Lot awionetką – Gdańsk

(11)
TOP Partner
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

15 minut

Lokalizacja

Aeroklub Gdański, ul. Powstańców Warszawy 36, Pruszcz Gdański

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja całoroczna. Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku należy zarezerwować inny dogodny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba lub osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Maksymalny wzrost: 195 cm. Maksymalna waga masy ciała nie może przekroczyć 100 kg.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Opinie (11)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-11-28

Super przeżycie polecam każdemu

2023-09-03

Bardzo fajna atrakcja, pilot Jasiu rewelacja!

2023-08-17

Petarda, polecam

Dodaj Opinię

Lot awionetką – Gdańsk

FAQ

19.07.2022

Dzień dobry, czy jeśli wykupię lot dla dwóch osób, to łączna waga również musi wynosić 100kg czy każdy po 100kg? Razem ważymy ok 150kg, pozdrawiam :)

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Maksymalna waga masy ciała nie może przekroczyć 100 kg u jednej osoby. 

02.12.2021

Ile ważny jest bon?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Od momentu zakupu voucher jest ważny 365 dni. Jeżeli dodatkowo wykupi Pani opcję "BEZ ENDU" (10 % wartości atrakcji) - wtedy niewykorzystany prezent po roku czasu stanie się bezterminową kartą podarunkową do wykorzystania ponownie w naszym serwisie. Wartość BEZ ENDU jest zwracana w formie bezterminowej karty podarunkowej - dodatkowy plus tej usługi.

07.07.2021

Witam, czy można prosić o numer kontaktowy? Mam kilka pytań :)

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, kontakt do instruktora wysłany jest po dokonaniu zgłoszenia przez zakładkę ZAREZERWUJ https://prezentmarzen.com/rezerwacja/
W celu uzyskania informacji na temat lotu proszę kontaktować się z naszą infolinią 600 763 700
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Widokowy lot awionetką dla 1 lub 2 osób realizowany w okolicach Gdańska. W zależności od wybranego wariantu lot trwa 15 lub 30 minut. Trasa 15 minut to lot do Zatoki Gdańskiej i powrót, natomiast 30 minut jest to lot do Zatoki Gdańskiej i Sopotu wzdłuż linii brzegowej.

Komu podarować lot awionetką?

  • Miłośnikowi przygód i adrenaliny
  • Przyjacielowi, który marzy o zawodzie pilota
  • Każdemu, kto chciałby doznać uczucia latania

Lot awionetką

Lot awionetką to przeżycie, które pozwala doznać niezwykłego uczucia, jakim jest latanie. Realizowany w nadmorskiej okolicy Gdańska, dostarcza pięknych widoków, które podziwiane z perspektywy lotu ptaka na długo pozostają w pamięci. Przed lotem pilot opowie krótko o samolocie Cessna, a także przedstawi zasady bezpieczeństwa. Na czas lotu uczestnik otrzymuje słuchawki, za pośrednictwem których będzie mógł nasłuchiwać komend z wieży kontroli lotów. Pasażer będzie miał także możliwość wcielenia się w rolę pilota, chwytając na chwilę za stery pod jego nadzorem. W zależności od wybranego wariantu lot trwa 15 lub 30 minut i przeznaczony jest dla 1 lub 2 osób.

Awionetka

Awionetką nazywane są głównie małe samoloty, najczęściej 2-4 osobowe, jednosilnikowe, rzadziej dwusilnikowe. Wykorzystywane są przede wszystkim do lotów turystycznych czy szkoleń, ale także jako hol dla szybowców. Ze względu na to, że są to samoloty o masie własnej nieprzekraczającej 5700 kg (samoloty lekkie), pilot musi posiadać licencję turystyczną PPL (A). Cessna jest najpopularniejszym samolotem treningowym zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo lotu odpowiadają licencjonowani piloci, którzy zasiadają za sterami awionetki. Ośrodek posiada certyfikat ULC uprawniający do prowadzenia działalności lotniczej, a jego piloci dysponują bogatym doświadczeniem, mając na swoim koncie tysiące godzin spędzone za sterami różnych statków powietrznych. Przed rozpoczęciem lotu pilot omówi zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać na pokładzie samolotu. Każdy statek przed lotem podlega szczegółowej kontroli stanu technicznego.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnia marzenie o lataniu
  • Jest źródłem wspaniałych widoków
  • To niesamowite emocje, które na długo pozostaną w pamięci

Realizacja

Cena: 375 zł

ktoś kupił ten produkt
13 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto