Lot balonem w okolicach Krakowa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 1 godzinę. Na całą atrakcję należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny. Loty odbywają się od poniedziałku do czwartku.

Lokalizacja

Okolice Krakowa lub Ojcowa. Dokładna lokalizacja ustalana jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalony zostanie inny termin lotu. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot/instruktor.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Wygodne sportowe ubranie, pełne obuwie na płaskiej podeszwie najlepiej wodoodporne, długie włosy spięte w kok.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera oraz wcześniejsza rezerwacja. Minimalny wiek uczestnika to 7 lat, minimalny wzrost to 150 cm. Dzieci poniżej 18 roku życia muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna. Maksymalna waga to 100 kg. Zakaz uczestniczenia atrakcji pod wpływem alkoholu oraz innych używek.

Informacje dodatkowe

W atrakcji nie powinny brać udziału kobiety w ciąży i osoby, które przeszły w ostatnim czasie operację/zabieg oraz z wszczepionymi protezami. Cena obejmuje jeden lot od osoby.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Lot balonem w okolicach Krakowa

FAQ

17.07.2020
Dlaczego na jedną miejscowość przypada tak dużo różnych ofert i co za tym idzie różo bardzo różnych cen. Od czego to zależy ?
Odpowiedź z 22.07.2020
Wszystko zależne jest od firmy wykonujacej przeloty oraz od ilości osób w koszu. 
16.07.2020
Dzień dobry w jakich sezonach odbywają się loty balonem ?
Odpowiedź z 16.07.2020
Loty balonem odbywają się przez cały rok. 
02.07.2020
Czy byłaby możliwosc stworzenia wlasnej grupy??
Odpowiedź z 02.07.2020
Tak, wtedy należy kupić tyle voucherów, by nazbierała się grupa maksymalnie siedmioosobowa i zarezerwować jeden wspólny termin. 
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Przelot balonem realizowany jest w okolicach Krakowa lub Ojcowa w grupach do maksymalnie 7 osób. Prezent przeznaczony jest dla 1 lub 2 osób. Istnieje możliwość wykupienia filmowania całej atrakcji. Loty odbywają się od poniedziałku do czwartku w opcji bez filmowania oraz od piątku do niedzieli z filmowaniem.

Komu podarować lot balonem?

 • Osobie uwielbiającej atrakcje powietrzne,
 • Każdemu, kto chciałby się przekonać, jak wygląda świat oglądany spośród chmur
 • Przyjaciółce, która kocha podziwianie widoków

Lot balonem nad Krakowem

Przelot balonem to niezapomniane przeżycie, które zyskuje sympatyków na całym świecie. Ogromna czasza wypełniona gorącym powietrzem, które sprawia, że balon się unosi, pozwala szybować niemal w dowolnych zakątkach świata, gwarantując niepowtarzalne emocje i widoki. Po zakupie vouchera na lot balonem należy ustalić z instruktorami miejsce startu i przybliżony czas realizacji. Na parę dni przed lotem instruktorzy skontaktują się z posiadaczem vouchera, który musi dostosować się do wskazanego terminu i miejsca lotu. Lot balonem trwa ok. 1 godzinę, jednak na całą atrakcję należy sobie zarezerwować ok. 3-4 godziny. Loty odbywają się od poniedziałku do czwartku w opcji bez filmowania oraz od piątku do niedzieli z filmowaniem.

Widoki

Lot realizowany jest bezpośrednio w okolicach Krakowa. W zależności od ustaleń z instruktorem trasa może przebiegać również w okolicach Ojcowa gdzie będzie można podziwiać widoki Parku Narodowego.

Prezent zawiera

 1. Ubezpieczenie grupowe NNW
 2. Transport na miejsce startu
 3. Inicjacja balonowa
 4. Tradycyjny toast z szampanem
 5. Spersonifikowany certyfikat lotu
 6. Transport powrotny

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci – Mistrzowie Polski i Europy w lotach na precyzyjność, znajdujący się w światowej czołówce rankingu Międzynarodowej Federacji Lotniczej. Profesjonalizm i ponad 20-letnie doświadczenie w lotnictwie, które zaowocowało tysiącami godzin spędzonych w powietrzu w połączeniu z prawdziwą pasją do baloniarstwa gwarantują bezpieczną realizację. Organizator lotu dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Podarujesz niezapomniane emocje w prezencie
 • Wręczasz oryginalny i zaskakujący prezent, który na długo zapisze się w pamięci
 • Stwarzasz okazję do spojrzenia na świat z nowej perspektywy
pinezka
Kraków  - zmień lokalizację

Kraków   (zmień)

Cena:

Filmowanie i zdjęcia:  Bez filmowania i zdjęć
Liczba osób:  1 osoba

Cena: 900 zł

ktoś kupił ten produkt
2 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto