Zostań naszym partnerem

Poznaj naszą ofertę, wypełnij formularz i dołącz do rodziny Prezentmarzeń.

O nas

Wyobraź sobie, że jesteś w obrębie zainteresowań klientów serwisu internetowego, który odwiedzają setki tysięcy użytkowników miesięcznie, i który dysponuje wieloma punktami sprzedażowymi w całej Polsce. Jesteśmy PREZENTMARZEŃ i z największą przyjemnością podejmiemy z Tobą współpracę.

Propagujemy nietuzinkowy sposób obdarowywania oraz szeroko pojętą ciekawość świata. Jako fani emocji i przeżyć w każdym wydaniu jesteśmy przekonani o tym, że pokonywanie barier oraz poszukiwanie nieznanych smaków życia czyni ludzi pełniejszymi i szczęśliwszymi. Na przestrzeni 11 lat spełniliśmy tysiące marzeń Polaków. Na chwilę obecną zatrudniamy ok. 120 osób, zrzeszamy ponad 1200 partnerów i posiadamy własną sieć sprzedaży bezpośredniej w całym kraju.

Zapraszamy!

700 tys.

odsłon miesięcznie

31

punktów sprzedażowych w całej Polsce

200 tys.

spełnionych marzeń

1200

partnerów biznesowych

Kontakt

Maciej Mazur

Manager Działu Produktu


+48 530 044 352

m.mazur@prezentmarzen.com

Dlaczego my?

Chcesz z nami współpracować? Wypełnij formularz

Przedstaw nam swoją firmę, na pewno się odezwiemy.
Jak długo pracujesz na rynku?

Jesteśmy nową firmą
Około 3 lat
Około rok
Powyżej 5 lat

FAQ

Jeśli uważasz, że usługi świadczone przez Ciebie nadają się na prezent to wystarczy, że masz zarejestrowaną działalność gospodarczą i zgłosisz się do nas. Nie współpracujemy z osobami fizycznymi na umowy o dzieło lub zlecenie.

Oferujemy Twoje usługi naszym Klientom! Jesteśmy pośrednikiem łączącym naszych Wykonawców z naszymi Klientami. Korzystamy z wielu kanałów dystrybucji. Sprzedajemy w serwisie internetowym, na ponad dwudziestu stoiskach stacjonarnych rozsianych po całym kraju, w kanale B2B i rozbudowywanej właśnie sieci retailowej. Docieramy z ofertą Twojej firmy do ogromnej ilości Klientów.

Pracujemy w najbardziej efektywnym modelu rozliczeniowym czyli CPS (Cost Per Sale). Nasi Wykonawcy płacą prowizję tylko w przypadku gdy przekażemy im Klienta i zrealizują usługę. Preferujemy dwa rozwiązania: system rabatowy z gwarancją ceny lub system prowizyjny z gwarancją ceny.

To zapis w umowie, który zobowiązuje obie strony, czyli nas i naszego Wykonawcę do sprzedaży usług w tych samych cenach. Z jednej strony nie będziemy bezpodstawnie zaniżać cen a z drugiej nie chcemy sprzedawać drożej.

U nas nie ma kosztów i opłat. Zarówno w przypadku systemu rabatowego jaki i systemu prowizyjnego pracujemy na procencie od wartości zrealizowanej usługi. Wysokość rabatu lub prowizji zależna jest od branży w jakiej funkcjonuje Twoja firma.