Lot balonem LAST MINUTE – Trójmiasto

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 1 godzinę. Na całą atrakcję należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Gdańska, dokładne miejsce startu ustalane na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalony zostanie inny termin lotu. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot/instruktor.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Miejsce startu i termin lotu podawane podczas rezerwacji. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Minimalny wiek 7 lat. Dzieci 7-14 mogą lecieć tylko w towarzystwie prawnych opiekunów. Maksymalna waga 105 kg.

Informacje dodatkowe

W locie nie powinny uczestniczyć osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia, kobiety w ciąży. Voucher upoważnia jedną osobę do wzięcia udziału w atrakcji.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-17

Piękny prezent od męża, przeżycie zdecydowanie nie do zapomnienia.

2020-08-13

Prezent naprawdę moich marzeń. Trochę musiałam poczekać na realizację, ale było warto. Bardzo sympatyczna załoga. Gorąco polecam

2020-08-06

Wspaniałe przeżycie gorąco polecam! Widoki zapierają dech w piersi, organizacja bardzo dobra.

Dodaj Opinię

Lot balonem LAST MINUTE – Trójmiasto

FAQ

08.06.2022
Witam, na zdjęciach widzę balony z koszami do których mieszczą się 3 osoby, jakich rozmiarów są Państwa kosze, w wiadomościach jest napisane że wchodzi tam 20 osób, czy każdy leci komfortowo, ma miejsce ?
Odpowiedź z 09.06.2022
Dzień dobry, kosze są dostosowane do osób lecących tak aby każdy mógł się czuć komfortowo. Jeżeli wykupi Pan lot na wyłączność np dla dwóch osób wtedy instruktor proponuje realizację w nieco mniejszym koszu. 
06.05.2022
ile osób można zabrać pokład? 2os. dorosłe + 3dzieci jak wówczas wyglàda to cenowo?
Odpowiedź z 06.05.2022
Voucher przeznaczony jest dla jednej osoby. Dla 2 osób dorosłych oraz 3 dzieci należy zakupić 5 voucherów. Łączny koszt 5 x 549zł = 2745zł. Minimalny wiek uczestnika lotu wynosi 7 lat.  Atrakcja odbywa się grupowo, od 6 do 20 osób. Możemy zaproponować również Rodzinny lot balonem w 12 dostępnych lokalizacjach, zapraszam do zapoznania się z ofertą: https://prezentmarzen.com/rodzinny-lot-balonem/ 
19.09.2021
Dzien dobry, Poniewaz widze tylko opcje LAST MINUTE jako dostepne, chcialem zapytac na kiedy zostal ustalony najblizszy termin. Z gory dziekuje
Odpowiedź z 20.09.2021
Dzień dobry, termin i miejsce startu podawane są na etapie rezerwacji.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Widokowy lot balonem dla jednej osoby odbywa się nad okolicami Gdańska. Atrakcja odbywa się grupowo, a dokładny termin i miejsce startu podawane są na etapie rezerwacji.

Komu podarować lot balonem?

 • Przyjaciółce, która lubi niecodzienne atrakcje

 • Każdemu, kto marzy o podniebnej podróży
 • Osobie, która chciałaby przekonać się, jak wygląda świat z gondoli balonu

Lot balonem

Widokowy lot balonem to atrakcja, która na długo pozostanie w pamięci. Balon unosi się dzięki gorącemu powietrzu, które wypełnia czaszę i może szybować w powietrzu. Lot balonem jest spokojny i delikatny, dzięki czemu można swobodnie podziwiać piękne widoki z niecodziennej perspektywy. Uczestnicy lotu będą również obserwować rozłożenie i złożenie balonu. Po zgłoszeniu chęci realizacji atrakcji osobie obdarowanej zostanie podany dokładny termin i miejsce realizacji lotu. Osoby z voucherami na lot LAST MINUTE dostosowują się do ustalonych już aktualnych terminów lotów. Loty odbywają się w grupach od 6 do 20 osób.

Lot nad Gdańskiem

W zależności od miejsca startu uczestnicy będą mogli podziwiać okolice Gdańska i pobliskich miejscowości. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w rejonie. Podczas lotu będzie można zobaczyć okoliczne rzeki i morze oraz malownicze krajobrazy lasów i pól.

Przebieg atrakcji 

 1. Zapoznanie się z terminem i miejscem startu

 2. Przygotowanie balonu do startu

 3. Lot balonem 

 4. Złożenie balonu 

 5. Wręczenie certyfikatów poświadczających odbyty lot

 6. Mały poczęstunek i pamiątkowe zdjęcie

 7. Powrót na miejsce startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci. Firmy organizujące przeloty balonem dysponują wysokiej jakości sprzętem oraz posiadają certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Balony poddawane są systematycznie przeglądom technicznym. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • będzie wspaniałym wspomnieniem na długie lata

 • pozwala zobaczyć świat z niecodziennej perspektywy

 • spełnia marzenie o locie balonemRealizacja

pinezka
Gdańsk  - zmień lokalizację

Gdańsk   (zmień)

Cena:

Cena: 649 zł

ktoś kupił ten produkt
8 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0008115