Lot balonem – Kraków

(3)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut. W związku z przygotowaniem balonu do startu i jego składaniem po zakończeniu lotu na całość należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Krakowa. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalany jest inny termin realizacji. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje instruktor.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba (lub osoby) obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pogody i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Zalecamy obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat, zaś wzrost 130 cm. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów. Przy rezerwacji należy podać swoją wagę.

Informacje dodatkowe

Lot odbywa się w kilkuosobowej grupie. Nie powinny w nim uczestniczyć kobiety w ciąży oraz osoby, które w ciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki i źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia.

Opinie (3)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-02

Lot balonem zakupiłem dla żony, która zawsze marzyła o locie i możliwości zobaczenia światu z lotu ptaka. Byla zachwycona!

2020-07-22

bardzo ładne miasto = bardzo ładny widok

2020-07-22

Wszystko OK. Tacie lot się bardzo podobał, więc prezent na Dzień Ojca uważam za udany.

Dodaj Opinię

Lot balonem – Kraków

FAQ

23.09.2020

Dzień dobry, Chciałabym zapytać skąd bierze się tak wysoka cena za lot balonem dla jednej osoby?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Cena lotu balonem wynika z wielu czynników. Po pierwsze inwestycja w balon jest kosztem rzędu kilkuset tysięcy. Balony przeznaczone do turystycznych lotów sprowadzane są zazwyczaj spoza Polski. Drugim czynnikiem są wysokie koszty eksploatacji, dodatkowo do obsługi balonu potrzebna jest kilkuosobowa załoga oraz doświadczony pilot, który zdobył licencję do lotów balonem. Warto podkreślić również, że cała atrakcja trwa około czterech godzin. Uczestnicy są świadkami wszystkich przygotowań do lotu, pompowania balonu oraz składania go po lądowaniu, a samo szybowanie w przestworzach trwa około 60 minut.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Lot balonem w okolicach Krakowa dla 1, 2, 3 lub 4 osób. Uczestnicy spędzą w miękko szybującej gondoli balonu ok. 60 minut, z której będą mogli podziwiać malownicze widoki. Lot realizowany jest w kilkuosobowych grupach.

Komu podarować lot balonem?

 • Grupie przyjaciół, która uwielbia podejmować wyzwania
 • Osobie marzącej o locie balonem
 • Każdemu, kto chciałby spojrzeć na świat z wysoko zawieszonego na niebie balonu

Lot balonem

Baloniarstwo to sport lotniczy, który cieszy się coraz większym uznaniem. Z miękko szybującej po niebie gondoli balonu podziwiać można niesamowite widoki, zarezerwowane niegdyś dla wąskiej grupy. Syk gorącego powietrza i wielka, kolorowa czasza balonu wywierają ogromne wrażenie. Lot odbywa się z udziałem doświadczonego pilota w kilkuosobowej grupie. Dodatkową atrakcją jest możliwość udziału w składaniu balonu po zrealizowanym locie. W zależności od wybranego wariantu, voucher przeznaczony jest dla 1, 2, 3 lub 4 osób. Lot trwa ok. 60 minut, jednak na całą atrakcję należy przeznaczyć ok. 3-4 godziny.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Krakowa oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 • Zapoznanie się z terminem i miejscem startu
 • Przygotowanie balonu do startu
 • Lot balonem (ok. 60 minut)
 • Wspólne składanie balonu po locie
 • Uczczenie przygody toastem
 • Ceremonia pasowania na "Zdobywców Przestworzy"
 • Powrót do miejsca startu zapewnionym przez organizatora transportem

Bezpieczeństwo

Lot balonem organizowany jest przez profesjonalną firmę Sky Adventure, która funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Duże doświadczenie w realizacji lotów, niezawodny sprzęt oraz współpraca z najlepszymi pilotami dają gwarancję bezpiecznego i komfortowego lotu. Sky Adventure uzyskała jako pierwsza polska firma balonowa najpierw certyfikaty CAMO i AMO, a następnie także AOC. Firma zapewnia najnowocześniejszą flotę, która podlega systematycznym kontrolom stanu technicznego. To co szczególnie wyróżnia Sky Adventure spośród konkurencji to profesjonalna baza operacyjna wraz z certyfikowanym i doskonale wyposażonym serwisem technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Spełnia marzenie o locie balonem
 • Dostarcza cudownych, zapierających dech w piersiach widoków
 • Pozwala przeżyć wspaniałą przygodę, która na długo zapisze się w pamięci

Realizacja

pinezka
Kraków  - kliknij żeby zmienić

Kraków   (zmień)

Cena:

Ilość osób:  1 osoba

Cena: 849 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto