Lot Awionetką dla dwojga

(66)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Lot awionetką dla dwojga oprócz podziwiania krajobrazu z lotu ptaka to także krótkie szkolenie z  zasad obowiązujących na lotnisku i podczas lotu oraz budowy samolotu.

Komu podarować lot awionetką?

  • Bliskiej osobie, jako ciekawy pomysł na spędzenie wspólnie czasu
  • Przyjacielowi, który uwielbia podniebne atrakcje
  • Solenizantowi, którego trudno zaskoczyć prezentem
  • Jubilatom jako prezent na rocznicę

Przebieg atrakcji

Po spotkaniu z pilotem, obdarowani zostaną zapoznani z samolotem oraz przyrządami i urządzeniami, w które jest wyposażony. Poznają także zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać w czasie lotu. Osoby obdarowane wspólnie zajmą miejsce na pokładzie samolotu i będą mogły podziwiać malownicze krajobrazy z zupełnie innej perspektywy.

Awionetka

Awionetką nazywane są głównie małe samoloty, najczęściej 2-4 osobowe, jednosilnikowe, rzadziej dwusilnikowe. Wykorzystywane są przede wszystkim do lotów turystycznych czy szkoleń, ale także jako hol dla szybowców. Ze względu na to, że są to samoloty o masie własnej nie przekraczającej 5700 kg (samoloty lekkie) to pilot musi posiadać licencje turystyczną PPL (A). Cessna jest najpopularniejszym samolotem treningowym zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

Bezpieczeństwo

Piloci posiadają licencje turystyczną PPL (A), która upoważnia ich do sterowania samolotem turystycznym. Na bezpieczeństwo lotu składa się wieloletnie doświadczenie pilotów, kilka tysięcy godzin za sterami samolotu oraz regularne kontrole maszyn. Każdy statek powietrzny spełnia surowe normy bezpieczeństwa, a sam lot objęty jest ubezpieczeniem i certyfikatem AOC (Air Operator Certificate).

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy prezent w formie przeżyć
  • Prezent przeznaczony jest dla dwóch osób
  • Stwarzasz możliwość do spędzenia czasu z bliską osobą w oryginalny sposób

Cena od: 400 zł

Dostępne w
10 lokalizacjach!