Rodzinny lot awionetką dla 3 osób – Bydgoszcz

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

30 minut

Lokalizacja

Port Lotniczy Bydgoszcz-Szwederowo, ul. Paderewskiego 1, Białe Błota

Więcej informacji

Pogoda

Loty dostępne są przez cały rok, głównie w soboty i niedziele. Jednakże w przypadku silnych mrozów zimą bądź dużej pokrywy śnieżnej loty będą realizowane w bardziej dogodnych warunkach.

Informacje dla oglądających

W realizacji udział biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny, zlecamy strój wygodny i sportowe obuwie.

Wymagania

Minimalny wiek to 4 lat, maksymalna waga to 100 kg, wzrost nie ma znaczenia. Osoby niepełnoletnie realizują lot w obecności opiekuna. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać ważny voucher. Atrakcja przeznaczona jest dla maksymalnie 3 osób.

Opinie (4)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-10-20

Super przeżycia i super widoki. Krajobraz z kabiny samolotu był nieziemski. Żadne zdjęcia, ani nawet nagrania 4K z drona nie oddają widoku na żywo. Jak ktoś zna okolicę (ja nigdy wcześniej nie byłem w Bydgoszczy) to pewnie jeszcze bardziej będzie mu się podobało. Pilot sympatyczny, komunikatywny, tłumaczy mechanizmy lotu i wykonywane procedury. Posiada odpowiednie umiejętności. Mimo dosyć silnych porywów wiatru czułem się bezpiecznie podczas lotu i lądowania chociaż pierwszy raz w życiu byłem w samolocie i pewna adrenalinka była. Jedyny minus to taki, że to 30 minut szybko mija :(

2021-04-01

Cudowny lot! Odbyliśmy go z okazji rocznicy ślubu, zabraliśmy potomka i świetnie się bawiliśmy :)

2021-03-30

Razem z dwójką moich przyjaciół w ostatni weekend skorzystaliśmy z lotu Cessną 172, cudne widoki, fajne wspomnienia :) powtórzylibyśmy to chętnie!

Dodaj Opinię

Rodzinny lot awionetką dla 3 osób – Bydgoszcz

FAQ

24.04.2023

Czy można wykupić ten lot (dla 3 osób) a ostatecznie polecą 2 osoby?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, tak, z vouchera może skorzystać dwie osoby.

25.05.2020

Czy gdyby waga 3 osób nie przekraczała 300 kg, można wziąć jeszcze jedną osobę na pokład?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Realizacje odbywają się awionetkami z 4 miejscami, nie ma możliwości zabrania 5 osoby.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Rodzinny lot awionetką w Bydgoszczy przeznaczony jest dla 3 osób. Widokowy lot trwa w zależności od wybranej opcji 20, 30 lub 60 minut i realizowany jest na pokładzie samolotu Cessna 172.

Komu podarować lot awionetką?

  • Rodzinie, która chciałaby ciekawie spędzić czas
  • Przyjaciołom z Bydgoszczy, z którymi wspólnie przeżyjesz przygodę
  • Osobom, które trudno zaskoczyć

Rodzinny lot awionetką

Lot awionetką to okazja do podziwiania znanych okolic z niecodziennej i dostarczającej mnóstwo emocji perspektywy. Po spotkaniu z pilotem w Porcie Lotniczym Bydgoszcz-Szwederowo, obdarowani zostaną zapoznani z samolotem oraz przyrządami i urządzeniami, w które jest wyposażony. Poznają także zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać w czasie lotu. Kolejny krok to lot, podczas którego będzie można podziwiać malowniczą panoramę Bydgoszczy i okolic. Lot realizowany jest na pokładzie samolotu Cessna 172. Atrakcja przeznaczona jest dla maksymalnie 3 osób.

Awionetka

Lot realizowany jest awionetką Cessna 172. To amerykański model, który od lat cieszy się dużą popularnością jako samolot turystyczny i treningowo-szkoleniowy, osiągający prędkość przelotową 220 km/h. Awionetką nazywane są głównie małe samoloty, najczęściej 2-4 osobowe, jednosilnikowe, rzadziej dwusilnikowe. Wykorzystywane są przede wszystkim do lotów turystycznych czy szkoleń, ale także jako hol dla szybowców. Ze względu na to, że są to samoloty o masie własnej nieprzekraczającej 5700 kg (samoloty lekkie), pilot musi posiadać licencje turystyczną PPL (A). Cessna jest najpopularniejszym samolotem treningowym zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo podczas lotu odpowiada doświadczony pilot. Każdy z pilotów posiada licencję turystyczną PPL (A), która upoważnia do sterowania samolotem turystycznym. Piloci posiadają wieloletnie doświadczenie zdobywane podczas setek lotów odbytych za sterami różnych samolotów. Każdy statek powietrzny spełnia surowe normy bezpieczeństwa i podlega regularnym kontrolom, a sam lot objęty jest ubezpieczeniem i certyfikatem AOC (Air Operator Certificate).

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest pełnym emocji przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci
  • To okazja do ujrzenia pięknych widoków z niecodziennej perspektywy
  • Jest przygodą, którą będzie można przeżyć w gronie najbliższych
pinezka
Bydgoszcz  - zmień lokalizację

Bydgoszcz   (zmień)

Cena:

Czas trwania:  30 minut

Cena: 599 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto