Rodzinny lot awionetką

(25)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Rodzinny lot widokowy to okazja do spędzenia czasu w gronie najbliższych na pokładzie samolotu. Na uczestników czekają niecodzienne widoki z zupełnie innej perspektywy niż dotychczas.

Komu podarować rodzinny lot widokowy?

  • rodzinie, która chcę w oryginalny sposób spędzić wspólnie czas
  • grupie przyjaciół interesujących się lotnictwem
  • fanom atrakcji powietrznych

Atrakcja

Rodzinny lot widokowy to 15 minutowa przygoda na pokładzie awionetki. Uczestnicy po zapoznaniu się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa mogą rozpocząć swój lot. Podczas przelotu obdarowani będą mogli fotografować oraz filmować krajobraz z całkiem innej perspektywy.

Awionetka

Awionetką nazywane są głównie małe samoloty, najczęściej 2-4 osobowe, jednosilnikowe, rzadziej dwusilnikowe. Wykorzystywane są przede wszystkim do lotów turystycznych czy szkoleń, ale także jako hol dla szybowców. Ze względu na to, że są to samoloty o masie własnej nie przekraczającej 5700 kg (samoloty lekkie) to pilot musi posiadać licencje turystyczną PPL (A).

Widoki

Lot awionetką to niecodzienna okazja do podziwiania krajobrazu z lotu ptaka. Na uczestników czekają w zależności od lokalizacji takie widoki jak centrum Warszawy, Kampinoski Park Narodowy, okolice Mazowsza i wiele innych.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent dla całej rodziny
  • Stwarzasz możliwość spędzania czasu z bliskimi w sposób inny niż dotychczas
  • Stworzysz okazję do podziwiania krajobrazów i miasta z niecodziennej perspektywy

Cena od: 599 zł

Dostępne w
4 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 4 dostępnych)

  (zmień)

Cena: