Ekstremalna Jazda Monster Truckiem – Katowice (Jaworzno k. Katowic)

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

15 minut

Lokalizacja

ul. Jana III Sobieskiego 51, Jaworzno (ok. 30 km od Katowic)

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizowane przez cały rok, wyłącznie w weekendy.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące, mogą obserwować całą zabawę z bezpiecznej odległości. Za dodatkową opłatą można zabrać osobę towarzyszącą do auta: do 18 r.ż. 80zł/os, powyżej 18 r.ż. 150zł/os.

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie, mogące ulec zabrudzeniu. W przypadku deszczu zalecamy nieprzemakalne obuwie terenowe.

Wymagania

Prezent przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski oraz bezwzględna trzeźwość. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym terminem wyprzedzenia.

Informacje dodatkowe

Osoby niepełnoletnie mogą zrealizować prezent w fotelu pasażera. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Opinie (25)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-06-12

Było odjechanie

2024-04-08

Ciekawe doświadczenie, jest adrenalina. Polecam spróbować każdemu :)

2024-03-22

Super wrażenia, obsługa bardzo miła. Polecam osobom lubiącym adrenaline.

Dodaj Opinię

Ekstremalna Jazda Monster Truckiem – Katowice (Jaworzno k. Katowic)

FAQ

16.12.2020
Pewnie głupie pytanie ale kto pyta nie błądzi. Czy panie też są mile widziane czy to tylko oferta dla panów jak sugeruje zakładka " dla niego"
Odpowiedź z 16.12.2020
Atrakcja dedykowana jest dla Panów jak również dla Pań. Serdecznie zapraszamy;)
08.09.2020
Wymagane jest prawo jazdy czy wystarczy umiejętność prowadzenia samochodu?
Odpowiedź z 17.11.2020
Udział w jeździe za kierownicą Monster Trucka mogą wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające ważne prawo jazdy kat. B. Osoby poniżej 18 roku mogą skorzystać z atrakcji jadąc jako pasażer.
08.07.2020
Witam ,czy jeżeli posiadam 2 vouchery dla 2 osób to mogę je wykorzystać równocześnie, czy jazda odbywa się w kolejności najpierw jedna pozniej druga osoba? I kiedy mogę spodziewać się grafiku na sierpien interesuje mnie weekend 8-9 sierpnia.
Odpowiedź z 08.07.2020
Zapraszam do skorzystania z zakładki Zarezerwuj: https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ Zwrotnie, otrzyma Pan dane kontaktowe do instruktora - proszę zadzwonić i ustalić szczegóły realizacji.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Podaruj swojemu bliskiemu lub sobie niezapomniane przeżycie i sprawdź, co potrafi Monster Truck. Jazda Monster Truckiem realizowana jest w Jaworznie, ok. 30 km od Katowic. Przejażdżka odbywa się na specjalnie przygotowanym torze i trwa w zależności od wybranej opcji 15, 30 lub 40 minut. Osoba obdarowana zajmuje miejsce kierowcy olbrzymiego Monster Trucka. 

Komu możesz podarować jazdę Monster Truck w Katowicach?

  • Miłośnikom jazdy OFF-ROAD
  • Osobom, które pasjonują się motoryzacją 
  • Każdemu mężczyźnie, który chciałby sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą ogromnego pojazdu

Voucher na jazdę Monster Truckiem Katowice

Jazda Monster Truck to ekstremalne przeżycie za kierownicą 5-cio tonowego samochodu, który przystosowany jest do wszelkich przeszkód. Monster Truck to prawdziwy potwór, który dzięki swoim gabarytom jest w stanie pokonać wszelkie tereny a osoba obdarowana przekona się o tym na własnej skórze. Po przybyciu na miejsce realizacji, każdy uczestnik odbędzie krótkie szkolenie z obsługi samochodu a następnie zasiądzie za kierownicą. Instruktor usiądzie na fotelu pasażera tak, aby podczas realizacji udzielać cennych wskazówek i czuwać nad bezpieczeństwem. Przejażdżka Monster Truckiem trwa w zależności od wybranej opcji 15, 30 lub 40 minut i realizowana jest w okolicy Kraków-Katowice. Jazda odbywa się pojazdem Monster Truck Dodge Ram.

Bezpieczeństwo

Jazda Monster-Truckiem odbywa w okolicy Katowic na specjalnie przygotowanym torze, wolnym od ruchu samochodowego. Udział w jeździe za kierownicą Monster Trucka mogą wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające ważne prawo jazdy kat. B. Osoby poniżej 18 roku mogą skorzystać z atrakcji jadąc jako pasażer. Przed jazdą instruktor wyjaśnia sposób obsługi Monster Trucka z napędem na cztery koła. Ponadto podczas przejazdu instruktor zajmuje miejsce pasażera, monitorując prawidłowy przebieg atrakcji, służąc radą i pomocą w razie jakichkolwiek trudności. Osoba obdarowana prezentem może zaprosić osoby towarzyszące, które będą obserwowały jazdę ze specjalnie wyznaczonego miejsca.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To prezent w postaci przeżycia, o którym nie da się zapomnieć
  • Osoba obdarowana spróbuje swoich sił za kierownicą 5 tonowego pojazdu
  • Voucher to prezent gotowy do wręczenia

Realizacja

pinezka
Katowice  - zmień lokalizację

Katowice   (zmień)

Cena:

Czas trwania:  15 minut

Cena: 299 zł

ktoś kupił ten produkt
17 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto