Lot balonem – Kędzierzyn-Koźle

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut. W związku z przygotowaniem balonu do startu i jego składaniem po zakończeniu lotu na całość należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Kędzierzyna-Koźla. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalany jest inny termin realizacji. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje instruktor.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba (lub osoby) obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pogody i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Zalecamy obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat, zaś wzrost 130 cm. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów.

Informacje dodatkowe

Lot odbywa się w kilkuosobowej grupie. Nie powinny w nim uczestniczyć kobiety w ciąży oraz osoby, które w ciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki i źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia.

Ważność vouchera

365

2020-07-01
4/5

Lot balonem – Kędzierzyn-Koźle

Lot balonem to atrakcja, która dostarcza mnóstwo adrenaliny, a takiej adrenaliny było całkiem sporo. Niezapomne tego nigdy w życiu. Nie do opisania ...

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

10.09.2020

Dzien Dobry. jest możliwość lotu balonem nad Gmina Walce? w jakiej cenie?ile trwa przelot? serdecznie pozdrawiam. Zuzanna Mrosek

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Kędzierzyna-Koźla oraz okolicznych miejscowości. Trasa jest uzależniona od kierunku wiatru. Koszt lotu dla jednej osoby to 599zł. Lot balonem trwa ok. 60 minut. Na całą realizację należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

18.07.2020

Czy istnieją jakieś ograniczenia wagowe do tej atrakcji?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, w zależności od ilości pasażerów - generalnie maksymalna waga uczestnika to 110kg.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy lot balonem w okolicach Kędzierzyna-Koźla dla 1, 2 lub 3 osób. Obdarowani zrealizują lot w kilkuosobowej grupie pod opieką wykwalifikowanego pilota. Lot balonem trwa ok. 60 minut, jednak na całą atrakcję należy zarezerwować ok. 3-4 godziny.

Komu podarować lot balonem?

 • Przyjaciółce, która obchodzi niedługo urodziny
 • Bliskiej osobie, która uwielbia adrenalinę i przygody w powietrzu
 • Miłośnikowi latania, który nie zaznał jeszcze lotu balonem

Lot balonem

Lot balonem to atrakcja, która dostarcza mnóstwo adrenaliny. Kolorowa czasza balonu wznosi pasażerów na wysokość od kilkuset do nawet dwóch tysięcy metrów, umożliwiając podziwianie pięknych widoków z niecodziennej perspektywy. Lot balonem jest spokojny i delikatny, pozwala w pełni delektować się błogą chwilą w przestworzach. Za realizację lotu odpowiedzialny jest doświadczony pilot, który zadba o bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Lot odbywa się w kilkuosobowych grupach i trwa 60 minut. W zależności od wybranego wariantu voucher na lot balonem przeznaczony jest dla 1, 2 lub 3 osób.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Kędzierzyna-Koźla oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 • Zapoznanie się z terminem i miejscem startu
 • Przygotowanie balonu do startu
 • Lot balonem (ok. 60 minut)
 • Wspólne składanie balonu po locie
 • Uczczenie przygody toastem
 • Ceremonia pasowania na "Zdobywców Przestworzy"
 • Powrót do miejsca startu zapewnionym przez organizatora transportem

Bezpieczeństwo

Lot balonem organizowany jest przez profesjonalną firmę Sky Adventure, która funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Duże doświadczenie w realizacji lotów, niezawodny sprzęt oraz współpraca z najlepszymi pilotami dają gwarancję bezpiecznego i komfortowego lotu. Sky Adventure uzyskała jako pierwsza polska firma balonowa najpierw certyfikaty CAMO i AMO, a następnie także AOC. Firma zapewnia najnowocześniejszą flotę, która podlega systematycznym kontrolom stanu technicznego. To co szczególnie wyróżnia Sky Adventure spośród konkurencji to profesjonalna baza operacyjna wraz z certyfikowanym i doskonale wyposażonym serwisem technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala podziwiać świat z niecodziennej perspektywy
 • To przygoda, którą można przeżyć wspólnie z bliskimi
 • Jest niesamowitym przeżyciem, które na długo zapisze się w pamięci
Czytaj więcej
Kędzierzyn-Koźle  - kliknij żeby zmienić
Bielsko-Biała 599 zł Chełm 599 zł Dolina Biebrzy 569 zł Gryfów Śląski 695 zł Jura Krakowsko-Częstochowska 599 zł Karkonosze i Pogórze Izerskie 519 zł Kazimierz Dolny 599 zł Kędzierzyn-Koźle 599 zł Koszalin 699 zł Leszno 499 zł Nałęczów 599 zł Olsztyn 519 zł Warmia i Mazury 569 zł Zakopane 499 zł Zamość 599 zł Zielona Góra 599 zł
Kędzierzyn-Koźle   (zmień)

Cena:

Ilość osób:  1 osoba

Cena: 599 zł

Ocena 

4/5
1