Lot balonem – Opole

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut. W związku z przygotowaniem balonu do startu i jego składaniem po zakończeniu lotu na całość należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Opola. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalany jest inny termin realizacji. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje instruktor.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba (lub osoby) obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pogody i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Zalecamy obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat, zaś wzrost 130 cm. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów. Przy rezerwacji należy podać swoją wagę.

Informacje dodatkowe

Lot odbywa się w kilkuosobowej grupie. Nie powinny w nim uczestniczyć kobiety w ciąży oraz osoby, które w ciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki i źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia.

Opinie (7)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-20

Kupiliśmy lot balonem dla dwojga jako prezent ślubny dla mojej siostry. Chcieliśmy sprawić im coś wyjątkowego co zapamiętają na długo. Polecam

2021-04-15

Taki lot balonem to nic innego jak poczucie wolności. Patrząc na widoki można się zakochać. To był cudowny prezent, na pewno jeszcze kiedyś to powtórzę

2021-03-30

Warto przełamać strach na takie atrakcje. Fotki napstrykane, a sam przebieg atrakcji profesjonalny. Super było

Dodaj Opinię

Lot balonem – Opole

FAQ

03.09.2020
Czy jak ktooś ma chorobę lokomocyjną to może lecieć balonem?
Odpowiedź z 10.11.2020
Dzień dobry,
oczywiście że może. Balon unosi się bardzo wolno na wietrze i kosz jest cały czas bardzo stabilny, absolutnie nie ma problemu dla osób z chorobą lokomocyjną.
23.07.2020
Czy lot odbywa się w dwie, maksymalnie trzy osoby czy jest on organizowany większa grupa?
Odpowiedź z 24.07.2020
Jest to lot grupowy, ok 15osób. Mamy też loty dla 2 osób https://prezentmarzen.com/lot-balonem-dla-dwojga/
13.07.2020
Czy podana informacja w opisie " lot odbywa się w kilkuosobowych grupach" oznacza, że w koszu balonu może znajdować się do 9 osób ?
Odpowiedź z 13.07.2020
Wszystko zależy od wielkości kosza, zazwyczaj jest to od 7 do nawet 15 osób.
Zadaj pytanie

Mapa

Lot balonem w malowniczych okolicach Opola. W zależności od wybranego wariantu atrakcja przeznaczona jest dla 1, 2, 3 lub 4 osób. Lot odbywa się w kilkuosobowych grupach i trwa ok. 60 minut.

Komu podarować lot balonem?

 • Miłośnikom adrenaliny w powietrzu
 • Osobom, które zawsze marzyły o locie balonem
 • Rodzinie, która chciałaby wspólnie przeżyć coś niesamowitego

Lot balonem

Lot balonem to przygoda, która pozostawia w pamięci piękne wspomnienia na całe życie. Ogromna, kolorowa czasza balonu robi wspaniałe wrażenie, jednak to tylko przedsmak całej atrakcji. Syk gorącego powietrza napełniającego balon podsyca emocje, które sięgają zenitu na samej górze. Z wysokości kilkuset metrów rozciągają się bowiem niesamowite widoki. Miękko szybujący po niebie balon pozwala swobodnie i spokojnie się nimi napawać. Lot balonem w okolicach Opola odbywa się w kilkuosobowych grupach i trwa ok. 60 minut. W zależności od wybranego wariantu voucher na lot przeznaczony jest dla 1, 2, 3 lub 4 osób. Uczestnicy otrzymują na etapie rezerwacji informację o terminie lotu i miejscu jego startu.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Opola oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 • Zapoznanie się z terminem i miejscem startu
 • Przygotowanie balonu do startu
 • Lot balonem (ok. 60 minut)
 • Wspólne składanie balonu po locie
 • Uczczenie przygody toastem
 • Ceremonia pasowania na "Zdobywców Przestworzy"
 • Powrót do miejsca startu zapewnionym przez organizatora transportem

Bezpieczeństwo

Lot balonem organizowany jest przez profesjonalną firmę Sky Adventure, która funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Duże doświadczenie w realizacji lotów, niezawodny sprzęt oraz współpraca z najlepszymi pilotami dają gwarancję bezpiecznego i komfortowego lotu. Sky Adventure uzyskała jako pierwsza polska firma balonowa najpierw certyfikaty CAMO i AMO, a następnie także AOC. Firma zapewnia najnowocześniejszą flotę, która podlega systematycznym kontrolom stanu technicznego. To co szczególnie wyróżnia Sky Adventure spośród konkurencji to profesjonalna baza operacyjna wraz z certyfikowanym i doskonale wyposażonym serwisem technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Stwarza możliwość podziwiania wspaniałych widoków z niecodziennej perspektywy
 • Jest przygodą, która dostarcza niesamowitych emocji i wrażeń
 • Spełnia marzenie o locie balonem

Realizacja

pinezka
Opole  - zmień lokalizację

Opole   (zmień)

Cena:

Liczba osób:  1 osoba

Cena: 849 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto