FAQ

1. Jak mogę zapłacić za zamówiony prezent?

Zamówienie możesz opłacić na kilka sposobów:

  • tradycyjnym przelewem na konto bankowe

  • kartą kredytową lub przelewem on-line za pośrednictwem serwisu PayU
  • szybkimi płatnościami Google Pay oraz Apple Pay

  • gotówką w przypadku wysyłki za pobraniem

2. Potrzebuję voucher na dziś, czy jest taka możliwość?

Tak! Przy zakupie wybierz voucher elektroniczny PDF i płatność PayU - wybierz transakcję kartą lub Blik, a plik PDF z voucherem do samodzielnego wydruku trafi na Twoją skrzynkę mailową w ciągu 1 minuty od zaksięgowania wpłaty.

3. Jak szybko otrzymam voucher?

Voucher elektroniczny PDF – otrzymasz go na skrzynkę mailową w ciągu kilku minut od zaksięgowania wpłaty (zalecamy wybór płatności PayU kartą lub PayU Blik). Voucher elektroniczny ma postać pliku PDF w formacie A4. Możesz wydrukować go na domowej drukarce i podarować jako prezent.

Kurier – zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego. Paczka dociera pod wskazany adres najczęściej następnego dnia roboczego.

Paczkomat InPost – idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą odebrać paczki w ciągu dnia. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego. Paczka dociera do wskazanego paczkomatu najczęściej następnego dnia roboczego.

Odbiór osobisty – voucher możesz zakupić stacjonarnie w jednym z naszych punktów sprzedaży na terenie całej Polski lub zamówić online i odebrać osobiście w naszej siedzibie przy ul. 6 Sierpnia 1 pok. 2a w Puławach w godzinach 9:00 - 17:00.

4. Jaki jest koszt dostawy?

Aktualne koszty dostawy znajdziesz TU.

5. Wartość wybranego prezentu przekracza wartość mojej karty podarunkowej, co mogę zrobić w tej sytuacji?

W takiej sytuacji wystarczy dopłacić różnicę pomiędzy wybranym prezentem a kartą podarunkową np.: wartość Twojej karty podarunkowej to 200 zł, a chcesz kupić prezent za 259zł - wystarczy, że dopłacisz 59 zł.

6. Jak mogę zarezerwować termin przeżycia?

W celu rezerwacji terminu realizacji vouchera wystarczy skorzystać z formularza moj.pm

7. Chcę kupić voucher, ale jeszcze nie wiem kiedy mogę go wykorzystać?

Czas realizacji przeżycia zakupionego w Prezentmarzeń to 12 miesięcy lub cały sezon w przypadku prezentów sezonowych. Oznacza to, że przez cały rok lub wskazany sezon możesz zarezerwować przeżycie, które kupisz. Dodatkowo możesz wydłużyć ważność vouchera dokupując opcję BEZENDU, która zamienia Twój niewykorzystany voucher po 365 dniach w bezterminową kartę podarunkową.

8. Czy mogę zmienić ustalony termin realizacji przeżycia?

W tym celu skontaktuj się z Wykonawcą, u którego ustalałeś/aś termin. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa jest nie później niż na 7 dni przed ustaloną datą realizacji lub z wyprzedzeniem określonym przy danej atrakcji, jeśli takie jest określone. W przypadku, gdy do umówionej realizacji pozostało mniej niż jest to wymagane to decyzja o zmianie terminu leży w gestii Wykonawcy.

9. Kupiłem prezent sezonowy, ale nie zdążyłem go wykorzystać?

W takim przypadku istnieje możliwość wymiany danego przeżycia na inne. Zapraszamy do skorzystania z formularza moj.pm i po wprowadzeniu numeru vouchera wybranie opcji “Chcę wymienić na inny prezent”

10. Nie mogę się zdecydować co wybrać. Co mam zrobić?

W swojej ofercie oprócz standardowych upominków w formie przeżyć, posiadamy również gotowe BOXY prezentowe, które grupują atrakcje według określonego klucza (np. rodzaju atrakcji, dla kobiet). Osoba obdarowana BOXem prezentowym sama wybiera jedną atrakcję z BOXu, którą chce zrealizować. Atrakcje tam dostępne są na tyle zróżnicowane, że każdy bez względu na zainteresowania, płeć, wiek czy nawet miejsce zamieszkania, będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Drugą propozycją jest karta podarunkowa o określonej wartości. Osoba obdarowana taką kartą sama decyduje o wyborze prezentu. Karty podarunkowej można użyć wielokrotnie, aż do wykorzystania całej kwoty znajdującej się na karcie i do upływu daty jej ważności.

11. Dlaczego lepiej kupić przeżycie w Prezentmarzeń niż organizować je samemu?

Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży posiadamy grupę sprawdzonych wykonawców przeżyć, przez co jesteśmy pewni co do jakości wykonanych usług. Dbamy o zadowolenie naszych klientów wybierając spośród szerokiej oferty usług sprawdzone i pewne przeżycia. Jesteśmy tego tak pewni, że możemy dać na to gwarancję jakości. Dodatkowo zakupu takiego można dokonać bez znajomości konkretnej daty przeżycia. Kupujesz prezent ważny 12 miesięcy, przez co obdarowany decyduje o terminie jego realizacji. Dodatkowo możesz wydłużyć ważność vouchera zamawiając opcję BEZENDU, która zamienia Twój niewykorzystany voucher po 365 dniach w bezterminową kartę podarunkową.

12. Nie mogę skorzystać z zakupionego vouchera przed upływem terminu, co zrobić?

Możesz wydłużyć ważność vouchera dokupując opcję BEZENDU, która zamienia Twój niewykorzystany voucher po 365 dniach w bezterminową kartę podarunkową.

Druga propozycja to możliwość wymiany danego przeżycia na inne, które będzie możliwe do realizacji przez Ciebie. Zapraszamy do skorzystania z formularza moj.pm i po wprowadzeniu numeru vouchera wybranie opcji “Chcę wymienić na inny prezent”

Jeżeli jednak żadna z tych możliwości Cię nie interesuje to możesz podarować komuś swój voucher. Będzie mógł spełnić marzenie.

13. Co zrobić jeśli stan zdrowia nie pozwala mi na skorzystanie z wybranej przeze mnie oferty?

Ze względu na dbałość o naszych klientów stan zdrowia pozwalający na skorzystanie z danego przeżycia jest niezbędnym elementem. Jeżeli jednak okaże się, że nie masz możliwości bezpiecznego zrealizowania usługi możesz wymienić voucher na inne przeżycie, które będzie odpowiednie dla stanu Twojego zdrowia. 

Zapraszamy do skorzystania z formularza moj.pm i po wprowadzeniu numeru vouchera wybranie opcji “Chcę wymienić na inny prezent”.

14. Jak zwrócić prezent?

W Prezentmarzeń masz 100 dni, licząc od dnia zakupu, na odstąpienie od umowy zawartej na odległość. Pamiętaj, że prezent nie może być zrealizowany ani zarezerwowany. Zwrotu możesz dokonać samodzielnie poprzez www.moj.pm, stronę www.prezentmarzen.com/zwrot, wysyłając zgłoszenie na adres sklep@prezentmarzen.com, kontaktując się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta lub wysyłając pismo na adres Emotivo Sp. z o.o., ul. 6 Sierpnia 1, 24-100 Puławy. Prezenty zakupione stacjonarnie w punktach sprzedażowych Prezentmarzeń nie podlegają odstąpieniu od umowy.