Widokowy lot balonem – Lublin

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa 45-60 minut, jednak na całą atrakcję należy sobie przeznaczyć ok. 2,5-3 godziny.

Lokalizacja

Lublin. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Loty odbywają się przy sprzyjającej pogodzie od kwietnia do października. Jeśli warunki pogodowe uniemożliwiają lot, ustalany jest inny termin. Decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, ubiór i obuwie sportowe dostosowane do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości (spadek temperatury o ok. 0,6 stopnia na 100 m). Ubrania mogą ulec nieznacznemu zabrudzeniu.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z min. 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Min. wiek 10 lat, wzrost 130 cm - realizacja wyłącznie z opiekunem. Maksymalna waga 105 kg. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Lot realizowany jest w grupie max 8 osób. Uczestnikami lotu nie mogą być osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia oraz kobiety w ciąży.

Opinie (7)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-05-19

Polecam w 100%

2023-11-02

Serdecznie polecam, przyjemna, spokojna wycieczka nad drzewami, nic drastycznego to przekaz dla tych bojaźliwych, polecam.

2023-11-02

Rewelacyjny pomysł na prezent. Niezapomniane przeżycia, widoki zapierające dech w piersiach. Nie tylko sam lot jest ekscytujący, ale także szkolenie, przygotowanie sprzętu i jego składanie. Zmienność lotu umożliwia znalezienie się tuż nad ziemią, jak i wybicie na wysokość czubków drzew. Przejrzystość powietrza pozwala zrobić nietuzinkowe zdjęcia. Zachwyca dostrzeganie szczegółów na ziemi. Kosz jest duży i spokojnie mieści 16 osób. Nawet osoby z lękiem wysokości lub przestrzeni powinny spróbować, ponieważ balon jest bardzo bezpieczny, a atmosfera w koszu pozwala się odprężyć i zrelaksować. Pan instruktor to energetyczna petarda, miłośnik baloniarstwa, potęga wiedzy w tym zakresie. Polecam każdemu!

Dodaj Opinię

Widokowy lot balonem – Lublin

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Widokowy lot balonem dla jednej osoby w okolicach Lublina. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji. Lot dostępny jest już dla dzieci od 10 roku życia i trwa 45-60 minut. Na całą atrakcję należy przeznaczyć ok. 2,5-3 godziny.

Komu podarować lot balonem?

 • Bliskiej osobie, która marzy o pełnej adrenaliny przygodzie
 • Osobie, którą trudno zaskoczyć oryginalnym prezentem
 • Przyjacielowi, który zawsze marzył o locie balonem

Widokowy lot balonem w Lublinie

Lot balonem to przygoda, która niesie za sobą niesamowite wspomnienia na całe życie. Baloniarstwo to niezwykle widowiskowy sport. Potężnych rozmiarów, kolorowa czasza balonu robi ogromne wrażenie, podobnie jak widoki oglądane z gondoli balonu w czasie lotu. Przed startem pasażerowie zostają zapoznani z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na pokładzie balonu. Lot balonem trwa ok. 60 minut i realizowany jest jedynie przy sprzyjających warunkach pogodowych, tuż po wschodzie słońca lub przez jego zachodem. Atrakcja realizowana jest w grupie maksymalnie 8 osób.
Loty odbywają się od kwietnia do października przy sprzyjającej pogodzie, tuż po wschodzie słońca lub przed zachodem. Jeśli warunki pogodowe uniemożliwiają lot, ustalany jest inny termin. Decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Lublina oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu
 2. Krótki instruktaż dla pasażerów i przygotowanie do lotu
 3. Możliwość aktywnego udziału w rozkładaniu i pakowaniu balonu po locie
 4. Lot balonem (45-60 minut)
 5. Podziwianie widoków z pokładu balonu
 6. Wręczenie pamiątkowego certyfikatu poświadczającego lot
 7. Celebracja lotu przy lampce szampana
 8. Powrót samochodem do miejsca startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci. Firma organizująca przelot balonem dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Balony poddawane są systematycznie przeglądom technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Stwarza okazję do przeżycia niezapomnianej przygody
 • Jest źródłem zapierających dech w piersiach widoków
 • Pozwala spełnić marzenie o locie balonem
pinezka
Lublin  - zmień lokalizację

Lublin   (zmień)

Cena:

Cena: 799 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0008630