Lot balonem Katowice

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut, na całą realizację należy zarezerwować ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Katowic, dokładne miejsce startu ustalane indywidualnie

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizacje. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, dostosowany do pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, kryte obuwie na płaskiej podeszwie. Polecamy także wziąć okulary przeciwsłoneczne.

Wymagania

Osoby o wadze powyżej 110 kg obowiązuje dopłata 50% wartości vouchera na miejscu realizacji u pilota. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie prawnych opiekunów. Na miejsce realizacji należy zabrać ze sobą voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Starty lotów balonem w sezonie letnim odbywają się tuż po świcie oraz późnym popołudniem, ok. 2 godziny przed zachodem słońca. W zimie natomiast lot jest możliwy w ciągu całego dnia.

Ważność vouchera

365

2020-05-29
5/5

Lot balonem – Katowice

Vouchery na lot balonem w katowicach dostaliśmy z mężem od dzieci z okazji naszej rocznicy - było cudownie

2020-01-17
5/5

Lot balonem

Przeżycie niezapomniane. Voucher był naszym prezentem ślubnym. Z tego powodu, iż jesteśmy dosyć zapracowani, ciężko nam było wstrzelić się w termin, tak żeby pogoda była ok, no i żeby uformowała się grupa. Ale w końcu się udało i jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że mogliśmy wziąć udział w tak wspaniałej atrakcji. Będziemy polecać !

2019-09-06
5/5

Prezent

Mama zdobiła mi prezent. Doskonale wiedziała, że mam lęk wysokości. Chyba chciała, żebym go przezwyciężyła i szczerze udało jej się to. Widoki były niesamowite.. Mogłabym tak latać codziennie ;-)

2019-07-16
4/5

Zadowolona

Narzeczony zrobił mi ogromną niespodziankę zabierając mnie w rocznice na lot balonem. Byłam bardzo zaskoczona. Sama realizacja świetnie.. Lot - niesamowite przeżycie i te widoki :-)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

26.06.2019

Chciałam kupić lot balonem dla osoby starszej czy jest możliwość zarezerwowania fotela i czy bedzie wòwczas coś widać?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Loty są realizowane w kilkuosobowych grupach i zazwyczaj nie ma miejsc siedzących. Jeżeli osoba nie czuje się na siłach, by lecieć może warto zastanowić się nad jakąś atrakcją na lądzie lub lotem widokowym samolotem?Zapraszam do kontaktu na adres [email protected]

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy lot balonem w Katowicach. Prezent przeznaczony dla 1 osoby. Atrakcja realizowana w grupach do 20 osób. W ofercie dostępny również lot balonem dla dwóch osób na wyłączność.

Komu podarować lot balonem?

 • Miłośnikowi balonów na ogrzewane powietrze
 • Pasjonatowi pięknych widoków
 • Każdemu, kto chciałby przeżyć niezapomnianą przygodę

Lot balonem Katowice

Widokowy lot balonem w okolicach Katowic to doskonały pomysł na prezent, który dostarczy osobie obdarowanej niezapomnianych emocji. Na czas lotu organizator zapewnia lornetki do podglądania zwierzyny i podziwiania mijanych krajobrazów. Po wylądowaniu zaś na uczestników lotu będzie czekał poczęstunek i lampka szampana. Na koniec realizacji odbędzie się pamiątkowe zdjęcie i wręczenie dyplomów, poświadczających miejsce lądowania i wysokość lotu.

Widoki

Lot balonem Katowice to możliwość podziwiania panoramy Katowic i innych miast konurbacji górnośląskiej (w zalezności od miejsca startu), a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych w okolicach Katowic.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu. 
 2. Przygotowanie balonu do lotu (ok. 30 minut).
 3. Widokowy lot balonem (ok. 1 h).
 4. Poczęstunek w miejscu lądowania i lampka szampana
 5. Ceremonia Chrztu na Aeronautę
 6. Wręczenie dyplomu poświadczającego miejsce lądowania i wysokość lotu
 7. Pamiątkowe zdjęcie
 8. Powrót do miejsca startu.

Bezpieczeństwo

Firma organizująca loty balonem posiada certyfikat AOC uprawniający do wykonywania komercyjnych lotów pasażerskich oraz podlega stałemu nadzorowi Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Sprzęt, na którym latają należy do najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych w kraju. Balony posiadają ubezpieczenie OC, NW i OC przewoźnika, a także poddawane są systematycznym przeglądom technicznym w certyfikowanej organizacji obsługowej. Firma posiada na wyposażeniu kosza pasy bezpieczeństwa oraz dysponuje dwoma specjalistycznymi fotelami lotniczymi, przystosowanymi do przewożenia osób starszych i niepełnosprawnych.

Lot balonem w Katowicach to dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o locie balonem
 • jest źródłem niezapomnianych widoków
 • będzie pięknym wspomnieniem na długie lata 
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Katowice  - kliknij żeby zmienić
Bielsko-Biała 599 zł Chełm 599 zł Dolina Biebrzy 569 zł Gryfów Śląski 695 zł Jura Krakowsko-Częstochowska 599 zł Karkonosze i Pogórze Izerskie 519 zł Kazimierz Dolny 599 zł Kędzierzyn-Koźle 599 zł Koszalin 699 zł Leszno 499 zł Nałęczów 599 zł Olsztyn 519 zł Warmia i Mazury 569 zł Zakopane 499 zł Zamość 599 zł Zielona Góra 599 zł
Katowice   (zmień)

Cena:

Cena: 695 zł

P0003707

Ocena 

5/5
4