Lot balonem – Kędzierzyn-Koźle

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut. W związku z przygotowaniem balonu do startu i jego składaniem po zakończeniu lotu na całość należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Kędzierzyna-Koźla. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalany jest inny termin realizacji. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje instruktor.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba (lub osoby) obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pogody i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Zalecamy obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat, zaś wzrost 130 cm. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów. Przy rezerwacji należy podać swoją wagę.

Informacje dodatkowe

Lot odbywa się w kilkuosobowej grupie. Nie powinny w nim uczestniczyć kobiety w ciąży oraz osoby, które w ciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki i źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia.

Opinie (6)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-09-04

Super przeżycie nie do opisania

2021-04-20

Kupiłem lot balonem dla swojej żony z okazji jej urodzin, bo od zawsze jej największym marzeniem była właśnie ta atrakcja. Dzięki wam mogłem je spełnić :) Żona oczywiście skakała z radości.

2021-04-15

Prezent otrzymałam od rodziców. Od jakiegoś czasu marzyłam o sesji zdjęciowej z lotu balonem. Teraz jest to możliwe. Super prezent urodzinowy

Dodaj Opinię

Lot balonem – Kędzierzyn-Koźle

FAQ

10.09.2020
Dzien Dobry. jest możliwość lotu balonem nad Gmina Walce? w jakiej cenie?ile trwa przelot? serdecznie pozdrawiam. Zuzanna Mrosek
Odpowiedź z 10.09.2020
W czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Kędzierzyna-Koźla oraz okolicznych miejscowości. Trasa jest uzależniona od kierunku wiatru. Koszt lotu dla jednej osoby to 599zł. Lot balonem trwa ok. 60 minut. Na całą realizację należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.
18.07.2020
Czy istnieją jakieś ograniczenia wagowe do tej atrakcji?
Odpowiedź z 26.11.2020
Tak, w zależności od ilości pasażerów - generalnie maksymalna waga uczestnika to 110kg.
Zadaj pytanie

Mapa

Widokowy lot balonem w okolicach Kędzierzyna-Koźla dla 1, 2, 3 lub 4 osób. Obdarowani zrealizują lot w kilkuosobowej grupie pod opieką wykwalifikowanego pilota. Lot balonem trwa ok. 60 minut, jednak na całą atrakcję należy zarezerwować ok. 3-4 godziny.

Komu podarować lot balonem?

 • Przyjaciółce, która obchodzi niedługo urodziny
 • Bliskiej osobie, która uwielbia adrenalinę i przygody w powietrzu
 • Miłośnikowi latania, który nie zaznał jeszcze lotu balonem

Lot balonem Kędzierzyn-Koźle

Lot balonem to atrakcja, która dostarcza mnóstwo adrenaliny. Kolorowa czasza balonu wznosi pasażerów na wysokość od kilkuset do nawet dwóch tysięcy metrów, umożliwiając podziwianie pięknych widoków z niecodziennej perspektywy. Lot balonem jest spokojny i delikatny, pozwala w pełni delektować się błogą chwilą w przestworzach. Za realizację lotu odpowiedzialny jest doświadczony pilot, który zadba o bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Lot odbywa się w kilkuosobowych grupach i trwa 60 minut. W zależności od wybranego wariantu voucher na lot balonem przeznaczony jest dla 1, 2, 3 lub 4 osób.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Kędzierzyna-Koźla oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 • Zapoznanie się z terminem i miejscem startu
 • Przygotowanie balonu do startu
 • Lot balonem (ok. 60 minut)
 • Wspólne składanie balonu po locie
 • Uczczenie przygody toastem
 • Ceremonia pasowania na "Zdobywców Przestworzy"
 • Powrót do miejsca startu zapewnionym przez organizatora transportem

Bezpieczeństwo

Lot balonem organizowany jest przez profesjonalną firmę Sky Adventure, która funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Duże doświadczenie w realizacji lotów, niezawodny sprzęt oraz współpraca z najlepszymi pilotami dają gwarancję bezpiecznego i komfortowego lotu. Sky Adventure uzyskała jako pierwsza polska firma balonowa najpierw certyfikaty CAMO i AMO, a następnie także AOC. Firma zapewnia najnowocześniejszą flotę, która podlega systematycznym kontrolom stanu technicznego. To co szczególnie wyróżnia Sky Adventure spośród konkurencji to profesjonalna baza operacyjna wraz z certyfikowanym i doskonale wyposażonym serwisem technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala podziwiać świat z niecodziennej perspektywy
 • To przygoda, którą można przeżyć wspólnie z bliskimi
 • Jest niesamowitym przeżyciem, które na długo zapisze się w pamięci

Realizacja

pinezka
Kędzierzyn-Koźle  - zmień lokalizację

Kędzierzyn-Koźle   (zmień)

Cena:

Liczba osób:  1 osoba

Cena: 849 zł

ktoś kupił ten produkt
2 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto