Lot balonem – Zakopane

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Obniżka!

Opis prezentu

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 1 godzinę. Na całą atrakcję należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Zakopanego, dokładne miejsce startu ustalane na etapie rezerwacji.

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalony zostanie inny termin lotu. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot/instruktor.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Minimalny wiek to 8 lat. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów. Maksymalna waga 105 kg.

Informacje dodatkowe

W locie nie powinny uczestniczyć osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia, kobiety w ciąży.

Ważność vouchera

365

2020-09-30
4/5

Polecam

Polecam

2020-07-23
5/5

Lot z widokiem na Tatry

Pierwszy raz lecieliśmy balonem i to od razu w tak cudownych okolicznościach. O takim prezencie urodzinowym nawet nie marzyłam. Piękne widoki i cudowne wrażenia. Po krótkiej chwili strachu przy starcie później był już tylko zachwyt.

2020-07-13
5/5

Lot balonem

Jest to prezent na który nie można pozwolić sobie często, ale z relacji osób obdarowanych wiem, że zapamiętają tą przygodę do końca zycia. Dlatego też było warto.

2020-05-21
5/5

balon

Cudowne uczczenie naszej 10tej rocznicy!
Prezentmarzeń- zapewniliście mi wspomnienia do końca życia!

2020-03-30
5/5

Lot balonem

Jestem w Zakopanem minimum raz w roku, ale z góry jeszcze tego miasteczka i okolic nie widziałem. Super. Dzięki Prezentmarzeń

2020-02-28
5/5

Lot balonem w Zakopanym

Super doświadczenie i piękne widoki. Prezent otrzymaliśmy na rocznicę, polecam wszystkim którzy chcą spędzić romantyczne chwile w niestandardowy sposób.
Ekstra pomysł na prezent

2020-01-28
5/5

Ale frajda!!!

Coś naprawdę rewelacyjnego, przy moim lęku wysokości dałam radę. Zapamiętam to na długo. Ciekawe czy to była zemsta męża, że mi kupił akurat taki prezent, ale wyszło na moje hehe... bo przełamałam lęk jupi.!!!!

2019-07-02
4.66667/5

Polecam

Obsługa super i pomocna, co nie jest wbrew pozorom takie oczywiste w zakupach on line. Sporo opcji do wyboru, pewnie jeszcze nie raz skorzystam. Czy obdarowani będą zadowoleni z lotu balonem- mam nadzieję :) więc co do produktu na razie się nie wypowiem.

2019-04-12
5/5

Super przeżycie!!!

Super przeżycie!!!
Na początku trochę się bałam, bo jednak nigdy wcześniej nie byłam na tak dużej wysokości ale było warto! To naprawdę super przeżycie, które polecam każdemu. Widok gór z perspektywy ptaka jest niezapomnianym przeżyciem. Już dawno chciałam to zrobić i cieszę się, że w końcu się udało. Wszystko było bardzo dobrze przygotowane, nie czekaliśmy długi i instruktorzy byli przemili. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś uda mi się powtórzyć lot.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

29.07.2020

Ile osób znajduję się w trakcie lotu zakładając że wykupie lot dla jednej osoby?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Widokowy lot balonem dla jednej osoby realizowany w grupach do 15 osób. 

18.07.2020

Jest możliwość nagrywania lotu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, możliwe jest robienie zdjęć i nagrywanie we własnym zakresie.

17.07.2020

Witam, czy można wybrać dogodną dla siebie lokalizację lotu (oczywiście na terenie Zakopanego)? Czy leży to w kwestii podwykonawcy lotu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji przez organizatora lotu.

15.07.2020

Czy prezent dotrze na piatej

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Przesyłki są nadawane do godz. 12 od poniedziałku do piątku. najszybsza dostawa jest kurierem DPD co trwa ok 2 dni roboczych.

01.07.2020

Dzień dobry terminy lotów są z góry założone, czy samemu się podaje korzystną dla siebie datę lotu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, po zakupie vouchera należy ustalić z instruktorami miejsce startu i przybliżony czas realizacji. Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalony zostanie inny termin lotu. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot/instruktor. Loty odbywają się w grupach kilku osobowych. 

30.06.2020

Jak można sprawdzić najbliższe terminy lotów?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Lot balonem jest atrakcją całoroczną, jednak mocno zależną od warunków pogodowych, o możliwości odbycia lotu decydują instruktorzy. W celu uzyskania informacji o najbliższym planowanym locie oraz wolnych miejscach proszę kontaktować się z działem rezerwacji bądź bezpośrednio z wykonawcą.

16.06.2020

Witam, czy jest możliwość kupienia podwójnego vouchera i lotu dla dwóch osób w tym samym czasie ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, jest taka możliwość. Lot odbywa się najczęściej w grupie kilkuosobowej.

24.02.2020

Witam, rozumiem, że cena którą Państwo podajecie to cena za jedną osobę?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak. Podana cena obejmuje lot dla jednej osoby.

15.07.2019

Dzień dobry, Czy jest możliwość zaręczyn w trakcie lotu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Oczywiście, to bardzo ciekawy pomysł i często wykorzystywany :) Można zamówić dodatkowo kwiaty, szampana i będzie to niezapomniana chwila.

30.06.2019

Witam mój brat ma w październiku urodziny i chciała mu zafundować lot balonem i jak to zrobić bo Państwo od kiedy do kiedy latają ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Loty balonem odbywają się cały rok. Realizacja w danym dniu jest zależna od aktualnych warunków pogodowych. 

11.06.2019

Witam, gdzie jest punkt zbiorki , w Zakopanem, i jak sie zamawia bilety jaki koszt od osoby

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dokładne miejsce zbiórki jest ustalane z instruktorem po zakupie vouchera. Koszt biletu w Zakopanem to w tym momencie 399 zł. Zakupu można dokonać za pośrednictwem naszej strony internetowej, w jednym z punktów sprzedaży w całej Polsce: https://prezentmarzen.com/punkty-stacjonarne/ lub dzwoniąc pod numer:  604 100 106.
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy lot balonem dla jednej osoby realizowany w grupach do 15 osób. Start lotu odbywa się w okolicach Zakopanego. Termin i dokładne miejsce lotu ustala instruktor. Lot balonem trwa ok. 1 godzinę.

Komu podarować lot balonem

 • Miłośnikowi górskich widoków
 • Przyjacielowi, który pasjonuje się baloniarstwem
 • Każdemu, kto chciałaby przeżyć niesamowitą przygodę

Lot balonem

Widokowy lot balonem w okolicach Zakopanego to idealny prezent dla każdego sympatyka górskich pejzaży. Delikatnie szybujący balon pozwala w ciszy i spokoju napawać się pięknym widokiem masywnych gór. Balon nie posiada silnika. Unosi się dzięki rozgrzanemu powietrzu wypełniającemu czaszę balonu. Dodatkową atrakcją dla pasażerów jest udział w przygotowaniu balonu do lotu. Po zakupie vouchera należy ustalić z instruktorami miejsce startu i przybliżony czas realizacji. Na parę dni przed lotem instruktorzy skontaktują się z posiadaczem vouchera, który musi dostosować się do wskazanego terminu i miejsca lotu. Lot balonem trwa ok. 1 godzinę, jednak na całą atrakcję należy sobie zarezerwować ok. 3-4 godziny.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Zakopanego oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie. Uwaga! Nie ma możliwości realizacji lotu bezpośrednio nad miastem!

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu 
 2. Krótki instruktaż dotyczący lotu i przygotowanie balonu do startu
 3. Lot balonem (ok. 1 h)
 4. Podziwianie widoków z pokładu balonu
 5. Ceremonia Chrztu na Aeronautę
 6. Wręczenie pamiątkowego certyfikatu poświadczającego lot
 7. Zakończenie lotu celebrowane lampką szampana
 8. Zdjęcia z lotu
 9. Powrót do miejsca startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci – Mistrzowie Polski i Europy w lotach na precyzyjność, znajdujący się w światowej czołówce rankingu Międzynarodowej Federacji Lotniczej. Profesjonalizm i ponad 20-letnie doświadczenie w lotnictwie, które zaowocowało tysiącami godzin spędzonych w powietrzu w połączeniu z prawdziwą pasją do baloniarstwa gwarantują bezpieczną realizację. Organizator lotu dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Wymagane warunki pogodowe do realizacji lotu

 • prędkość wiatru do 5 m/s
 • brak opadów
 • widoczność minimum 2 km
 • brak budujących się komórek burzowych
 • temperatura zewnętrzna do 28 stopni

Uwaga!

W pierwszej kolejności o terminie lotu decydują warunki pogodowe i pilot realizujący lot . Ze względów bezpieczeństwa loty mogą być realizowane z dużym przesunięciem czasowym. Z tego względu zakup vouchera należy dokładnie przemyśleć biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione informacje! Vouchery mają ważność 12 miesięcy, ponieważ długotrwałe niekorzystne warunki pogodowe mogą powodować wydłużenie terminu realizacji.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Podarujesz źródło niezapomnianych przeżyć
 • Stwarzasz okazję do ujrzenia niesamowitych widoków
 • Zachwycisz każdego sympatyka gór
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Zakopane  - kliknij żeby zmienić
Bielsko-Biała 599 zł Chełm 599 zł Dolina Biebrzy 569 zł Gryfów Śląski 695 zł Jura Krakowsko-Częstochowska 599 zł Karkonosze i Pogórze Izerskie 519 zł Kazimierz Dolny 599 zł Kędzierzyn-Koźle 599 zł Koszalin 699 zł Leszno 499 zł Nałęczów 599 zł Olsztyn 519 zł Warmia i Mazury 569 zł Zakopane 499 zł Zamość 599 zł Zielona Góra 599 zł
Zakopane   (zmień)

Cena:

Cena: 499 zł

-100 zł

599 zł

P0005075

Ocena 

5/5
9