Lot balonem – Kazimierz Dolny

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa 45-60 minut. Na całą atrakcję należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Nałęczowa, dokładne miejsce startu ustalane na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Loty odbywają się od kwietnia do października. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych ustalony zostanie inny termin lotu. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot/instruktor.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Po zakupie vouchera należy ustalić z instruktorami miejsce startu i przybliżony czas realizacji. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Minimalny wiek to 10 lat, wzrost 130 cm. Dzieci mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych. Maksymalna waga: 105 kg.

Informacje dodatkowe

W locie nie powinny uczestniczyć osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia, kobiety w ciąży. Cena obejmuje jeden lot od osoby.

Opinie (16)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-06-30

Dużo pięknych wrażeń, widoków.serdecznie polecam. Pan Pilot profesjonalnie poprowadził lot.

2020-08-26

super sprawa, jestem bardzo szczęśliwy że mogłem zobaczyć swoją okolicę z lotu ptaka. Prezent marzenie

2020-08-24

Okolice, które znam od dziecka, z tej perspektywy nabierają zupełnie innego wymiaru! Najpiękniejszy prezent w życiu. Rocznica ślubu w chmurach...

Dodaj Opinię

Lot balonem – Kazimierz Dolny

FAQ

04.09.2020
Czy jest opcja lotu na wyłączność w Kazimierzu?
Odpowiedź z 10.11.2020
Tak, posiadamy w ofercie lot balonem dla dwojga na wyłączność https://prezentmarzen.com/romantyczny-lot-balonem-dla-dwojga-kazimierz-dolny/
30.06.2020
Witam, istnieje możliwość zorganizowania zaręczyn?
Odpowiedź z 26.08.2020
Witam, istnieje możliwość zorganizowania zaręczyn podczas lotu, jednakże przy zakupie atrakcji lotu balonem dla dwojga- lot indywidualny. Polecamy jednak wykupienie atrakcji "zaręczyny w balonie" w lokalizacjach: Łódź, Wrocław bądź Kraków. W cenie atrakcji znajduje się między innymi: lampka szampana na uczczenie tej wyjątkowej chwili, bukiet kwiatów dla Wybranki przekazany do wręczenia w trakcie lotu, uchwycenie najważniejszej chwili na kamerce umieszczonej w koszu, możliwość wybrania oprawy muzycznej Waszego ulubionego wykonawcy/utworu w trakcie lotu. Zapraszam do zapoznania się z daną ofertą pod linkiem: https://prezentmarzen.com/lot-zareczynowy-balonem-lodz/ 
25.06.2020
Ile osób leci ? Cena obejmuje rezerwację całego balonu czy 1 osoby?
Odpowiedź z 26.06.2020
Loty są realizowane w grupach do 15 osób. Cena obejmuje koszt lotu dla 1 osoby.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Widokowy lot balonem dla jednej osoby w okolicach Kazimierza Dolnego. Lot trwa 45-60 minut i realizowany jest w grupach do 8 osób. Termin i dokładne miejsce lotu ustala instruktor.

Komu podarować lot balonem?

 • Pasjonatowi balonów na ogrzewane powietrze
 • Każdemu, kto marzy o podróży w gondoli balonu 
 • Miłośnikom pięknych widoków

Lot balonem Kazimierz Dolny

Lot balonem to niezwykle emocjonująca przygoda. Choć lot jest delikatny i swobodny, sprawiając wrażenie, że czas się zatrzymał, wysokość, z której podziwiamy wspaniałe widoki oraz bliskość chmur przysparzają o szybsze bicie serca. Po zakupie vouchera należy ustalić z instruktorami miejsce startu i przybliżony czas realizacji. Na parę dni przed lotem instruktorzy skontaktują się z posiadaczem vouchera, który musi dostosować się do wskazanego terminu i miejsca lotu. Lot balonem trwa 45-60 minut, jednak na całą atrakcję należy sobie zarezerwować ok. 3-4 godziny.
Loty odbywają się od kwietnia do października przy sprzyjającej pogodzie, tuż po wschodzie słońca lub przed zachodem. Jeśli warunki pogodowe uniemożliwiają lot, ustalany jest inny termin. Decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Kazimierza Dolnego oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie. Uwaga! Nie ma możliwości realizacji lotu bezpośrednio nad miastem!

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu 
 2. Krótki instruktaż dotyczący lotu i przygotowanie balonu do startu
 3. Możliwość aktywnego udziału w rozkładaniu i pakowaniu balonu po locie
 4. Lot balonem (45-60 minut)
 5. Podziwianie widoków z pokładu balonu
 6. Wręczenie pamiątkowego certyfikatu poświadczającego lot
 7. Zakończenie lotu celebrowane lampką szampana
 8. Powrót do miejsca startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci – Mistrzowie Polski i Europy w lotach na precyzyjność, znajdujący się w światowej czołówce rankingu Międzynarodowej Federacji Lotniczej. Profesjonalizm i ponad 20-letnie doświadczenie w lotnictwie, które zaowocowało tysiącami godzin spędzonych w powietrzu w połączeniu z prawdziwą pasją do baloniarstwa gwarantują bezpieczną realizację. Organizator lotu dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Wymagane warunki pogodowe do realizacji lotu

 • prędkość wiatru do 4 m/s
 • brak opadów
 • widoczność minimum 2 km
 • brak budujących się komórek burzowych
 • temperatura zewnętrzna od - 15 stopni do 25 stopni
 • dolna podstawa chmur minimum 200 metrów

Uwaga!

W pierwszej kolejności o terminie lotu decydują warunki pogodowe i pilot realizujący lot . Ze względów bezpieczeństwa loty mogą być realizowane z dużym przesunięciem czasowym. Z tego względu zakup vouchera należy dokładnie przemyśleć biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione informacje! Vouchery mają ważność 12 miesięcy, ponieważ długotrwałe niekorzystne warunki pogodowe mogą powodować wydłużenie terminu realizacji.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Stwarzasz okazję do przeżycia niezapomnianej przygody
 • Dostarczasz potężnej dawki pozytywnych emocji
 • Podarujesz prezent, który będzie pięknym wspomnieniem na lata
pinezka
Kazimierz Dolny  - zmień lokalizację

Kazimierz Dolny   (zmień)

Cena:

Cena: 799 zł

ktoś kupił ten produkt
6 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0005069