Dostawa

 Proponujemy następujące rozwiązania w zależności od Twoich preferencji:

 • E-Voucher - GRATIS!
  Elektroniczna wersja Vouchera w formacie PDF zostanie wysłana na Twoją skrzynkę mailową automatycznie po opłaceniu zamówienia. Jest to najszybszy i najwygodniejszy sposób otrzymania prezentu.
 • Kurier DPD - GRATIS! (przy zamówieniu poniżej 200zł - 10zł, za pobraniem - 15zł)
  Jest to najszybsza forma dostawy vouchera w tradycyjnej drukowanej formie. Usługa ta jest bezpłatna przy zamówieniu powyżej 200zł! Poniżej tej kwoty jest to jedynie 10zł (15zł w przypadku płatności przy odbiorze).
 • Paczkomaty InPost - GRATIS! (10zł za pobraniem)
  Rozwiąza dla osób ceniących sobie wygodę jak i dla tych, którzy nie mają możliwości odbioru przesyłki w ciągu dnia. Dzięki Paczkomatom InPost przesyłkę można odebrać o każdej porze dnia i nocy przez cały tydzień. 99% przesyłek jest gotowych do odbioru maksymalnie drugiego dnia od nadania. Aktualne statystyki doręczeń sprawdzisz tutaj Usługa ta jest bezpłatna dla każdego zamówienia. W przypadku przesyłki za pobraniem koszt to 10zł.
 • Poczta Polska - GRATIS! (10zł za pobraniem)
  Tradycyjna forma dostawy. Wszystkie vouchery wysyłamy listami poleconymi priorytetowymi. Jest to mimo wszystko najwolniejsza forma dostawy. Jest to usługa bezpłatna niezależnie od ceny prezentu. Przesyłka pobraniowa za pośrednictwem Poczty Polskiej to koszt 10zł.
 • Odbiór osobisty - GRATIS!
  W siedzibie firmy w Puławach przy ulicy 6 Sierpnia 1, a także na naszych stoiskach w Warszawie (CH Arkadia), w Łodzi (Manufaktura), we Wrocławiu (Magnolia Park) oraz w Krakowie (Bronowice)
 • Dostawa komunikacją publiczną (wycena indywidualna)
  W nagłych przypadkach, kiedy voucher tradycyjny potrzebny jest "na wczoraj" istnieje możliwość dostawy za pomocą przesyłki konduktorskiej lub busem pasażerskim. Ta forma dostawy ustalana i wyceniana jest za każdym razem indywidualnie.