Lot balonem – Nałęczów

(3)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa 45-60 minut, jednak na całą atrakcję należy sobie przeznaczyć ok. 2,5-3 godziny.

Lokalizacja

Nałęczów. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Loty odbywają się przy sprzyjającej pogodzie, tuż po wschodzie słońca lub przed zachodem. Jeśli warunki pogodowe uniemożliwiają lot, ustalany jest inny termin. Decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, ubiór i obuwie sportowe dostosowane do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości (spadek temperatury o ok. 0,6 stopnia na 100 m). Ubrania mogą ulec nieznacznemu zabrudzeniu.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z min. 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Min. wiek 7 lat - realizacja wyłącznie z opiekunem. Maksymalna waga 105 kg. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Lot realizowany jest w grupie max 8 osób. Uczestnikami lotu nie mogą być osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia oraz kobiety w ciąży.

Opinie (3)

2021-04-07

Lot balonem podarowaliśmy szwagierce. Szukaliśmy czegoś oryginalnego dla niej. Postanowiliśmy podarować jej lot balonem. Byla zaskoczona podarunkiem, a zarazem bardzo zadowolona. Niespodzianka sie udała

2021-04-02

Niesamowita przygoda! Polecam każdemu, kto chce zobaczyć świat z lotu ptaka. Widoki przepiękne. Prezent otrzymalam od dzieci. Lepiej nie mogli trafić.

2020-09-29

Było zimno, szaro i kosmicznie rano. Bardzo mi się nie chciało jechać na miejsce startu. Wszystko zmienił moment, w którym przebiliśmy się przez gęste chmury, przenieśliśmy się w inny świat. Dryfowaliśmy statkiem przez morze chmurzastej waty cukrowej w piękny słoneczny poranek. Ogromny plus za to, że prawie od startu czuć było rozchodzące się gorące powietrze z balonu.

Dodaj Opinię

Lot balonem – Nałęczów

FAQ

23.06.2022

Czy cena obejmuje dwie osoby ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Voucher Lot balonem – Nałęczów obejmuje realizację dla jednej osoby. Sugerujemy zakup dwóch voucher, wówczas dwie osoby będą mogły uczestniczyć w locie.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Widokowy lot balonem w okolicach Nałęczowa. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby. Lot odbywa się w kilkuosobowych grupach i trwa 45-60 minut.

Komu podarować lot balonem?

 • Miłośnikowi baloniarstwa
 • Bliskiej osobie, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
 • Każdemu, kto marzy o przygodzie w powietrzu

Lot balonem

Lot balonem to niesamowite przeżycie, które z pewnością zapisze się w pamięci jako niezwykła przygoda. Delikatnie szybujący na wysokości balon daje poczucie wyjątkowego zawieszenia w czasie i przestrzeni. Podziwiane z perspektywy pasażera balonu widoki wywołują piorunujące wrażenie. Lot trwa 45-60 minut, jednak na całą atrakcję należy zarezerwować sobie ok. 2,5-3 godziny. Z atrakcji mogą skorzystać dzieci już od 7 roku życia. Warunkiem jest lot w towarzystwie dorosłego opiekuna. Na zakończenie każdy pasażer otrzymuje pamiątkowy certyfikat.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Nałęczowa oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu
 2. Krótki instruktaż dla pasażerów i przygotowanie do lotu
 3. Lot balonem (45 - 60 minut)
 4. Celebracja lotu przy lampce szampana
 5. Wręczenie certyfikatu uczestnictwa w locie balonem
 6. Powrót samochodem do miejsca startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci. Firma organizująca przelot balonem dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Balony poddawane są systematycznie przeglądom technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala przeżyć pełną adrenaliny przygodę
 • Spełnia marzenie o lataniu
 • Zachwyci każdego, kto lubi podejmować wyzwania
pinezka
Nałęczów  - kliknij żeby zmienić

Nałęczów   (zmień)

Cena:

Cena: 699 zł

ktoś kupił ten produkt
7 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto
P0008632