Widokowy lot balonem – Lublin

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut, jednak na całą atrakcję należy sobie przeznaczyć ok. 2,5-3 godziny.

Lokalizacja

Lublin. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Loty odbywają się przy sprzyjającej pogodzie, tuż po wschodzie słońca lub przed zachodem. Jeśli warunki pogodowe uniemożliwiają lot, ustalany jest inny dogodny dla obu stron termin. Decyzję o odbyciu lotu zawsze podejmuje pilot.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, ubiór i obuwie sportowe dostosowane do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości (spadek temperatury o ok. 0,6 stopnia na 100 m). Ze względu outdoorową specyfikę dyscypliny, ubiór i obuwie może ulec nieznacznym zabrudzeniom.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z min. 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Min. wiek 7 lat - realizacja wyłącznie z opiekunem. Maksymalna waga 110 kg. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Lot realizowany jest w grupie max 8 osób. Uczestnikami lotu nie mogą być osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia oraz kobiety w ciąży.

Opinie (4)

2021-04-07

Lot balonem musi przeżyć każdy kto uwielbia przepiękne widoki. Lot odbyl sie o zachodzie słońca. Byl to przepiękny widok, którego nie da się opisać. Coś wspaniałego. Prezent otrzymalam od ukochanego męża. Oczywiście w ramach rewanżu zakupiłam również dla niego lot, bysmy mogli polecieć razem.

2021-04-07

Było cudownie , cudne widoki

2021-04-02

Zawsze marzyłam o locie balonem. Obiecałam sobie, że kiedyś zrealizuje to marzenie. Voucher na lot balonem otrzymałam na urodziny od kochanego męża i dzieci. Spełnili moje marzenie! Było wspaniale a widoki przepiękne.

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Widokowy lot balonem – Lublin

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Widokowy lot balonem dla jednej osoby w okolicach Lublina. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji. Lot dostępny jest już dla dzieci od 7 roku życia i trwa ok. 60 minut. Na całą atrakcję należy przeznaczyć ok. 2,5-3 godziny.

Komu podarować lot balonem?

 • Bliskiej osobie, która marzy o pełnej adrenaliny przygodzie
 • Osobie, którą trudno zaskoczyć oryginalnym prezentem
 • Przyjacielowi, który zawsze marzył o locie balonem

Lot balonem

Lot balonem to przygoda, która niesie za sobą niesamowite wspomnienia na całe życie. Baloniarstwo to niezwykle widowiskowy sport. Potężnych rozmiarów, kolorowa czasza balonu robi ogromne wrażenie, podobnie jak widoki oglądane z gondoli balonu w czasie lotu. Przed startem pasażerowie zostają zapoznani z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na pokładzie balonu. Lot balonem trwa ok. 60 minut i realizowany jest jedynie przy sprzyjających warunkach pogodowych, tuż po wschodzie słońca lub przez jego zachodem. Atrakcja realizowana jest w grupie maksymalnie 8 osób.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Lublina oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu
 2. Krótki instruktaż dla pasażerów i przygotowanie do lotu
 3. Lot balonem (ok. 60 minut)
 4. Celebracja lotu przy lampce szampana
 5. Wręczenie certyfikatu uczestnictwa w locie balonem
 6. Powrót samochodem do miejsca startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci. Firma organizująca przelot balonem dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Balony poddawane są systematycznie przeglądom technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Stwarza okazję do przeżycia niezapomnianej przygody
 • Jest źródłem zapierających dech w piersiach widoków
 • Pozwala spełnić marzenie o locie balonem
Czytaj więcej
Lublin  - kliknij żeby zmienić

Lublin   (zmień)

Cena:

Cena: 599 zł

 BEZ ENDU  59,90 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0008630