Lot Awionetką dla dwojga – Warszawa

3541

Lot awionetką dla dwojga to niepowtarzalna okazja do podziwiania krajobrazu stolicy z niecodziennej perspektywy. Osoby obdarowane spędzą 20 minut w powietrzu.

Komu podarować lot awionetką?

 • Bliskiej osobie jako oryginalny sposób na spędzenie czasu
 • Przyjacielowi z Warszawy i okolic
 • Mężowi jako oryginalny prezent urodzinowy

Atrakcja

Po spotkaniu z pilotem, obdarowani zostaną zapoznani z samolotem, oraz przyrządami i urządzeniami, w które jest wyposażony. Poznają także zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać w czasie lotu. Osoby obdarowane zajmą miejsce na pokładzie samolotu i rozpocznie się lot, podczas którego będzie można podziwiać malownicze krajobrazy z zupełnie innej perspektywy. Cała atrakcja trwa około 60 minut, z czego w powietrzu uczestnicy spędzą 20 minut.

Widoki

Lot odbywa się nad Warszawą oraz jej malowniczymi okolicami. Na uczestników czekają czerwone dachy Starego Miasta, Plac Piłsudskiego, Stadion Narodowy, a następnie wzdłuż Wisły w stronę mostu Sierakowskiego, piękne oraz rozległe tereny okolic Józefowa, Otwocka, aż do Góry Kalwarii.
W dalszej trasie pilot skieruję samolot nad mieniącą się promieniami taflę Zalewu Zegrzyńskiego, połączenie Bugu i Narwi, Most północny i rezerwat w Kampinosie.

Awionetka

Awionetką nazywane są głównie małe samoloty, najczęściej 2-4 osobowe, jednosilnikowe, rzadziej dwusilnikowe. Wykorzystywane są przede wszystkim do lotów turystycznych czy szkoleń, ale także jako hol dla szybowców. Ze względu na to, że są to samoloty o masie własnej nie przekraczającej 5700 kg (samoloty lekkie) to pilot musi posiadać licencje turystyczną PPL (A). Cessna jest najpopularniejszym samolotem treningowym zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

Bezpieczeństwo

Piloci posiadają licencje turystyczną PPL (A), która upoważnia ich do sterowania samolotem turystycznym. Na bezpieczeństwo lotu składa się wieloletnie doświadczenie pilotów, kilka tysięcy godzin za sterami samolotu oraz regularne kontrole maszyn. Każdy statek powietrzny spełnia surowe normy bezpieczeństwa, a sam lot objęty jest ubezpieczeniem i certyfikatem AOC (Air Operator Certificate).

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
 • Atrakcja przeznczona jest dla dwóch osób
 • Stwarzasz okazję do podziwiania Warszawy z lotu ptaka w towarzystwie bliskiej osoby
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Aeroklubu Warszawskiego, ul. Księżycowa 1

 • Czas trwania

  Prezent Lot Awionetką trwa ok. 30 minut z czego 20 minut spędza się w powietrzu. Na całą atrakcję proponujemy zarezerwować ok. 60 minut.

 • Pogoda

  Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny i/lub kamerę.

 • Wymagania

  Obdarowani prezentem na miejscu realizacji pojawiają się z voucherem prezentowym. Waga obdarowanych max.150 kg. Wagę należy zgłosić przy rezerwowaniu prezentu.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent jest formą lotu zapoznawczo-treningowego i realizowany jest od kwietnia do października.

#Kazik

Zakup łatwy, obsługa serwisu miła, dostawa vouchera bardzo szybka. Sam lot sprawił nam dużą frajdę. Tylko pogoda trochę zawiodła.

#Adrian

Witam, loty organizowane sa przez caly rok ?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, loty realizowane są od kwietnia do października. Pozdrawiam, Nina Seroka

#Agata

Witam. Rozumiem, że lot realizowany jest wspólnie tzn. para + pilot? Czy latamy osobno/oddzielnie?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Realizacje odbywają się w 3 osobowej grupie tzn 2 osoby obdarowane + pilot. Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product