez względu na zainteresowania, płeć, wiek, czy nawet miejsce zamieszkania będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży posiadamy grupę sprawdzonych wykonawców przeżyć, przez co jesteśmy pewni co do jakości wykonanych usług. Dbamy o zadowolenie naszych klientów wybierając spośród szerokiej oferty usług sprawdzone i pewne przeżycia. Jesteśmy tego tak pewni, że możemy dać na to gwarancję jakości. Dodatkowo zakupu takiego można dokonać bez znajomości konkretnej daty przeżycia. Kupujesz prezent ważny 365 dni, przez co obdarowany decyduje o terminie jego realizacji.

Zwrot kosztów możliwy jest przez 14 dni od daty zakupu (dotyczy tylko prezentów zakupionych za pośrednictwem Internetu, zakupy dokonane na stoiskach nie podlegają zwrotom). Dodatkowo 11 miesięcy od zakupu możesz zmienić dane przeżycie na inne, które w tym momencie będzie możliwe do realizacji przez Ciebie. Jeżeli jednak żadna z tych możliwości nie może mieć miejsca możesz podarować komuś nasz voucher przed upływem daty ważności informując nas o tym. Dzięki temu podarowane przeżycie nie ulegnie przedawnieniu.

Ze względu na dbałość o naszych klientów stan zdrowia pozwalający na skorzystanie z danego przeżycia jest niezbędnym elementem. Jeżeli jednak okaże się, że nie ma możliwości bezpiecznego przeprowadzenia usługi można swobodnie wymienić voucher na inne przeżycie w podobnym przedziale cenowym, lub droższe (za dopłatą różnicy), które będzie odpowiednie dla stanu zdrowia obdarowanego. Masz na to 11 miesięcy od daty zakupu.

 


Social Media
Płatności
pageInfo