Lot balonem – Bielsko-Biała

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut. W związku z przygotowaniem balonu do startu i jego składaniem po zakończeniu lotu na całość należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Bielska-Białej. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalany jest inny termin realizacji. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje instruktor.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba (lub osoby) obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pogody i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Zalecamy obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat, zaś wzrost 130 cm. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów

Informacje dodatkowe

Lot odbywa się w kilkuosobowej grupie. Nie powinny w nim uczestniczyć kobiety w ciąży oraz osoby, które w ciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki i źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia.

Ważność vouchera

365

2020-08-05
4/5

Lot

Piękne widoki, cudowna realizacja.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

03.01.2021

Na jakiej max wysokosci nad ziemia leci balon ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Balon wznosi się na wysokość kilkuset metrów, a w szczytowych momentach nawet dwóch tysięcy metrów.

22.06.2020

Jaki jest minimalny wiek uczestnika ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Minimalny wiek uczestnika to 8 lat i 130 cm wzrostu.

22.06.2020

Czy lot balonem odbywa się bezpośrednio nad bielską starówką ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Jeśli chodzi o lot balonem on zazwyczaj odbywa się na obrzeżach miast, dlatego mało prawdopodobne będzie latanie nad samą starówką.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Wyprawa balonem nad Bielskiem-Białą dla 1, 2 lub 3 osób. Lot balonem realizowany jest w grupach i trwa ok. 60 minut. Termin i miejsce realizacji lotu ustalane są przez instruktora na etapie rezerwacji.

Komu podarować lot balonem?

 • Przyjacielowi, który jest żądny przygód
 • Osobie, która uwielbia pokonywać swoje granice i chętnie poszybuje wysoko balonem
 • Wszystkim tym, którzy zawsze marzyli o locie balonem w przestworzach

Lot balonem

Lot balonem to doświadczenie, które zupełnie różni się od lotu innymi statkami powietrznymi. Balon spokojnie i delikatnie szybuje po niebie na wysokości od kilkuset do nawet dwóch tysięcy metrów, dając niesamowite poczucie wolności i swobody. Lot w okolicach Bielska-Białej realizowany jest w kilkuosobowych grupach i trwa ok. 60 minut. Po zrealizowanym locie na uczestników czeka toast i składanie balonu, dlatego też na całość należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny. W zależności od wybranego wariantu voucher obejmuje lot dla 1, 2 lub 3 osób.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Bielska-Białej oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 • Zapoznanie się z terminem i miejscem startu
 • Przygotowanie balonu do startu
 • Lot balonem (ok. 60 minut)
 • Wspólne składanie balonu po locie
 • Uczczenie przygody toastem
 • Ceremonia pasowania na "Zdobywców Przestworzy"
 • Powrót do miejsca startu zapewnionym przez organizatora transportem

Bezpieczeństwo

Lot balonem organizowany jest przez profesjonalną firmę Sky Adventure, która funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Duże doświadczenie w realizacji lotów, niezawodny sprzęt oraz współpraca z najlepszymi pilotami dają gwarancję bezpiecznego i komfortowego lotu. Sky Adventure uzyskała jako pierwsza polska firma balonowa najpierw certyfikaty CAMO i AMO, a następnie także AOC. Firma zapewnia najnowocześniejszą flotę, która podlega systematycznym kontrolom stanu technicznego. To co szczególnie wyróżnia Sky Adventure spośród konkurencji to profesjonalna baza operacyjna wraz z certyfikowanym i doskonale wyposażonym serwisem technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Spełnia marzenie o lataniu
 • Dostarcza niesamowitych wrażeń i przeżyć
 • Na długo zapisze się w pamięci
Czytaj więcej
Bielsko-Biała  - kliknij żeby zmienić
Bielsko-Biała 599 zł Chełm 599 zł Dolina Biebrzy 569 zł Gryfów Śląski 695 zł Jura Krakowsko-Częstochowska 599 zł Karkonosze i Pogórze Izerskie 519 zł Kazimierz Dolny 599 zł Kędzierzyn-Koźle 599 zł Koszalin 699 zł Leszno 499 zł Nałęczów 599 zł Olsztyn 519 zł Warmia i Mazury 569 zł Zakopane 499 zł Zamość 599 zł Zielona Góra 599 zł
Bielsko-Biała   (zmień)

Cena:

Ilość osób:  1 osoba

Cena: 599 zł

Ocena 

4/5
1