Lot balonem – Kraków

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut. W związku z przygotowaniem balonu do startu i jego składaniem po zakończeniu lotu na całość należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Krakowa. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalany jest inny termin realizacji. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje instruktor.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba (lub osoby) obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pogody i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Zalecamy obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat, zaś wzrost 130 cm. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów.

Informacje dodatkowe

Lot odbywa się w kilkuosobowej grupie. Nie powinny w nim uczestniczyć kobiety w ciąży oraz osoby, które w ciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki i źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia.

Ważność vouchera

365

2020-07-22
4/5

Interesujący lot

bardzo ładne miasto = bardzo ładny widok

2020-07-22
4/5

Lot balonem Kraków

Wszystko OK. Tacie lot się bardzo podobał, więc prezent na Dzień Ojca uważam za udany.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Lot balonem w okolicach Krakowa dla 1, 2 lub 3 osób. Uczestnicy spędzą w miękko szybującej gondoli balonu ok. 60 minut, z której będą mogli podziwiać malownicze widoki. Lot realizowany jest w kilkuosobowych grupach.

Komu podarować lot balonem?

 • Grupie przyjaciół, która uwielbia podejmować wyzwania
 • Osobie marzącej o locie balonem
 • Każdemu, kto chciałby spojrzeć na świat z wysoko zawieszonego na niebie balonu

Lot balonem

Baloniarstwo to sport lotniczy, który cieszy się coraz większym uznaniem. Z miękko szybującej po niebie gondoli balonu podziwiać można niesamowite widoki, zarezerwowane niegdyś dla wąskiej grupy. Syk gorącego powietrza i wielka, kolorowa czasza balonu wywierają ogromne wrażenie. Lot odbywa się z udziałem doświadczonego pilota w kilkuosobowej grupie. Dodatkową atrakcją jest możliwość udziału w składaniu balonu po zrealizowanym locie. W zależności od wybranego wariantu, voucher przeznaczony jest dla 1, 2 lub 3 osób. Lot trwa ok. 60 minut, jednak na całą atrakcję należy przeznaczyć ok. 3-4 godziny.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Krakowa oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 • Zapoznanie się z terminem i miejscem startu
 • Przygotowanie balonu do startu
 • Lot balonem (ok. 60 minut)
 • Wspólne składanie balonu po locie
 • Uczczenie przygody toastem
 • Ceremonia pasowania na "Zdobywców Przestworzy"
 • Powrót do miejsca startu zapewnionym przez organizatora transportem

Bezpieczeństwo

Lot balonem organizowany jest przez profesjonalną firmę Sky Adventure, która funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Duże doświadczenie w realizacji lotów, niezawodny sprzęt oraz współpraca z najlepszymi pilotami dają gwarancję bezpiecznego i komfortowego lotu. Sky Adventure uzyskała jako pierwsza polska firma balonowa najpierw certyfikaty CAMO i AMO, a następnie także AOC. Firma zapewnia najnowocześniejszą flotę, która podlega systematycznym kontrolom stanu technicznego. To co szczególnie wyróżnia Sky Adventure spośród konkurencji to profesjonalna baza operacyjna wraz z certyfikowanym i doskonale wyposażonym serwisem technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Spełnia marzenie o locie balonem
 • Dostarcza cudownych, zapierających dech w piersiach widoków
 • Pozwala przeżyć wspaniałą przygodę, która na długo zapisze się w pamięci
Czytaj więcej
Kraków  - kliknij żeby zmienić
Bielsko-Biała 599 zł Chełm 599 zł Dolina Biebrzy 569 zł Gryfów Śląski 695 zł Jura Krakowsko-Częstochowska 599 zł Karkonosze i Pogórze Izerskie 519 zł Kazimierz Dolny 599 zł Kędzierzyn-Koźle 599 zł Koszalin 699 zł Leszno 499 zł Nałęczów 599 zł Olsztyn 519 zł Warmia i Mazury 569 zł Zakopane 499 zł Zamość 599 zł Zielona Góra 599 zł
Kraków   (zmień)

Cena:

Ilość osób:  1 osoba

Cena: 599 zł

Ocena 

4/5
2