Lot balonem – Lublin

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut, jednak na całą atrakcję należy sobie przeznaczyć ok. 2,5-3 godziny.

Lokalizacja

Lublin. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji.

Pogoda

Loty odbywają się przy sprzyjającej pogodzie, tuż po wschodzie słońca lub przed zachodem. Jeśli warunki pogodowe uniemożliwiają lot, ustalany jest inny dogodny dla obu stron termin. Decyzję o odbyciu lotu zawsze podejmuje pilot.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, ubiór i obuwie sportowe dostosowane do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości (spadek temperatury o ok. 0,6 stopnia na 100 m). Ze względu outdoorową specyfikę dyscypliny, ubiór i obuwie może ulec nieznacznym zabrudzeniom.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z min. 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Min. wiek 7 lat - realizacja wyłącznie z opiekunem. Maksymalna waga 110 kg. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Lot realizowany jest w grupie max 8 osób. Uczestnikami lotu nie mogą być osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia oraz kobiety w ciąży.

Ważność vouchera

365

2020-09-30
4/5

Cudowny lot o zachodzie słońca

Balon to najpiękniejszy punkt widokowy, w którym byłam. Bardzo mnie się podobało.
W powietrzu byliśmy trochę ponad godzinę, całość trwała około 3. Jedyny minus to trudność w planowaniu dnia na taką przyjemność. Niestety wszystko jest zależne od pogody i powtarzanej jak mantra "Termiki wznoszącej i wiatru" Ja miałam szczęście, wszystko odbyło się zgodnie z planem.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy lot balonem dla jednej osoby w okolicach Lublina. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji. Lot dostępny jest już dla dzieci od 7 roku życia i trwa ok. 60 minut. Na całą atrakcję należy przeznaczyć ok. 2,5-3 godziny.

Komu podarować lot balonem?

 • Bliskiej osobie, która marzy o pełnej adrenaliny przygodzie
 • Osobie, którą trudno zaskoczyć oryginalnym prezentem
 • Przyjacielowi, który zawsze marzył o locie balonem

Lot balonem

Lot balonem to przygoda, która niesie za sobą niesamowite wspomnienia na całe życie. Baloniarstwo to niezwykle widowiskowy sport. Potężnych rozmiarów, kolorowa czasza balonu robi ogromne wrażenie, podobnie jak widoki oglądane z gondoli balonu w czasie lotu. Przed startem pasażerowie zostają zapoznani z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na pokładzie balonu. Lot balonem trwa ok. 60 minut i realizowany jest jedynie przy sprzyjających warunkach pogodowych, tuż po wschodzie słońca lub przez jego zachodem. Atrakcja realizowana jest w grupie maksymalnie 8 osób.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Lublina oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu
 2. Krótki instruktaż dla pasażerów i przygotowanie do lotu
 3. Lot balonem (ok. 60 minut)
 4. Celebracja lotu przy lampce szampana
 5. Wręczenie certyfikatu uczestnictwa w locie balonem
 6. Powrót samochodem do miejsca startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci. Firma organizująca przelot balonem dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Balony poddawane są systematycznie przeglądom technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Stwarza okazję do przeżycia niezapomnianej przygody
 • Jest źródłem zapierających dech w piersiach widoków
 • Pozwala spełnić marzenie o locie balonem
Czytaj więcej
Lublin  - kliknij żeby zmienić
Bielsko-Biała 599 zł Chełm 599 zł Dolina Biebrzy 569 zł Gryfów Śląski 695 zł Jura Krakowsko-Częstochowska 599 zł Karkonosze i Pogórze Izerskie 519 zł Kazimierz Dolny 599 zł Kędzierzyn-Koźle 599 zł Koszalin 699 zł Leszno 499 zł Nałęczów 599 zł Olsztyn 519 zł Warmia i Mazury 569 zł Zakopane 425 zł Zamość 599 zł Zielona Góra 599 zł
Lublin   (zmień)

Cena:

Cena: 599 zł

P0008630

Ocena 

4/5
1