Jazda Monster Truckiem – Warszawa (Konstancin-Jeziorna k. Warszawy)

(47)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

15 min

Lokalizacja

Gassy 26A, Konstancin-Jeziorna (ok. 25 km od Warszawy)

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować całą zabawę z bezpiecznej odległości.

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie, mogące ulec zabrudzeniu. W przypadku deszczu zalecamy nieprzemakalne obuwie terenowe.

Wymagania

Prezent przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kat. B oraz bezwzględna trzeźwość. Osoby niepełnoletnie mogą zrealizować prezent w fotelu pasażera.

Informacje dodatkowe

Jazdy realizowane przez cały rok, wyłącznie w weekendy.

Opinie (47)

2020-08-06

Dostałam w prezencie od chłopaka :) Profesjonalizm i opanowanie instruktora to jest to czego potrzebowałam aby dociskać gaz do podłogi :) Meeega , polecam!

2020-08-06

Obsługa znakomita. Jazda monster truckiem to coś niesamowitego. Robiłam to pierwszy raz ale z chęcią to powtórzę. Znakomity prezent od mojego chłopa :):):)

2020-07-03

Prezent trafiony w 10! Mąż bardzo zadowolony z jazdy. Sama bym chciała się przejechać ale może kiedyś. Dziękuję za super pomysł na prezent. Fajna stronka.

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Jazda Monster Truckiem – Warszawa (Konstancin-Jeziorna k. Warszawy)

FAQ

20.11.2020

Witam, czy wymienione pojazdy mają skrzynię biegów manualną, czy są to automaty ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Monster Truck wyposażony jest w manualną skrzynię biegów.

09.09.2020

Witam, czy mogą wziąć udział osoby towarzyszące?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
Tak, zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować całą zabawę z bezpiecznej odległości.

03.09.2020

Jest możliwość nagrania przejazdu? Jeśli tak to jaki jest koszt?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
Aktualnie nie ma takiej możliwości.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Jazda Monster Truckiem w miejscowości Gassy koło Konstancina-Jeziorny, ok. 25 km od Warszawy. Przejażdżka realizowana jest w roli kierowcy na terenie toru z licznymi przeszkodami, przygotowanymi specjalnie na potrzeby jazdy terenowej. Jazda Monster Truckiem poprzedzona jest krótkim szkoleniem z instruktorem, który na czas przejazdu zajmuje miejsce pasażera. 

Komu można podarować jazdę Monster Truck w Warszawie?

 • Miłośnikom jazdy OFF-ROAD
 • Osobom, które pasjonują się motoryzacją
 • Każdemu mężczyźnie

Atrakcja

Jazda Monster Truckiem, to niezwykłe doświadczenie, które z pewnością weryfikuje umiejętności każdego kierowcy. Szczegóły na temat obsługi pojazdu z napędem na cztery koła wyjaśni instruktor tuż przed samą realizacją przeżycia. Uczestnik zajmuje miejsce kierowcy i rusza w bardzo urozmaicony teren z licznymi wzniesieniami, piaszczystymi bądź błotnistymi odcinkami trasy. W czasie jazdy każdemu kierowcy towarzyszy instruktor siedzący na fotelu pasażera, który na bieżąco udziela wskazówek, jak pokonywać poszczególne fragmenty wyznaczonego szlaku przejazdu. Jazdy realizowane są autami: Monster Truck Ford F-150 oraz Moster Truck Dodge Ram. Decyzję o wyborze pojazdu podejmuje organizator.

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie daty realizacji – konkretny dzień i godzina
 2. Krótkie szkolenie teoretyczne
 3. Jazda za kierownicą Monster Trucka
 4. Podsumowanie jazdy 
 5. Emocjonujące opowieści wśród przyjaciół

Monster Truck Warszawa

Jazda realizowana jest w miejscowości Konstancin Jeziorna (dokładnie Gassy), zlokalizowanej około 25 km od centrum Warszawy. Na potrzeby jazdy OFF ROAD Monster Truckiem w Warszawie przygotowana została specjalna trasa, na której występują liczne wzniesienia, fragmenty bardzo piaszczyste lub błotne. Na torze występują wyłącznie przeszkody terenowe, nie spotykamy tu wraków aut czy innych fizycznych elementów stanowiących utrudnienie trasy.

Bezpieczeństwo

Jazda Monster Truck odbywa na specjalnie przygotowanym terenie, wolnym od ruchu samochodowego. Udział w jeździe za kierownicą Monster Trucka mogą wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające ważne prawo jazdy kat. B. Osoby poniżej 18 roku mogą skorzystać z atrakcji jadąc jako pasażer. Przed jazdą instruktor wyjaśnia sposób obsługi Monster Trucka z napędem na cztery koła. Ponadto podczas przejazdu instruktor zajmuje miejsce pasażera, monitorując prawidłowy przebieg atrakcji, służąc radą i pomocą w razie jakichkolwiek trudności.

Monster Truck Warszawa to dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Kupujesz prezent w postaci przeżycia, o którym nie da się zapomnieć
 • Spełniasz marzenie kierowcy
 • Kupujesz prezent gotowy do wręczenia
Czytaj więcej

Realizacja

Polecamy ten prezent dla:

Czas trwania:  15 min

Cena: 249 zł

Opcja BEZ ENDU
24,90 zł

Wykonawca:

Mistrzowie imprez
Mistrzowie imprez

Opinie w Google:

4.8 wynik z 733 ocen
 • OTM
  OTM

  Niesamowite miejsce. Jeździłem wioloma pojazdami, w tym prywatne mam 4 terenówki. W życiu nie spodziewałem się aż takich emocji. Idealna miejscówka dla osób lubiących ciekawe wyzwania. Zupełnie przy okazji możesz odkryć, że ciągnie Cię w stronę ciężarówek. 8litrowa jednostka napędowa ułatwia taką diagnozę 😉😃 Na pewno tam wrócę, żeby pojeździć zmotą i pokopać koparką 👍👍👍 Pozdrawiam Instruktora "R" - dzięki za stworzenie swobodnej i sympatycznej atmosfery.

 • Emilia Sosnowska
  Emilia Sosnowska

  Fajna opcja prezentu. Mąż szczęśliwy :D ja również bo wzięłam opcje dla 2 osób :D duży wybór atrakcji :) chcesz coś ciekawego, oryginalnego na prezent? Nie wahaj się, osoba obdarowana będzie mega zadowolona❤️

 • Artur Staśkiewicz
  Artur Staśkiewicz

  Otrzymałem prezent "tratowanie wraków" Monster Truckiem. Samą jazdę oceniam w miarę pozytywnie, niestety część z tratowaniem wraków to jakiś żart. Na placu stoją cztery wraki i po żadnym nie przejechałem. Generalnie tratowanie wraków to tylko "drogi" chwyt marketingowy, pięknie wyglądający jedynie na zdjęciach. Jestem zawiedziony.

 • Piotr Piotr
  Piotr Piotr

  Monster truck Konstancin ogólnie nie najgorzej natomiast jeśli ktoś kiedyś jeździł chociażby traktorem to będzie mu brakować prędkości bo cała trasa odbywa się żółwim tempem. Przejazd po wrakach hmmm dwa wkopane dachy i to wszystko.

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny