Lot balonem – Nałęczów

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut, jednak na całą atrakcję należy sobie przeznaczyć ok. 2,5-3 godziny.

Lokalizacja

Nałęczów. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji.

Pogoda

Loty odbywają się przy sprzyjającej pogodzie, tuż po wschodzie słońca lub przed zachodem. Jeśli warunki pogodowe uniemożliwiają lot, ustalany jest inny dogodny dla obu stron termin. Decyzję o odbyciu lotu zawsze podejmuje pilot.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, ubiór i obuwie sportowe dostosowane do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości (spadek temperatury o ok. 0,6 stopnia na 100 m). Ze względu outdoorową specyfikę dyscypliny, ubiór i obuwie może ulec nieznacznym zabrudzeniom.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z min. 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Min. wiek 7 lat - realizacja wyłącznie z opiekunem. Maksymalna waga 110 kg. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Lot realizowany jest w grupie max 8 osób. Uczestnikami lotu nie mogą być osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia oraz kobiety w ciąży.

Ważność vouchera

365

2020-09-29
5/5

Dałem się zaskoczyć, pokonałem lęk, i zniechęcenie.

Było zimno, szaro i kosmicznie rano. Bardzo mi się nie chciało jechać na miejsce startu. Wszystko zmienił moment, w którym przebiliśmy się przez gęste chmury, przenieśliśmy się w inny świat. Dryfowaliśmy statkiem przez morze chmurzastej waty cukrowej w piękny słoneczny poranek. Ogromny plus za to, że prawie od startu czuć było rozchodzące się gorące powietrze z balonu.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy lot balonem w okolicach Nałęczowa. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby. Lot odbywa się w kilkuosobowych grupach i trwa ok. 60 minut.

Komu podarować lot balonem?

 • Miłośnikowi baloniarstwa
 • Bliskiej osobie, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
 • Każdemu, kto marzy o przygodzie w powietrzu

Lot balonem

Lot balonem to niesamowite przeżycie, które z pewnością zapisze się w pamięci jako niezwykła przygoda. Delikatnie szybujący na wysokości balon daje poczucie wyjątkowego zawieszenia w czasie i przestrzeni. Podziwiane z perspektywy pasażera balonu widoki wywołują piorunujące wrażenie. Lot trwa ok. 60 minut, jednak na całą atrakcję należy zarezerwować sobie ok. 2,5-3 godziny. Z atrakcji mogą skorzystać dzieci już od 7 roku życia. Warunkiem jest lot w towarzystwie dorosłego opiekuna. Na zakończenie każdy pasażer otrzymuje pamiątkowy certyfikat.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Nałęczowa oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu
 2. Krótki instruktaż dla pasażerów i przygotowanie do lotu
 3. Lot balonem (ok. 60 minut)
 4. Celebracja lotu przy lampce szampana
 5. Wręczenie certyfikatu uczestnictwa w locie balonem
 6. Powrót samochodem do miejsca startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci. Firma organizująca przelot balonem dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Balony poddawane są systematycznie przeglądom technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala przeżyć pełną adrenaliny przygodę
 • Spełnia marzenie o lataniu
 • Zachwyci każdego, kto lubi podejmować wyzwania
Czytaj więcej
Nałęczów  - kliknij żeby zmienić
Bielsko-Biała 599 zł Chełm 599 zł Dolina Biebrzy 569 zł Gryfów Śląski 695 zł Jura Krakowsko-Częstochowska 599 zł Karkonosze i Pogórze Izerskie 519 zł Kazimierz Dolny 599 zł Kędzierzyn-Koźle 599 zł Koszalin 699 zł Leszno 499 zł Nałęczów 599 zł Olsztyn 519 zł Warmia i Mazury 569 zł Zakopane 425 zł Zamość 599 zł Zielona Góra 599 zł
Nałęczów   (zmień)

Cena:

Cena: 599 zł

P0008632

Ocena 

5/5
1