Lot balonem – Kazimierz Dolny

(15)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa 45-60 minut. Na całą atrakcję należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Kazimierza Dolnego, dokładne miejsce startu ustalane na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalony zostanie inny termin lotu. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot/instruktor.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Po zakupie vouchera należy ustalić z instruktorami miejsce startu i przybliżony czas realizacji. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Minimalny wiek to 8 lat. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych. Maksymalna waga: 105 kg.

Informacje dodatkowe

W locie nie powinny uczestniczyć osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia, kobiety w ciąży. Cena obejmuje jeden lot od osoby.

Opinie (15)

2020-08-26

super sprawa, jestem bardzo szczęśliwy że mogłem zobaczyć swoją okolicę z lotu ptaka. Prezent marzenie

2020-08-24

Okolice, które znam od dziecka, z tej perspektywy nabierają zupełnie innego wymiaru! Najpiękniejszy prezent w życiu. Rocznica ślubu w chmurach...

2020-08-24

Wspaniały lot, piękne widoku, było naprawdę cudownie. Polecam z całego serca.

Dodaj Opinię

Lot balonem – Kazimierz Dolny

FAQ

04.09.2020

Czy jest opcja lotu na wyłączność w Kazimierzu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, posiadamy w ofercie lot balonem dla dwojga na wyłączność https://prezentmarzen.com/romantyczny-lot-balonem-dla-dwojga-kazimierz-dolny/

30.06.2020

Witam, istnieje możliwość zorganizowania zaręczyn?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam, istnieje możliwość zorganizowania zaręczyn podczas lotu, jednakże przy zakupie atrakcji lotu balonem dla dwojga- lot indywidualny. Polecamy jednak wykupienie atrakcji "zaręczyny w balonie" w lokalizacjach: Łódź, Wrocław bądź Kraków. W cenie atrakcji znajduje się między innymi: lampka szampana na uczczenie tej wyjątkowej chwili, bukiet kwiatów dla Wybranki przekazany do wręczenia w trakcie lotu, uchwycenie najważniejszej chwili na kamerce umieszczonej w koszu, możliwość wybrania oprawy muzycznej Waszego ulubionego wykonawcy/utworu w trakcie lotu. Zapraszam do zapoznania się z daną ofertą pod linkiem: https://prezentmarzen.com/lot-zareczynowy-balonem-lodz/ 

25.06.2020

Ile osób leci ? Cena obejmuje rezerwację całego balonu czy 1 osoby?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Loty są realizowane w grupach do 15 osób. Cena obejmuje koszt lotu dla 1 osoby.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Widokowy lot balonem dla jednej osoby w okolicach Kazimierza Dolnego. Lot trwa 45-60 minut i realizowany jest w grupach do 15 osób. Termin i dokładne miejsce lotu ustala instruktor.

Komu podarować lot balonem?

 • Pasjonatowi balonów na ogrzewane powietrze
 • Każdemu, kto marzy o podróży w gondoli balonu 
 • Miłośnikom pięknych widoków

Lot balonem

Lot balonem to niezwykle emocjonująca przygoda. Choć lot jest delikatny i swobodny, sprawiając wrażenie, że czas się zatrzymał, wysokość, z której podziwiamy wspaniałe widoki oraz bliskość chmur przysparzają o szybsze bicie serca. Po zakupie vouchera należy ustalić z instruktorami miejsce startu i przybliżony czas realizacji. Na parę dni przed lotem instruktorzy skontaktują się z posiadaczem vouchera, który musi dostosować się do wskazanego terminu i miejsca lotu. Lot balonem trwa 45-60 minut, jednak na całą atrakcję należy sobie zarezerwować ok. 3-4 godziny.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Kazimierza Dolnego oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie. Uwaga! Nie ma możliwości realizacji lotu bezpośrednio nad miastem!

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu 
 2. Krótki instruktaż dotyczący lotu i przygotowanie balonu do startu
 3. Lot balonem (45-60 minut)
 4. Podziwianie widoków z pokładu balonu
 5. Ceremonia Chrztu na Aeronautę
 6. Wręczenie pamiątkowego certyfikatu poświadczającego lot
 7. Zakończenie lotu celebrowane lampką szampana
 8. Zdjęcia z lotu
 9. Powrót do miejsca startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci – Mistrzowie Polski i Europy w lotach na precyzyjność, znajdujący się w światowej czołówce rankingu Międzynarodowej Federacji Lotniczej. Profesjonalizm i ponad 20-letnie doświadczenie w lotnictwie, które zaowocowało tysiącami godzin spędzonych w powietrzu w połączeniu z prawdziwą pasją do baloniarstwa gwarantują bezpieczną realizację. Organizator lotu dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Wymagane warunki pogodowe do realizacji lotu

 • prędkość wiatru do 5 m/s
 • brak opadów
 • widoczność minimum 2 km
 • brak budujących się komórek burzowych
 • temperatura zewnętrzna do 28 stopni

Uwaga!

W pierwszej kolejności o terminie lotu decydują warunki pogodowe i pilot realizujący lot . Ze względów bezpieczeństwa loty mogą być realizowane z dużym przesunięciem czasowym. Z tego względu zakup vouchera należy dokładnie przemyśleć biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione informacje! Vouchery mają ważność 12 miesięcy, ponieważ długotrwałe niekorzystne warunki pogodowe mogą powodować wydłużenie terminu realizacji.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Stwarzasz okazję do przeżycia niezapomnianej przygody
 • Dostarczasz potężnej dawki pozytywnych emocji
 • Podarujesz prezent, który będzie pięknym wspomnieiem na lata
pinezka
Kazimierz Dolny  - kliknij żeby zmienić
Bielsko-Biała 849 zł Bydgoszcz 649 zł Dolina Biebrzy 629 zł Gryfów Śląski 599 zł Jura Krakowsko-Częstochowska 849 zł Kazimierz Dolny 599 zł Kędzierzyn-Koźle 849 zł Koszalin 649 zł Leszno 619 zł Łódź 599 zł Nałęczów 599 zł Olsztyn 599 zł Słupsk 649 zł Toruń 649 zł Trójmiasto 649 zł Warmia i Mazury 629 zł Zakopane 619 zł

Kazimierz Dolny   (zmień)

Cena:

Cena: 599 zł

ktoś kupił ten produkt
7 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto
P0005069