Lot balonem – Warszawa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Obniżka!

Opis prezentu

Czas trwania

Zalecamy zarezerwowanie sobie ok. 3-4 godzin. Czas rozłożenia balonu to 1 godzina, podobnie trwa złożenie. Sam lot zajmuje również ok. 60 minut.

Lokalizacja

Okolice Warszawy w promieniu do 50 km w tym: Zalew Zegrzyński, Góra Kalwaria, Wołomin. Dokładne miejsce startu ustalane przez pilota.

Pogoda

Lot może się odbyć, gdy prędkość wiatru nie przekracza 15 km/h. Deszcz, mgły i chmury burzowe uniemożliwiają lot. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu.

Obowiązujący strój

Wygodny strój, odpowiedni do pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, kryte obuwie na płaskiej podeszwie. Warto zabrać okulary przeciwsłoneczne.

Wymagania

Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Realizacja uzależniona jest zebraniem grupy minimum 3 uczestników.

Informacje dodatkowe

Starty lotów balonem w sezonie letnim odbywają się zazwyczaj tuż po świcie oraz późnym popołudniem, ok. 2 godziny przed zachodem słońca. W zimie lot jest możliwy w ciągu całego dnia. Prezent realizowany w grupach min. 3 osobowych.

Ważność vouchera

365

2020-06-30
4/5

Lot balonem – Warszawa

niezapomniane emocje i pięknie spakowany bilet

2019-12-12
5/5

Balon

Lot balonem to bardzo oryginalny prezent. W dodatku adekwatna cena do czasu. 700 zł za godzinę lotu.. inne atrakcje powietrzne są nieco tańsze a trwają do kilkunastu minut :) W dodatku można lecieć grupą znajomych.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

30.08.2020

Dzień dobry, czym się różni ten lot za 699zł balonem od tego za 599zł?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, lot balonem w cenie 699 zł realizowany jest w mniejszej grupie. Lot balonem za 599 zł odbywa się natomiast w grupach do 15 osób.

02.07.2020

Witam, Czy osoba niepełnosprawna może skorzystać z atrakcji?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, jednak należy pamiętać, by powiadomić o tym fakcie instruktora na etapie rezerwacji. 

22.06.2020

Witam mam pytanie, chciałbym polecieć sam z żoną, czy jeżeli zakupie 3 vouchery, to będzie możliwość polecieć tylko we dwoje?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W celu odbycia lotu we dwoje na wyłączność należy zakupić atrakcję Lot balonem dla dwojga. 

11.09.2016

Witam , mam pytanie odnosnie lotu balonem w warszawie . Czy jesli chce zdecydowac sie na lot z swoja dziewczyna . To cena 699 obejmuje za dwie osoby ? W ktorych godzinach odbywaja sie zazwyczaj loty.

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
cena 699 zł to cena dla 1 osoby w grupie min. 3-osobowej. Jeżeli chcecie Państwo realizacje dla dwojga w grupie, to trzeba by było zakupić 2 vouchery. Jeżeli chcecie Państwo lot na wyłączność dla dwojga to koszt wynosi 1999 zł https://prezentmarzen.com/lot-balonem-dla-dwojga-warszawa/. Loty są realizowane rano lub wieczorem.
Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent marzeń

02.08.2016

Witam,

Ile osób może wziąć na raz udział w locie balonem ? Jest ti lot dla jeden osoby czy dla pary ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
mamy 2 oferty na loty w lokalizacji Warszawa - pojedyncze vouchery, a loty realizowane w grupie min. 3-osobowej https://prezentmarzen.com/lot-balonem-warszawa/. Druga możliwość to lot dla 2 osób na wyłączność https://prezentmarzen.com/lot-balonem-dla-dwojga-warszawa/
Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

04.07.2016

Witam. Czy loty odbywają się w weekendy? Interesuje mnie 6-7 sierpień , 20-21 sierpień i 27-28 sierpień 2016 r. Gdzie i o której godzinie trzeba się zameldować. Pozdrawiam Sławomir Zarębski.

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Realizacje ustalane są indywidualnie. Należy zgłosić się z opłaconym voucherem do Działu Rezerwacji tel 600 763 700 najpóźniej na tydzień przed planowanym terminem realizacji.

07.05.2016

Witam, czy cena 699 jest za lot czy za osobę w balonie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W lokalizacji Warszawa posiadamy loty dla jednej osoby https://prezentmarzen.com/lot-balonem-warszawa/ w cenie 699,- i dla dwóch osób https://prezentmarzen.com/lot-balonem-dla-dwojga-warszawa/ w cenie 1999,-.
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy lot balonem w okolicach Warszawy. Prezent przeznaczony dla 1 osoby, realizowany w minimum 3 osobowych grupach (warunkiem realizacji atrakcji jest zebranie grupy). W ofercie dostępny jest także lot balonem dla dwóch osób na wyłączność.

Komu podarować lot balonem?

 • Miłośnikowi baloniarstwa
 • Osobie pasjonującej się sportami lotniczymi
 • Każdemu, kto chciałby przeżyć niezapomnianą przygodę

Atrakcja

Widokowy lot balonem to niezapomniana podniebna przygoda. Malownicze polskie krajobrazy oraz romantyczne wschody i zachody słońca podziwiane z lotu ptaka, dostarczą nieopisanych wrażeń i emocji, które na długo zapiszą się w pamięci. 

Czas trwania

Widokowy lot balonem trwa ok. 1 godzinę. Na całą realizację atrakcji należy zarezerwować ok. 3-4 godziny.

Widoki

W czasie lotu będzie można podziwiać panoramę Warszawy i malownicze meandry Wisły. W zależności od miejsca startu uczestnicy zobaczą także Zalew Zegrzyński, Górę Kalwarię, bądź panoramę Wołomina.

Bezpieczeństwo

Balon jest jednym z najbezpieczniejszych środków transportu. Loty widokowe w okolicach Warszawy realizowane są przez licencjonowanego pilota, czynnego uczestnika zawodów balonowych, związanego z lotnictwem od lat 90. XX wieku. Loty balonem odbywają się tylko w sprzyjających warunkach atmosferycznych. Ostateczna decyzja o możliwości zrealizowania lotu zawsze należy do pilota.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu.
 2. Rozłożenie powłoki balonu i napełnienie jej gorącym powietrzem (ok. 1 h).
 3. Widokowy lot balonem (ok. 1 h).
 4. Złożenie balonu (ok. 1 h).
 5. Powrót do miejsca startu.
 6. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Spełnisz marzenie o majestatycznym locie balonem
 • Stworzysz możliwość spojrzenia na stolicę z zupełnie nowej perspektywy
 • Podarujesz niezwykle romantyczny i emocjonujący prezent, który na długo pozostanie w pamięci
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Warszawa  - kliknij żeby zmienić
Bielsko-Biała 599 zł Chełm 599 zł Dolina Biebrzy 569 zł Gryfów Śląski 695 zł Jura Krakowsko-Częstochowska 599 zł Karkonosze i Pogórze Izerskie 519 zł Kazimierz Dolny 599 zł Kędzierzyn-Koźle 599 zł Koszalin 699 zł Leszno 499 zł Nałęczów 599 zł Olsztyn 519 zł Warmia i Mazury 569 zł Zakopane 499 zł Zamość 599 zł Zielona Góra 599 zł
Warszawa   (zmień)

Cena:

Ilość osób:  1 osoba

Cena: 650,07 zł

-7%

699 zł

Ocena 

5/5
2