Lot balonem LAST MINUTE – Poznań

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 1 godzinę. Na całą atrakcję należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Poznania, dokładne miejsce startu ustalane na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalony zostanie inny termin lotu. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot/instruktor.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Minimalny wiek to 8 lat. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów. Maksymalna waga 105 kg.

Informacje dodatkowe

W locie nie powinny uczestniczyć osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia, kobiety w ciąży.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-19

Takiego prezentu nigdy bym się nie spodziewała! Mąż zaskoczył mnie pomysłowością, lot był cudowny. Dlugo nie zapomnę tych widoków

2021-04-14

Ale widoki! Nie sowicie było moc zobaczyć świat z lotu ptaka, widoki przepiękne. Zawsze marzyłam by polecięć balonem, mąż spełnił to marzenie. To była wspaniała podniebne przygoda

2021-04-07

Moja żona od zawsze mówią o locie balonem i chęci przelotu. Zdecydowałem się zakupić jej lot z okazji naszej różnicy ślubu. Była przeszczesliwa otrzymanym prezentem jak i samym lotem. Była niesamowicie podekscytowana lotem

Dodaj Opinię

Lot balonem LAST MINUTE – Poznań

FAQ

30.06.2021
Jeśli kupie lot balonem jako jeden produkt czyli kwota wychodzi 520 zł ( w koszyku mam jako jeden produkt ) to lot jest jako dla dwóch osób czyli ja i ta osoba dla której to kupuje ? Mówiąc szczerze mam taka nadzieję, bo głupio by było gdybym kupował to jako prezent ale poleci tylko moja dziewczyna .
Odpowiedź z 01.07.2021
Voucher obejmuje realizacje dla jednej osoby. Jeżeli chciałby Pan towarzyszyć swojej dziewczynie sugerujemy zakup dwóch voucherów.
Zadaj pytanie

Mapa

Widokowy lot balonem dla jednej osoby odbywa się nad okolicami Poznania. Atrakcja odbywa się grupowo, a dokładny termin i miejsce startu podawane są na etapie rezerwacji.

Komu podarować lot balonem?

 • Przyjcielowi, który lubi niecodzienne atrakcje

 • Koleżance, która marzy o podniebnej podróży
 • Osobie, która chciałaby przekonać się, jak wygląda świat z gondoli balonu

Lot balonem

Widokowy lot balonem to atrakcja, która na długo pozostanie w pamięci. Balon unosi się dzięki gorącemu powietrzu, które wypełnia czaszę i może szybować w powietrzu. Lot balonem jest spokojny i delikatny, dzięki czemu można swobodnie podziwiać piękne widoki z niecodziennej perspektywy. Uczestnicy lotu będą również obserwować rozłożenie i złożenie balonu. Po zgłoszeniu chęci realizacji atrakcji osobie obdarowanej zostanie podany dokładny termin i miejsce realizacji lotu. Osoby z voucherami na lot LAST MINUTE dostosowują się do ustalonych już aktualnych terminów lotów. Loty odbywają się w grupach od 6 do 20 osób.

Lot nad Poznaniem

W zależności od miejsca startu uczestnicy będą mogli podziwiać okolice Poznania i pobliskich miejscowości. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w rejonie. Podczas lotu będzie można zobaczyć wielkopolskie rzeki i zbiorniki wodne oraz malownicze krajobrazy lasów i pól.

Przebieg atrakcji 

 1. Zapoznanie się z terminem i miejscem startu

 2. Przygotowanie balonu do startu

 3. Lot balonem 

 4. Złożenie balonu 

 5. Wręczenie certyfikatów poświadczających odbyty lot

 6. Mały poczęstunek i pamiątkowe zdjęcie

 7. Powrót na miejsce startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci. Firmy organizujące przeloty balonem dysponują wysokiej jakości sprzętem oraz posiadają certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Balony poddawane są systematycznie przeglądom technicznym. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • spełnia marzenie o podniebnej podróży

 • będzie wspaniałym wspomnieniem na długie lata

 • pozwala zobaczyć świat z niecodziennej perspektywy


Realizacja

pinezka
Poznań  - zmień lokalizację

Poznań   (zmień)

Cena:

Cena: 649 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0008116