Lot balonem – Warszawa

1011

Widokowy lot balonem w okolicach Warszawy. Prezent przeznaczony dla 1 osoby, realizowany w minimum 3 osobowych grupach (warunkiem realizacji atrakcji jest zebranie grupy). W ofercie dostępny jest także lot balonem dla dwóch osób na wyłączność.

Komu podarować lot balonem?

 • Miłośnikowi baloniarstwa
 • Osobie pasjonującej się sportami lotniczymi
 • Każdemu, kto chciałby przeżyć niezapomnianą przygodę

Atrakcja

Widokowy lot balonem to niezapomniana podniebna przygoda. Malownicze polskie krajobrazy oraz romantyczne wschody i zachody słońca podziwiane z lotu ptaka, dostarczą nieopisanych wrażeń i emocji, które na długo zapiszą się w pamięci. 

Czas trwania

Widokowy lot balonem trwa ok. 1 godzinę. Na całą realizację atrakcji należy zarezerwować ok. 3-4 godziny.

Widoki

W czasie lotu będzie można podziwiać panoramę Warszawy i malownicze meandry Wisły. W zależności od miejsca startu uczestnicy zobaczą także Zalew Zegrzyński, Górę Kalwarię, bądź panoramę Wołomina.

Bezpieczeństwo

Balon jest jednym z najbezpieczniejszych środków transportu. Loty widokowe w okolicach Warszawy realizowane są przez licencjonowanego pilota, czynnego uczestnika zawodów balonowych, związanego z lotnictwem od lat 90. XX wieku. Loty balonem odbywają się tylko w sprzyjających warunkach atmosferycznych. Ostateczna decyzja o możliwości zrealizowania lotu zawsze należy do pilota.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu.
 2. Rozłożenie powłoki balonu i napełnienie jej gorącym powietrzem (ok. 1 h).
 3. Widokowy lot balonem (ok. 1 h).
 4. Złożenie balonu (ok. 1 h).
 5. Powrót do miejsca startu.
 6. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Spełnisz marzenie o majestatycznym locie balonem
 • Stworzysz możliwość spojrzenia na stolicę z zupełnie nowej perspektywy
 • Podarujesz niezwykle romantyczny i emocjonujący prezent, który na długo pozostanie w pamięci
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 61 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Okolice Warszawy w promieniu do 50 km w tym: Zalew Zegrzyński, Góra Kalwaria, Wołomin. Dokładne miejsce startu ustalane przez pilota.

 • Czas trwania

  Zalecamy zarezerwowanie sobie ok. 3-4 godzin. Czas rozłożenia balonu to 1 godzina, podobnie trwa złożenie. Sam lot zajmuje również ok. 60 minut.

 • Pogoda

  Lot może się odbyć, gdy prędkość wiatru nie przekracza 15 km/h. Deszcz, mgły i chmury burzowe uniemożliwiają lot. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu.

 • Obowiązujący strój

  Wygodny strój, odpowiedni do pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, kryte obuwie na płaskiej podeszwie. Warto zabrać okulary przeciwsłoneczne.

 • Wymagania

  Nie zaleca się udziału kobietom powyżej 6 miesiąca ciąży i osobom z epilepsją, chorobami układu krążenia. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Realizacja uzależniona jest zebraniem grupy minimum 3 uczestników.

 • Informacje dodatkowe

  Starty lotów balonem w sezonie letnim odbywają się zazwyczaj tuż po świcie oraz późnym popołudniem, ok. 2 godziny przed zachodem słońca. W zimie lot jest możliwy w ciągu całego dnia. Prezent realizowany w grupach min. 3 osobowych.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#kamil

Witam , mam pytanie odnosnie lotu balonem w warszawie . Czy jesli chce zdecydowac sie na lot z swoja dziewczyna . To cena 699 obejmuje za dwie osoby ? W ktorych godzinach odbywaja sie zazwyczaj loty.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, cena 699 zł to cena dla 1 osoby w grupie min. 3-osobowej. Jeżeli chcecie Państwo realizacje dla dwojga w grupie, to trzeba by było zakupić 2 vouchery. Jeżeli chcecie Państwo lot na wyłączność dla dwojga to koszt wynosi 1999 zł https://prezentmarzen.com/lot-balonem-dla-dwojga-warszawa/. Loty są realizowane rano lub wieczorem. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent marzeń

#Grzegorz

Witam, Ile osób może wziąć na raz udział w locie balonem ? Jest ti lot dla jeden osoby czy dla pary ?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, mamy 2 oferty na loty w lokalizacji Warszawa - pojedyncze vouchery, a loty realizowane w grupie min. 3-osobowej https://prezentmarzen.com/lot-balonem-warszawa/. Druga możliwość to lot dla 2 osób na wyłączność https://prezentmarzen.com/lot-balonem-dla-dwojga-warszawa/ Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product