Widokowy lot balonem – Opole

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 1 godzinę. Na całą atrakcję należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Opola, dokładne miejsce startu ustalane na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalony zostanie inny termin lotu. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot/instruktor.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Minimalny wiek to 7 lat. Dzieci od lat 7 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów. Maksymalna waga 105 kg.

Informacje dodatkowe

W locie nie powinny uczestniczyć osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia, kobiety w ciąży. Cena obejmuje lot dla jednej osoby.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Widokowy lot balonem – Opole

FAQ

03.06.2019
Witam . Jest możliwość rezerwacji lotu dla 4 osób dorosłych jednym balonem na wyłączność w dniu 28.07.2019? Jaka jest cena i jakie są warunki? Pozdrawiam
Odpowiedź z 04.06.2019
To są bilety na lot grupowy, więc jest możliwość dołączenia 4 osób do grupy. Jeśli chodzi o dokładny dzień lotu to trudno go zagwarantować z takim wyprzedzeniem, głównie ze względu na pogodę. Vouchery mają roczny okres ważności i jeśli lot nie odbędzie się w planowanym terminie to ustalana jest kolejna data lotu. Zapraszamy do rezerwacji.
Zadaj pytanie

Mapa

Widokowy lot balonem dla jednej osoby realizowany w grupach do 15 osób. Start lotu odbywa się w okolicach Opola. Termin i dokładne miejsce lotu ustala instruktor. Lot balonem trwa ok. 1 godzinę.

Komu podarować lot balonem

 • Przyjacielowi, który uwielbia adrenalinę w powietrzu
 • Miłośnikowi pięknych widoków
 • Każdemu, kto chciałby przekonać się, jakie uczucia towarzyszą podczas lotu balonem

Lot balonem

Lot balonem w okolicach Opola to okazja, by doświadczyć jedynego w swoim rodzaju uczucia swobodnego i delikatnego lotu. Balon unosi potężnych rozmiarów kolorowa czasza, którą wypełnia gorące powietrze. Szybujący ponad koronami drzew i pośród chmur balon stwarza możliwość podziwiania niezwykłych widoków. Po zakupie vouchera należy ustalić z instruktorami miejsce startu i przybliżony czas realizacji. Na parę dni przed lotem instruktorzy skontaktują się z posiadaczem vouchera, który musi dostosować się do wskazanego terminu i miejsca lotu. Lot balonem trwa ok. 1 godzinę, jednak na całą atrakcję należy sobie zarezerwować ok. 3-4 godziny.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Opola oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie. Uwaga! Nie ma możliwości realizacji lotu bezpośrednio nad miastem!

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu 
 2. Krótki instruktaż dotyczący lotu i przygotowanie balonu do startu
 3. Lot balonem (ok. 1 h)
 4. Podziwianie widoków z pokładu balonu
 5. Ceremonia Chrztu na Aeronautę
 6. Wręczenie pamiątkowego certyfikatu poświadczającego lot
 7. Zakończenie lotu celebrowane lampką szampana
 8. Powrót do miejsca startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci – Mistrzowie Polski i Europy w lotach na precyzyjność, znajdujący się w światowej czołówce rankingu Międzynarodowej Federacji Lotniczej. Profesjonalizm i ponad 20-letnie doświadczenie w lotnictwie, które zaowocowało tysiącami godzin spędzonych w powietrzu w połączeniu z prawdziwą pasją do baloniarstwa gwarantują bezpieczną realizację. Organizator lotu dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Wymagane warunki pogodowe do realizacji lotu

 • prędkość wiatru do 5 m/s
 • brak opadów
 • widoczność minimum 2 km
 • brak budujących się komórek burzowych
 • temperatura zewnętrzna do 28 stopni

Uwaga!

W pierwszej kolejności o terminie lotu decydują warunki pogodowe i pilot realizujący lot . Ze względów bezpieczeństwa loty mogą być realizowane z dużym przesunięciem czasowym. Z tego względu zakup vouchera należy dokładnie przemyśleć biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione informacje! Vouchery mają ważność 12 miesięcy, ponieważ długotrwałe niekorzystne warunki pogodowe mogą powodować wydłużenie terminu realizacji.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Będzie pięknym wspomnieniem na długie lata
 • Stwarzasz okazję do przeżycia wspaniałej przygody
 • Spełniasz marzenie o locie balonem

Realizacja

Blue Sky - Bazyli Dawidziuk

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy
pinezka
Opole  - zmień lokalizację

Opole   (zmień)

Cena:

Cena: 699 zł

ktoś kupił ten produkt
2 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0005077