Lot Awionetką dla dwojga – Warszawa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lot trwa ok. 30 minut. Na całą realizację należy przeznaczyć ok. 60 minut.

Lokalizacja

Lotnisko Aeroklubu Warszawskiego, ul. Księżycowa 1

Pogoda

Prezent sezonowy, realizowany od kwietnia do października. Opady, niska podstawa chmur oraz silny wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny i/lub kamerę.

Wymagania

Minimalny wzrost: 130 cm, maksymalny wzrost: 200 cm, maksymalna waga: 110 kg. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica/opiekuna lub wymagana jest jego obecność.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: choroby serca, padaczka, inne poważne dolegliwości. Jeśli masz wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed lotem.

Ważność vouchera

365

2020-06-30
5/5

Wymarzony

Było świetnie! To bezapelacyjnie wymarzony prezent dla takiego fana latania jak ja. Sama rezerwacja bez najmniejszych problemów, wszystko bardzo profesjonalnie.

2020-06-05
5/5

Super

Fajnie że jest ten Prezentmarzeń, można zakupić dowolny prezent, szybko, podarować komuś i sprawić radość. Dałem bratu który ma lęk wysokości i nie chciał skoku ze spadochronem. Zrobił masę zdjęć i wrócił zadowolony. Polecam

2012-10-16
4/5

Jestem zadowolony

Zakup łatwy, obsługa serwisu miła, dostawa vouchera bardzo szybka. Sam lot sprawił nam dużą frajdę. Tylko pogoda trochę zawiodła.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

10.09.2020

Witam są dwie opcje lotu awionetka czym one sie rożnia?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
W opcji romantycznego lotu jest możliwość dobrania w pakiecie szampana podczas lotu oraz bukietu róż.

09.09.2020

Jak wygląda trasa lotu? Dokładnie chodzi o widoki.

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Lot odbywa się nad Warszawą oraz jej malowniczymi okolicami. Na uczestników czekają czerwone dachy Starego Miasta, Plac Piłsudskiego, Stadion Narodowy, a następnie wzdłuż Wisły w stronę mostu Sierakowskiego, piękne oraz rozległe tereny okolic Józefowa, Otwocka, aż do Góry Kalwarii.W dalszej trasie pilot skieruję samolot nad mieniącą się promieniami taflę Zalewu Zegrzyńskiego, połączenie Bugu i Narwi, Most północny i rezerwat w Kampinosie.

25.10.2017

Witam, loty organizowane sa przez caly rok ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
loty realizowane są od kwietnia do października.

Pozdrawiam,
Nina Seroka

06.07.2016

Witam. Rozumiem, że lot realizowany jest wspólnie tzn. para + pilot? Czy latamy osobno/oddzielnie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam
Realizacje odbywają się w 3 osobowej grupie tzn 2 osoby obdarowane + pilot.
Serdecznie pozdrawiam
Agata/Prezent Marzeń
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Lot awionetką dla dwojga to niepowtarzalna okazja do podziwiania krajobrazu stolicy z niecodziennej perspektywy. Osoby obdarowane spędzą ok. 30 minut w powietrzu. Lot odbywa się na samolocie typu Cessna 172/182.

Komu podarować lot awionetką?

  • Bliskiej osobie jako oryginalny sposób na spędzenie czasu
  • Przyjacielowi z Warszawy i okolic
  • Mężowi jako oryginalny prezent urodzinowy

Atrakcja

Po spotkaniu z pilotem, obdarowani zostaną zapoznani z samolotem, oraz przyrządami i urządzeniami, w które jest wyposażony. Poznają także zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać w czasie lotu. Osoby obdarowane zajmą miejsce na pokładzie samolotu i rozpocznie się lot, podczas którego będzie można podziwiać malownicze krajobrazy z zupełnie innej perspektywy. Cała atrakcja trwa około 60 minut, z czego w powietrzu uczestnicy spędzą ok. 30 minut.

Widoki

Lot odbywa się nad Warszawą oraz jej malowniczymi okolicami. Na uczestników czekają czerwone dachy Starego Miasta, Plac Piłsudskiego, Stadion Narodowy, a następnie wzdłuż Wisły w stronę mostu Sierakowskiego, piękne oraz rozległe tereny okolic Józefowa, Otwocka, aż do Góry Kalwarii.
W dalszej trasie pilot skieruję samolot nad mieniącą się promieniami taflę Zalewu Zegrzyńskiego, połączenie Bugu i Narwi, Most północny i rezerwat w Kampinosie.

Awionetka

Awionetką nazywane są głównie małe samoloty, najczęściej 2-4 osobowe, jednosilnikowe, rzadziej dwusilnikowe. Wykorzystywane są przede wszystkim do lotów turystycznych czy szkoleń, ale także jako hol dla szybowców. Ze względu na to, że są to samoloty o masie własnej nie przekraczającej 5700 kg (samoloty lekkie) to pilot musi posiadać licencje turystyczną PPL (A). Cessna jest najpopularniejszym samolotem treningowym zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

Bezpieczeństwo

Piloci posiadają licencje turystyczną PPL (A), która upoważnia ich do sterowania samolotem turystycznym. Na bezpieczeństwo lotu składa się wieloletnie doświadczenie pilotów, kilka tysięcy godzin za sterami samolotu oraz regularne kontrole maszyn. Każdy statek powietrzny spełnia surowe normy bezpieczeństwa, a sam lot objęty jest ubezpieczeniem i certyfikatem AOC (Air Operator Certificate).

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
  • Atrakcja przeznaczona jest dla dwóch osób
  • Stwarzasz okazję do podziwiania Warszawy z lotu ptaka w towarzystwie bliskiej osoby
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 689 zł

P0000150

Ocena 

5/5
3