Lot balonem – Warszawa

Lot balonem to z pewnością marzenie niemalże każdego człowieka. Zapewne niejednokrotnie z utęsknieniem i zazdrością spoglądałeś na niebo w kierunku lecącego balonu, a możliwość przelotu tym statkiem powietrznym było Twoim skrytym pragnieniem. Spełniaj marzenia i udaj się w podniebną podróż wśród chmur w okolicach Warszawy.

Balon to rodzaj statku powietrznego, który składa się z gondoli i ogromnej płachty. Zajmiesz miejsce w gondoli i wraz innymi uczestnikami wyruszysz, by przeżyć powietrzną przygodę. Widok oddalającego się lądu sprawi, że poczujesz dreszcz adrenaliny, jednak już po chwili zachwycisz się krajobrazami widzianymi w perspektywy lotu ptaka. Wówczas poziom adrenaliny spadnie i towarzyszyć Ci będą wyłącznie przyjemne oraz pozytywne emocje. W zależności od miejsca startu czekają na Ciebie przepiękne pejzaże. Podczas widokowego lotu balonem w okolicach Warszawy ujrzysz malownicze obrazy nadwiślańskich terenów, kreowanych przez meandrującą rzekę albo Zalew Zegrzyński i żaglujące po nim łodzie, żaglówki czy też architekturę Góry Kalwaria oraz panoramy okolicznych miejscowości.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 45 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Okolice Warszawy w promieniu do 50 km w tym: Zalew Zegrzyński, Góra Kalwaria, Wołomin. Dokładne miejsce startu ustalane jest przez pilota.

 • Czas trwania

  Zalecamy zarezerwowanie sobie ok. 3-4 godzin. Czas rozłożenia balonu to 1 godzina, podobnie trwa złożenie. Sam lot zajmuje również ok. 60 minut.

 • Pogoda

  Lot może się odbyć gdy prędkość wiatru nie przekracza 15 km/h. Deszcz, mgły jak i chmury burzowe uniemożliwiają lot. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, dostosowany do odpowiedniej pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, kryte obuwie na płaskiej podeszwie. Polecamy także wziąć okulary przeciwsłoneczne.

 • Wymagania

  Nie zaleca się udziału kobietom powyżej 6 miesiąca ciąży i osobom z epilepsją, chorobami układu krążenia. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Realizacja uzależniona jest zebraniem grupy 3 uczestników.

 • Informacje dodatkowe

  Starty lotów balonem w sezonie letnim odbywają się zazwyczaj tuż po świcie oraz późnym popołudniem, na około 2 godziny przed zachodem słońca. W zimie natomiast lot jest możliwy w ciągu całego dnia. Prezent realizowany w grupach 3 osobowych lub większ

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#kamil

Witam , mam pytanie odnosnie lotu balonem w warszawie . Czy jesli chce zdecydowac sie na lot z swoja dziewczyna . To cena 699 obejmuje za dwie osoby ? W ktorych godzinach odbywaja sie zazwyczaj loty.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, cena 699 zł to cena dla 1 osoby w grupie min. 3-osobowej. Jeżeli chcecie Państwo realizacje dla dwojga w grupie, to trzeba by było zakupić 2 vouchery. Jeżeli chcecie Państwo lot na wyłączność dla dwojga to koszt wynosi 1999 zł https://prezentmarzen.com/lot-balonem-dla-dwojga-warszawa/. Loty są realizowane rano lub wieczorem. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent marzeń

#Grzegorz

Witam, Ile osób może wziąć na raz udział w locie balonem ? Jest ti lot dla jeden osoby czy dla pary ?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, mamy 2 oferty na loty w lokalizacji Warszawa - pojedyncze vouchery, a loty realizowane w grupie min. 3-osobowej https://prezentmarzen.com/lot-balonem-warszawa/. Druga możliwość to lot dla 2 osób na wyłączność https://prezentmarzen.com/lot-balonem-dla-dwojga-warszawa/ Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł