Lot Awionetką Cessna

(146)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Lot awionetką dla jednej osoby to nie tylko okazja niezapomnianych widoków, przelotu na tle chmur i poznania polskich krajobrazów z lotu ptaka. Przed wejściem na pokład samolotu, uczestnik ma możliwość zapoznania się  z wyposażeniem i przyrządami używanymi podczas lotów samolotem szkoleniowo-treningowym. Voucher na lot to świetny pomysł na prezent dla kogoś, kto uwielbia piękne widoki, poczucie wolności i delikatnej adrenaliny.

Komu podarować lot awionetką?

  • miłośnikowi lotnictwa
  • fanowi podniebnych przeżyć
  • solenizantowi, którego trudno zaskoczyć prezentem

Samolot typu awionetka

Awionetka to mały, lekki samolot, zwykle przeznaczony do użytku prywatnego, szkoleniowego lub do niewielkich zadań transportowych. Awionetki są wykorzystywane między innymi do przewozu niewielkiej liczby pasażerów, wykonywania lotów rekreacyjnych, widokowych i fotograficznych. Do tego typu zadań, najczęściej wykorzystywanym modelem awionetki jest Cessna 150.

Przebieg atrakcji

Po spotkaniu z pilotem, obdarowany zostanie zapoznany z samolotem oraz przyrządami i urządzeniami, w które jest wyposażony. Pozna także zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać w czasie lotu. Kolejny krok to rozpoczęcie lotu, podczas którego będzie można podziwiać malownicze krajobrazy z zupełnie innej perspektywy.

To atrakcja przeznaczona dla 1 osoby, jeśli interesuje Cię lot dla dwóch osób, zobacz Lot awionetką dla dwojga.

Bezpieczeństwo podczas lotu widokowego awionetką

Loty awionetką przeprowadzane są w certyfikowanych ośrodkach lotniczych i aeroklubach. Samolotem sterują doświadczeni piloci, którzy na co dzień dzielą się również swoją wiedzą przeprowadzając szkolenia i treningi lotnicze.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • podarujesz możliwość podziwiania zapierających dech w piersiach widoków z zupełnie innej perspektywy
  • lot awionetką jest atrakcją, która z pewnością zaskoczy obdarowanego
  • podczas realizacji obdarowany będzie miał możliwość poznać pokrótce świat lotnictwa