Punkty stacjonarne

 

Bootstrap Image Preview

Warszawa


Warszawa

Zapraszamy do naszego punktu w CH Arkadia.

Przy wejściu głównym, w najbliższej okolicy sklepu Empik, znajdą Państwo nasze białe stoisko. Czeka tam na Państwa przeszło setka prezentów, które można zrealizować w Warszawie i okolicach, a także ponad 600 atrakcji dostępnych na terenie całego kraju. Nasi sprzedawcy chętnie służyć będą Państwu pomocą i poradą, a jeśli, mimo to, nie będą Państwo w stanie zdecydować się na konkretną ofertę, zaproponują Zestaw prezentowy Warszawa, któryś z pozostałych zestawów prezentowych oraz karty podarunkowe. Zapraszamy siedem dni w tygodniu w godzinach otwarcia galerii pon-sb: 10-22, niedz: 10-21.

CH Arkadia, aleja Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa
tel: 668 685 658 mail: arkadia@prezentmarzen.comWrocław


Warszawa

Zapraszamy do naszego punktu w Magnolia Park

We Wrocławiu znajdziecie nasze biało-fioletowe stoisko w CH Magnolia, na poziomie 0, niedaleko salonu firmowego DENON i supermarketu TESCO. Teraz możecie spełniać marzenia Waszych bliskich kupując voucher prezentowy na stoisku Prezent Marzeń. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę prezentów realizowanych na terenie Wrocławia i jego okolic. Ponadto znajdziecie setki innych atrakcji, które można zrealizować w całej Polsce. Zapraszamy w godzinach otwarcia Magnolia Park, codziennie od 9:00 do 21:00.

Magnolia Park ul. Legnicka 58, Wrocław 54-204
tel: 668 685 659 mail: magnolia@prezentmarzen.comKraków


Warszawa

Zapraszamy do naszego punktu w Galerii Bronowice

Będąc w Krakowie nie możecie pominąć naszego stoiska, które znajduje się w pobliżu wejścia do hipermarketu Auchan na parterze Galerii Bronowice. W pobliżu znajdują się między innymi sklepy takiej jak "Czas na herbatę", biuro podróży ITAKA. Nasze przemiłe dziewczyny, będą dbały, aby każdy odszedł od biało-fioletowego stoiska z prawdziwym prezentem marzeń. Chętnie zobaczymy Was na stoisku od poniedziałku do soboty między 9.00-21.00, a także w Niedzielę od 10.00 również do 21.00.

Galeria Bronowice ul. Stawowa 61, 31-346 Kraków
tel: 668 685 628 mail: bronowice@prezentmarzen.comPoznań

 

Poznań

Zapraszamy do naszego punktu w Galerii Stary Browar

Będąc w Poznaniu nie możecie pominąć naszego stoiska, które znajduje się w na 2 piętrze niesamowitej Galerii Stary Browar. Nasze stoisko dzięki nowoczesnemy designowi idealnie wpisuje się w charakter loftowej galerii. W otoczeniu takich sklepów jak Van Graaf, Diverse, Ray-Ban, a także w pobliżu strefy gastronomicznej, nasza profesjonalna obsługa pomoże spełnić każde marzenie. Chętnie zobaczymy Was na stoisku od poniedziałku do soboty między 9.00-21.00, a także w Niedzielę od 10.00 do 20.00. Zapraszamy!

Stary Browar, ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań
tel: 668 685 660 mail: starybrowar@prezentmarzen.com

 

Rzeszów

 

Rzeszów

Zapraszamy do naszego punktu w Galerii Rzeszów

Będąc w Rzeszowie nie można ominąć naszego stoiska, które znajduje się w na 1 piętrze Galerii Rzeszów przy wejściu do sklepu Pawo. W centralnym punkcie galerii znajduje się nasze nowoczesne stoisko, na którym nasz wykwalifikowany personel pomoże Państwu dobrać prezent odpowiedni niemal dla każdego odbiorcy na każdą okazję.

Galeria Rzeszów, Al. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów
tel: 668 685 624 mail: galeriarzeszow@prezentmarzen.com

 

Białystok

 

Alfa-Białystok

Zapraszamy do naszego punktu w Galerii Alfa

Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska w Galerii Alfa w Białymstoku. Znajdziecie nas na pierwszym piętrze w pobliżu takich sklepów jak Organique, Swarovsky, Piotr i Paweł, czy restauracja Sfinks. Zapewniamy miłą i fachową obsługę, służąc Wam pomocą w wyborze prezentu marzeń.

Galeria Alfa Centrum, ul. Świętojańska 15, 15-277 Białystok
tel: 668 685 621 mail: alfa@prezentmarzen.com

 

Biała-Białystok

Zapraszamy do naszego punktu w Galerii Atrium Biała

Zapraszamy do naszego stoiska w galerii Atrium Biała w Białymstoku. Nasza wyspa zlokalizowana jest na parterze, w pobliżu takich sklepów jak Orsay, Mango, Aldo i H&M. Odwiedź nas i znajdź prezenty marzeń dla siebie lub swoich bliskich.

Galeria Atrium Biała, ul. Czesława Miłosza 2, 15-265 Białystok
tel: 668 685 622 mail: atriumbiala@prezentmarzen.com

Lublin

 

Lublin

Zapraszamy do naszego punktu w Galerii Atrium Felicity 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w galerii Atrium Felicity w Lublinie. Wyspa Prezentu Marzeń zlokalizowana jest na parterze, w pobliżu takich sklepów jak Apart, Mohito, Home&You, House. Przyjdź i pomóż nam spełnić Twoje marzenia!

Galeria Atrium Felicity, aleja Wincentego Witosa 32, 20-315 Lublin
tel: 668 685 623 mail: felicity@prezentmarzen.com

 

Radom

 

Radom

Zapraszamy do naszego punktu w Galerii Słoneczna 

Odwiedź nasze stoisko w Galerii Słonecznej w Radomiu! Wyspę Prezentu Marzeń znajdziesz na poziomie 0, w pobliżu takich sklepów jak Sephora, H&M, W. Kruk, czy Tous. Serdecznie zapraszamy!

Galeria Słoneczna, ul. Bolesława Chrobrego 1, 26-600 Radom
tel: 668 685 625 mail: sloneczna@prezentmarzen.com

 

Toruń

 

Toruń

Zapraszamy do naszego punktu w Galerii Toruń Plaza  

Zapraszamy na wyspę Prezentmarzeń w galerii Toruń Plaza! Znajdziesz nas na parterze, tuż obok wejścia do Stokrotki i w pobliżu takich sklepów jak Vision Express, Rossmann czy Home&You. Przyjdź i spełnij z nami marzenia swoje i swoich bliskich!

Galeria Toruń Plaza, ul. Broniewskiego 90, 87-100 Toruń
tel: 668 685 626 mail: torunplaza@prezentmarzen.com

 

Opole

 

Opole

Zapraszamy do naszego punktu w Galerii Karolinka  

Zapraszamy na wyspę Prezentmarzeń w Opolu w CH Karolinka. Znajdziesz nas w pobliżu takich sklepów jak Astor, Jubiler Schubert czy Vision Express. Przyjdź, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz dla swoich bliskich prawdziwe prezenty marzeń!

Galeria Karolinka, ul. Wrocławska 152/154, 45-837 Opole
tel: 668 685 627 mail: chkarolinka@prezentmarzen.com

 


Social Media
Płatności