Lot balonem – Bielsko-Biała

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut. W związku z przygotowaniem balonu do startu i jego składaniem po zakończeniu lotu na całość należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Bielska-Białej. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalany jest inny termin realizacji. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje instruktor.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba (lub osoby) obdarowana prezentem. Maksymalna waga uczestnika to 130 kg.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pogody i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Zalecamy obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat, zaś wzrost 130 cm. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów. Przy rezerwacji należy podać swoją wagę.

Informacje dodatkowe

Lot odbywa się w grupie do 12 os. Nie powinny w nim uczestniczyć kobiety w ciąży oraz osoby, które w ciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki i źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia.

Opinie (12)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-06-10

Świetna atrakcja i świetna obsługa! Gorąco polecamy 😀

2023-09-04

Wspaniałe doświadczenie, niesamowite wrażenia, super profesjonalna obsługa - polecam

2023-08-28

Lot był bardzo profesjonalnie przygotowany , ekipa bardzo wesoła, pomocna. Polecam !

Dodaj Opinię

Lot balonem – Bielsko-Biała

FAQ

21.02.2021
Jak wyglądają loty w czasie pandemi? Czy w ogóle się odbywają? Z Bielska Białej (woj śląskie)
Odpowiedź z 22.02.2021
Z uwagi na obowiązujące restrykcje realizacje grupowe zostały tymczasowo wstrzymane. Obecnie realizujemy loty na wyłączność, dla dwóch osób. Zachęcam do zapoznania się z ofertą: https://prezentmarzen.com/lot-balonem-dla-dwojga-bielsko-biala/
03.01.2021
Na jakiej max wysokosci nad ziemia leci balon ?
Odpowiedź z 04.01.2021
Balon wznosi się na wysokość kilkuset metrów, a w szczytowych momentach nawet dwóch tysięcy metrów.
25.09.2020
Czy dziecko mające 120 wzrostu i 9 lak może wziąc udział?
Odpowiedź z 23.02.2021
Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat, zaś wzrost 130 cm.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Lot balonem nad Bielskiem-Białą w zależności od wybranej opcji przeznaczony jest dla 1, 2, 3 lub 4 osób. Realizacja odbywa się w grupach do 12 osób w jednym balonie i trwa ok. 60 minut. Termin i miejsce realizacji lotu ustalane są przez instruktora na etapie rezerwacji.

Komu podarować lot balonem?

 • Przyjacielowi, który jest żądny przygód
 • Osobie, która uwielbia pokonywać swoje granice
 • Wszystkim tym, którzy zawsze marzyli o locie balonem 

Voucher na widokowy lot balonem w Bielsku-Białej

Lot balonem to doświadczenie, które zupełnie różni się od lotu innymi statkami powietrznymi. Balon spokojnie i delikatnie szybuje po niebie na wysokości od kilkuset do nawet dwóch tysięcy metrów nad ziemią, dając niesamowite poczucie wolności i swobody. Lot w okolicach Bielska-Białej realizowany jest w grupach (max. 12 os. w jednym balonie) i trwa ok. 60 minut. Po zrealizowanym locie na uczestników czeka toast i składanie balonu, dlatego też na całość należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny. W zależności od wybranego wariantu voucher obejmuje lot dla 1, 2, 3 lub 4 osób.

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalany jest inny termin realizacji. Zaleca się wygodny, dostosowany do pogody i różnicy temperatur ubiór oraz obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Co zobaczymy podczas lotu?

W zależności od miejsca startu w czasie podróży balonem będzie można podziwiać panoramę Bielska-Białej oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Jak przebiega atrakcja?

 • Zapoznanie się z terminem i miejscem startu
 • Przygotowanie balonu do startu
 • Lot balonem (ok. 60 minut)
 • Wspólne składanie balonu po locie
 • Uczczenie przygody toastem
 • Ceremonia pasowania na "Zdobywców Przestworzy"
 • Powrót do miejsca startu zapewnionym przez organizatora transportem

Przeciwwskazania

W locie balonem nie powinny uczestniczyć kobiety w ciąży oraz osoby, które w ciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki i źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia.

Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat, zaś wzrost 130 cm. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich rodziców lub prawnych opiekunów.

Bezpieczeństwo

Lot balonem organizowany jest przez profesjonalną firmę Sky Adventure, która funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Duże doświadczenie w realizacji lotów, niezawodny sprzęt oraz współpraca z najlepszymi pilotami dają gwarancję bezpiecznego i komfortowego lotu. Sky Adventure uzyskała jako pierwsza polska firma balonowa najpierw certyfikaty CAMO i AMO, a następnie także AOC. Firma zapewnia najnowocześniejszą flotę, która podlega systematycznym kontrolom stanu technicznego. To co szczególnie wyróżnia Sky Adventure spośród konkurencji to profesjonalna baza operacyjna wraz z certyfikowanym i doskonale wyposażonym serwisem technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Spełnia marzenie o lataniu
 • Dostarcza niesamowitych wrażeń i przeżyć
 • Na długo zapisze się w pamięci

Właśnie przeglądasz ofertę lotu widokowego balonem dla grupy. Jeśli jesteś zainteresowany przeżyciem lotu tylko we dwoje w romantycznej scenerii, sprawdź: lot balonem dla dwojga.

Realizacja

pinezka
Bielsko-Biała  - zmień lokalizację

Bielsko-Biała   (zmień)

Cena:

Liczba osób:  1 osoba

Cena: 849 zł

ktoś kupił ten produkt
11 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto