Lot awionetką – Gdańsk

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

15 minut

Lokalizacja

Aeroklub Gdański, ul. Powstańców Warszawy 36, Pruszcz Gdański

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja całoroczna. Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku należy zarezerwować inny dogodny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba lub osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Maksymalny wzrost: 195 cm. Maksymalna waga masy ciała nie może przekroczyć 100 kg.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika 4 lata. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Opinie (11)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-11-28

Super przeżycie polecam każdemu

2023-09-03

Bardzo fajna atrakcja, pilot Jasiu rewelacja!

2023-08-17

Petarda, polecam

Dodaj Opinię

Lot awionetką – Gdańsk

FAQ

19.07.2022
Dzień dobry, czy jeśli wykupię lot dla dwóch osób, to łączna waga również musi wynosić 100kg czy każdy po 100kg? Razem ważymy ok 150kg, pozdrawiam :)
Odpowiedź z 20.07.2022
Maksymalna waga masy ciała nie może przekroczyć 100 kg u jednej osoby. 
02.12.2021
Ile ważny jest bon?
Odpowiedź z 02.12.2021
Od momentu zakupu voucher jest ważny 365 dni. Jeżeli dodatkowo wykupi Pani opcję "BEZ ENDU" (10 % wartości atrakcji) - wtedy niewykorzystany prezent po roku czasu stanie się bezterminową kartą podarunkową do wykorzystania ponownie w naszym serwisie. Wartość BEZ ENDU jest zwracana w formie bezterminowej karty podarunkowej - dodatkowy plus tej usługi.
07.07.2021
Witam, czy można prosić o numer kontaktowy? Mam kilka pytań :)
Odpowiedź z 08.07.2021
Dzień dobry, kontakt do instruktora wysłany jest po dokonaniu zgłoszenia przez zakładkę ZAREZERWUJ https://prezentmarzen.com/rezerwacja/
W celu uzyskania informacji na temat lotu proszę kontaktować się z naszą infolinią 600 763 700
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Widokowy lot awionetką dla 1 lub 2 osób realizowany w okolicach Gdańska. W zależności od wybranego wariantu lot trwa 15 lub 30 minut. Trasa 15 minut to przelot do Zatoki Gdańskiej i powrót, natomiast 30 minut jest to przelot do Zatoki Gdańskiej i Sopotu wzdłuż linii brzegowej. Uczestnik startuje z lotniska Aeroklubu Gdańskiego w Pruszczu Gdańskim.

Komu podarować lot awionetką?

  • Miłośnikowi podniebnych przygód i adrenaliny
  • Przyjacielowi, który marzy o locie nad Bałtykiem
  • Każdemu, kto chciałby doznać uczucia latania

Voucher na lot widokowy awionetką w Gdańsku

Lot samolotem to przeżycie, które pozwala doznać niezwykłego uczucia, jakim jest latanie. Realizowany w pięknej nadmorskiej okolicy Gdańska, dostarcza widoków, które podziwiane z perspektywy lotu ptaka na długo pozostają w pamięci. Przed lotem zostanie przeprowadzony krótki instruktaż na ziemi, pilot opowie krótko o samolocie Cessna, a także przedstawi zasady bezpieczeństwa. Na czas lotu pasażer zostanie wyposażony w słuchawki, za pośrednictwem których będzie słyszał komendy z wieży kontroli lotów. Pasażer będzie miał także możliwość wcielenia się w rolę pilota, chwytając na chwilę za stery pod jego nadzorem. W zależności od wybranego wariantu atrakcja trwa 15 lub 30 minut i przeznaczona jest dla 1 lub 2 osób.

Awionetka

Awionetką nazywane są głównie małe samoloty, najczęściej 2-4 osobowe, jednosilnikowe, rzadziej dwusilnikowe. Wykorzystywane są przede wszystkim do lotów turystycznych czy szkoleń, ale także jako hol dla szybowców. Ze względu na to, że są to samoloty o masie własnej nieprzekraczającej 5700 kg (samoloty lekkie), doświadczony pilot musi posiadać licencję turystyczną PPL (A). Cessna jest najpopularniejszym samolotem treningowym zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo lotu odpowiadają licencjonowani piloci, którzy zasiadają za sterami awionetki. Ośrodek posiada certyfikat ULC uprawniający do prowadzenia działalności lotniczej, a jego załoga dysponuje bogatym doświadczeniem, mając na swoim koncie tysiące godzin spędzone za sterami różnych statków powietrznych. Przed rozpoczęciem lotu zostaną omówione zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać na pokładzie samolotu. Każdy statek przed lotem podlega szczegółowej kontroli stanu technicznego. Realizacja odbywa się w zależności od warunków pogodowych i może zostać przełożony na inny dogodny termin. Maksymalna waga masy ciała nie może przekroczyć 100 kg.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Lot dla dwóch osób pozwala przeżyć wspólne emocje
  • To niesamowite emocje, które na długo pozostaną w pamięci
  • Widok z lotu ptaka zapiera dech w piersiach

Realizacja

Cena: 699 zł

ktoś kupił ten produkt
6 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto