Widokowy lot balonem – Wrocław

(3)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 1 godzinę. Na całą atrakcję należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Wrocławia, dokładne miejsce startu ustalane na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalony zostanie inny termin lotu. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot/instruktor.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Minimalny wiek to 8 lat. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów. Maksymalna waga 105 kg.

Informacje dodatkowe

W locie nie powinny uczestniczyć osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia, kobiety w ciąży.

Opinie (3)

2021-04-10

Dostaliśmy z żoną 2 prezenty na lot balonem i wybraliśmy się razem. Cóż za cudowne przeżycie i piękne widoki, nie myślałem że jeszcze coś takiego pięknego przeżyje

2021-03-28

polecam każdemu, komu marzy się podniebna przygoda, ale boją się czegoś bardziej ekstremalnego jak paralotnie itp, widoki cudne :)

2019-09-04

Lot balonem zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Cisza, spokój i emocje, których nie da się opisać :) Szkoda, że jest tak mało "dni lotnych" ale to podobno problem w tym roku i trzeba cierpliwie czekać na swoją kolej :) Ale na prawdę warto!

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Widokowy lot balonem – Wrocław

FAQ

12.12.2020

Czy jest limit wagowy??

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Maksymalna waga 105 kg.

21.07.2020

Jak mogę zakupić ten voucher na raty na 6 miesięcy? Nigdzie nie widzę takiej opcji chodź cennik jest podany :(

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Należy stworzyć zamówienie oraz wybrać formę płatności pay\'u, a system dalej udzieli Pani możliwości wyboru płatności ratalnej.

20.07.2020

Jak wygląda realizowanie vouchera? Czy można odpowiednio wcześniej dostać informację o locie? (ma być to prezent dla osoby, która rzadko długo jest w Polsce)

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Przy realizacjach powietrznych nigdy nie dajemy gwarancji jednego terminu ze względu na pogodę. Zawsze max. 2 dni przed termin jest jeszcze potwierdzana pogoda.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Widokowy lot balonem dla jednej osoby realizowany w grupach do 15 osób. Start lotu odbywa się w okolicach Wrocławia. Termin i dokładne miejsce lotu ustala instruktor. Lot balonem trwa ok. 1 godzinę.

Komu podarować lot balonem

 • Przyjacielowi z Wrocławia, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
 • Pasjonatowi podniebnych przygód
 • Każdemu, kto chciałby doświadczyć uczucia lotu balonem

Lot balonem

Lot balonem to jedyne w swoim rodzaju uczucie lekkości i wolności, delikatne szybowanie nad koronami drzew, pośród chmur, które sprawia wrażenie, że czas się zatrzymał. Lot realizowany jest w grupach do 15 osób. Dodatkową atrakcją dla pasażerów jest udział w przygotowaniu balonu do lotu. Podczas lotu zostanie wykonane pamiątkowe zdjęcie uwieczniające wyjątkowe chwile spędzone na pokładzie balonu. Po zakupie vouchera należy ustalić z instruktorami miejsce startu i przybliżony czas realizacji. Na parę dni przed lotem instruktorzy skontaktują się z posiadaczem vouchera, który musi dostosować się do wskazanego terminu i miejsca lotu. Lot balonem trwa ok. 1 godzinę, jednak na całą atrakcję należy sobie zarezerwować ok. 3-4 godziny.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Wrocławia oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie. Uwaga! Nie ma możliwości realizacji lotu bezpośrednio nad miastem!

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu 
 2. Krótki instruktaż dotyczący lotu i przygotowanie balonu do startu
 3. Lot balonem (ok. 1 h)
 4. Podziwianie widoków z pokładu balonu
 5. Ceremonia Chrztu na Aeronautę
 6. Wręczenie pamiątkowego certyfikatu poświadczającego lot
 7. Zakończenie lotu celebrowane lampką szampana
 8. Zdjęcia z lotu
 9. Powrót do miejsca startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci – Mistrzowie Polski i Europy w lotach na precyzyjność, znajdujący się w światowej czołówce rankingu Międzynarodowej Federacji Lotniczej. Profesjonalizm i ponad 20-letnie doświadczenie w lotnictwie, które zaowocowało tysiącami godzin spędzonych w powietrzu w połączeniu z prawdziwą pasją do baloniarstwa gwarantują bezpieczną realizację. Organizator lotu dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Wymagane warunki pogodowe do realizacji lotu

 • prędkość wiatru do 5 m/s
 • brak opadów
 • widoczność minimum 2 km
 • brak budujących się komórek burzowych
 • temperatura zewnętrzna do 28 stopni

Uwaga!

W pierwszej kolejności o terminie lotu decydują warunki pogodowe i pilot realizujący lot . Ze względów bezpieczeństwa loty mogą być realizowane z dużym przesunięciem czasowym. Z tego względu zakup vouchera należy dokładnie przemyśleć biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione informacje! Vouchery mają ważność 12 miesięcy, ponieważ długotrwałe niekorzystne warunki pogodowe mogą powodować wydłużenie terminu realizacji.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Podarujesz niezapomniane emocje
 • Stwarzasz okazję do ujrzenia niesamowitych widoków
 • Spełniasz marzenie o locie balonem
Czytaj więcej
Wrocław  - kliknij żeby zmienić

Wrocław   (zmień)

Cena:

Cena: 619 zł

 BEZ ENDU  61,90 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0005076