Jazda Monster Truck

(102)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Pragniesz podarować swoim bliskim prawdziwą dawkę ekscytacji i adrenaliny? Oto idealny prezent, który sprawi, że ich serca będą biły mocniej - voucher na jazdę Monster Truckiem! To niezapomniana przygoda, która pozwoli im poczuć moc potężnego pojazdu terenowego i przeżyć chwile pełne emocji. Daj swoim bliskim szansę na wyjątkową przygodę i zastrzyk energii - wybierz voucher na ekstremalną jazdę Monster Truckiem już teraz!

Jazda Monster Truck na terenie specjalnie przygotowanego toru z przeszkodami. Przejażdżka Monster Truckiem realizowana jest w towarzystwie instruktora. Uczestnik wciela się  rolę kierowcy. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby. Czas trwania atrakcji zależy od wybranej lokalizacji.

Komu podarować voucher na jazdę Monster Truckiem?

 • każdemu, kto lubi ekstremalne atrakcje,
 • fanowi motoryzacji, który przekonać się, jak wygląda jazda Monster Truckiem,
 • każdemu, kto lubi oryginalne prezenty.

Przejażdżka monster truckiem

Jazda Monster Truckiem rozpoczyna się od zapoznania się z budową pojazdu, jego wyposażeniem i możliwościami pokonywania przeszkód. Następnie osoba obdarowana zasiądzie za kierownicą i wyruszy na specjalnie przygotowany teren, aby sprawdzić się za kierownicą ogromnego potwora. Jazdy realizowane są na specjalnie przygotowanych torach z przeszkodami i poprzedzone są szkoleniem.

Voucher na przejazd monster truck – wielki pojazd, jeszcze większe emocje

Monster Trucki to olbrzymie pojazdy, które mierzą od 3,5 do 4 metrów wysokości i ważą średnio 5 ton! Same koła Monster Truck mają około 1,7 metra. Choć wydają się ociężałe, Monster Trucki są niezwykle zwinne - rozpędzają się do 100 km/h w trzy sekundy i potrafią wybić się na wysokość drugiego piętra. Powstały w latach 70. w Stanach Zjednoczonych jako alternatywa dla traktorów, które tonęły w błocie. Z czasem udoskonalono ich konstrukcję. Popularne stały się pokazy, podczas których Monster Trucki tratują wraki, a także wyścigi Monster Truck. Co ciekawe, każdy z Monster Trucków jest projektowany i budowany indywidualnie, nie ma dwóch takich samych pojazdów

Potężne silniki Monster Trucka o mocy nawet 1500 KM!

Pod maską Monster Trucka znajduje się silnik o pojemności skokowej 8 do 9,4 litra i mocy wynoszącej nawet 1500 koni mechanicznych. Silnik Monster Truck napędzany jest metanolem. Ile pali Monster Truck? Podczas jednego przejazdu (około 80 metrów) maszyna spala prawie 10 litrów metanolu, co daje około 160 litrów w czasie całych zawodów. Maksymalna prędkość osiągana przez tego giganta wynosi 160 km/h. O sile tego auta świadczy nie tylko wygląd, ale i jego możliwości. Monster potrafi wyskoczyć na wysokość ponad 8 metrów i lecieć w powietrzu nawet do 40 metrów.

Napęd 4x4, który sprosta każdemu terenowi

Monster Truck z napędem 4x4 nie ma sobie równych w pokonywaniu przeszkód na każdym terenie. Możesz się o tym przekonać, fundując przejażdżkę Monster Truckiem sobie lub bliskiej ci osobie. Jazda Monster Truckiem odbywa się po specjalnie przygotowanym, wolnym od ruchu samochodowego terenie.

Tor z przeszkodami, takimi jak strome zjazdy i podjazdy, piaszczyste oraz błotniste odcinki, pozwala przetestować możliwości auta i jest wspaniałym wyzwaniem dla każdego fana czterech kółek. Wyjątkową rozrywką jest też tratowanie wraków Monster Truckiem, czyli możliwość zgniecenia i przejechania olbrzymem po starych samochodach osobowych. Którą jazdę wybierasz - po terenie z przeszkodami czy po wrakach? 

Specjalne amortyzatory Monster Trucka zapewniające komfort jazdy

To, że Monster Truck jest w stanie przeskoczyć nawet czternaście ustawionych w szeregu samochodów, zawdzięcza specjalnej konstrukcji zawieszenia oraz zastosowaniu wyjątkowych amortyzatorów. Każdy olbrzym posiada indywidualnie zaprojektowane i długie na około 76 cm amortyzatoryAmortyzator Monster Truck wypełniony jest azotem o bardzo dużym skoku po to, aby załagodzić upadki i zderzenia podczas występów. Na każdym kole maszyny zainstalowane są dwa takie amortyzatory, które kosztują około 2 tys. dolarów.

Ogromne opony wielkości człowieka

Opony są charakterystycznym i kluczowym elementem budowy Monster Trucków. Przypominają te, w które wyposażone są największe maszyny budowlane. Jedna opona Monster Trucka waży około 360 kg. To bardzo dużo biorąc pod uwagę, że cała maszyna waży blisko 5 ton. Przepisowa wysokość opon to 168 cm, a szerokość - 109 cm.

Koła każdej maszyny robione są na zamówienie i ręcznie przycinane. Przycinanie jednej tylko opony zajmuje nawet 50 godzin! Znaną sztuczką wprawionych kierowców na Monster Truck Show jest pokaz jazdy na dwóch kołach. Biorąc pod uwagę gabaryty maszyny, wygląda to imponująco. 

Chcesz spróbować swoich sił w prowadzeniu takiego giganta? Zapraszamy na przejażdżkę Monster Truckiem z Prezentmarzeń.

Dane techniczne:

 • Wysokość pojazdu 3.5 m

 • Długość pojazdu 6 m

 • Szerokość pojazdu 2,8 m

 • Ciężar pojazdu 5 t

 • Napęd 4x4

 • Blokady mostów i skrzyni

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Monster Truckiem odbywa na specjalnie przygotowanym terenie, wolnym od ruchu samochodowego. Udział w jeździe za kierownicą Monster Trucka mogą wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające ważne prawo jazdy kat. B. Osoby poniżej 18 roku mogą skorzystać z atrakcji jadąc jako pasażer.

Przed jazdą instruktor przeprowadza krótkie szkolenie, wyjaśnia sposób obsługi Monster Trucka z napędem na cztery koła. Ponadto podczas przejazdu instruktor zajmuje miejsce pasażera, monitorując prawidłowy przebieg atrakcji, służąc radą i pomocą w razie jakichkolwiek trudności, co sprawia, że jazda jest bezpieczna. 

Na miejsce warto zabrać ubrania, które można pobrudzić oraz nieprzemakalne obuwie terenowe.

Poznaj Monster Truck z Prezentmarzeń – ciekawostki 

Sprawdź najciekawsze informacje o Monster Truckach. 

Ile kosztuje Monster Truck?

Stworzenie Monster Trucka kosztuje ok. 250 tysięcy dolarów.

Ile koni ma Monster Truck?

Ogromny Monster Truck ma ok. 1,5 tysięcy koni mechanicznych.

Ile pali Monster Truck?

Monster Truck spala około 10 litrów metanolu w czasie jednego przejazdu.

Jazda za kierownicą Monster Trucka to dobry pomysł na prezent, ponieważ:

 • pozwala rozwinąć motoryzacyjną pasję,
 • jazda za kierownicą pojazdu pozwala sprawdzić, co potrafi Monster Truck,
 • jazda odbywa się na specjalnie przygotowanym torze, co gwarantuje niesamowite emocje.

Znajdziesz nas w:

Cena od: 254,15 zł

Dostępne w
7 lokalizacjach!