Widokowy lot balonem – Warszawa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Obniżka!

Opis prezentu

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 1 godzinę. Na całą atrakcję należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Warszawy, dokładne miejsce startu ustalane na etapie rezerwacji.

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalony zostanie inny termin lotu. Ostateczną decyzję o realizacji lotu podejmuje pilot/instruktor.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Minimalny wiek to 8 lat. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów. Maksymalna waga 105 kg.

Informacje dodatkowe

W locie nie powinny uczestniczyć osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia, kobiety w ciąży. Cena obejmuje jeden lot od osoby.

Ważność vouchera

365

Napisz opinię

07.09.2020

Dzień dobry, czy podczas lotu można robić zdjęcia?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
Oczywiście, można robić zdjęcia podczas lotu.

18.06.2020

Czy można wpływać na trasę lotu, czy jest ona zależna tylko od pilota/ pogody?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, lot i trasa lotu jest tak naprawdę zależna wyłącznie od pogody, max siła wiatru to 15km/h. Trasa jest również zależna od miejsca wylotu, ale obejmuje najważniejsze punkty widokowe Warszawy.

26.07.2019

Czy osoba obdarowana mająca 15 lat może przyjść sama czy wymagany jest opiekun, który ma ukończone 18 lat?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Na miejscu musi być obecny rodzic lub opiekun prawny. Podpisuje też oświadczenie, w którym wyraża zgodę na lot.

24.05.2019

Dzien dobry,mam pytanie... Chcialam wykupic lot dla 2 osób ale mam problem....1 z osób niestety nie moze zmienic grafiku w pracy...ma na koniec miesiąca ustalony termin na kolejny misiac i nie moze zmienic...czy jest możliwość tak dostosowac lot?czy niestety nie

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Nasze vouchery są ważne rok, a w przypadku atrakcji sezonowych cały pełny sezon (loty balonem od maja do września). Loty odbywają się w weekendy, terminy są uzależnione od aktualnej pogody. Myślę, że uda się znaleźć termin, który będzie odpowiadał obdarowanym osobom :)
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Lot balonem dla jednej osoby w okazyjnej cenie w okolicach Warszawy. Lot widokowy trwa 1 godzinę i realizowany jest w grupach do 15 osób. Termin i dokładne miejsce startu lotu ustala instruktor.

Komu podarować lot balonem?

 • Każdemu, kto chciałby spojrzeć na świat z gondoli zawieszonego pod niebem balonu
 • Osobie, którą zawsze fascynowały balony na ogrzewane powietrze
 • Miłośnikowi pięknych widoków

Lot balonem

Lot widokowy balonem to okazja do ujrzenia wspaniałych widoków z niecodziennej perspektywy. Szybowanie w przestworzach w gondoli balonu pozwala poczuć niezwykłą swobodę, wolność i lekkkość. Instruktorzy prowadzący lot uwiecznią tę wyjątkową chwilę na zdjęciach, które prócz wspomnień będą świetną pamiątką na lata. Po zakupie vouchera należy ustalić z instruktorami miejsce startu i przybliżony czas realizacji. Na parę dni przed lotem instruktorzy skontaktują się z posiadaczem vouchera, który musi dostosować się do wskazanego terminu i miejsca lotu. Lot balonem trwa ok. 1 godzinę, jednak na całą atrakcję należy sobie zarezerwować ok. 3-4 godziny.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Warszawy oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie. Uwaga! Nie ma możliwości realizacji lotu bezpośrednio nad miastem!

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu 
 2. Krótki instruktaż dotyczący lotu i przygotowanie balonu do startu
 3. Lot balonem (ok. 1 h)
 4. Podziwianie widoków z pokładu balonu
 5. Ceremonia Chrztu na Aeronautę
 6. Wręczenie pamiątkowego certyfikatu poświadczającego lot
 7. Zakończenie lotu celebrowane lampką szampana
 8. Zdjęcia z lotu
 9. Powrót do miejsca startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci – Mistrzowie Polski i Europy w lotach na precyzyjność, znajdujący się w światowej czołówce rankingu Międzynarodowej Federacji Lotniczej. Profesjonalizm i ponad 20-letnie doświadczenie w lotnictwie, które zaowocowało tysiącami godzin spędzonych w powietrzu w połączeniu z prawdziwą pasją do baloniarstwa gwarantują bezpieczną realizację. Organizator lotu dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Wymagane warunki pogodowe do realizacji lotu

 • prędkość wiatru do 5 m/s
 • brak opadów
 • widoczność minimum 2 km
 • brak budujących się komórek burzowych
 • temperatura zewnętrzna do 28 stopni

Uwaga!

W pierwszej kolejności o terminie lotu decydują warunki pogodowe i pilot realizujący lot . Ze względów bezpieczeństwa loty mogą być realizowane z dużym przesunięciem czasowym. Z tego względu zakup vouchera należy dokładnie przemyśleć biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione informacje! Vouchery mają ważność 12 miesięcy, ponieważ długotrwałe niekorzystne warunki pogodowe mogą powodować wydłużenie terminu realizacji.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Spełniasz marzenie o lataniu balonem
 • Jest źródłem niezapomnianych widoków
 • Będzie pięknym wspomnieniem na długie lata
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Warszawa  - kliknij żeby zmienić
Bielsko-Biała 599 zł Chełm 599 zł Dolina Biebrzy 569 zł Gryfów Śląski 695 zł Jura Krakowsko-Częstochowska 599 zł Karkonosze i Pogórze Izerskie 519 zł Kazimierz Dolny 599 zł Kędzierzyn-Koźle 599 zł Koszalin 699 zł Leszno 499 zł Nałęczów 599 zł Olsztyn 519 zł Warmia i Mazury 569 zł Zakopane 499 zł Zamość 599 zł Zielona Góra 599 zł
Warszawa   (zmień)

Cena:

Cena: 499 zł

-100 zł

599 zł

P0005068