Lot Awionetką dla dwojga – Warszawa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Uczestnicy w samolocie spędzą 25 minut w tym sam lot potrwa 15 minut. Na całą realizację należy przeznaczyć ok. 60 minut.

Lokalizacja

Lotnisko Aeroklubu Warszawskiego, ul. Księżycowa 1

Więcej informacji

Pogoda

Prezent sezonowy, realizowany od kwietnia do października. Opady, niska podstawa chmur oraz silny wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny i/lub kamerę.

Wymagania

Minimalny wzrost: 130 cm, maksymalny wzrost: 200 cm, maksymalna waga: 110 kg. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica/opiekuna lub wymagana jest jego obecność.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: choroby serca, padaczka, inne poważne dolegliwości. Jeśli masz wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed lotem. Istnieje możliwość realizacji lotu dla 3 pasażerów, wówczas maksymalna waga wszystkich pasażerów nie może przekroczyć 250 kg.

Opinie (6)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-19

piękne widoki, cudowne przeżycie, narzeczona też była wniebowzięta, dosłownie ;)

2021-03-30

Prezent zakupiony dla znajomych na prezent ślubny, wykorzystali i byli bardzo zadowoleni

2021-03-27

Super, brak problemów z realizacją, widoki niezapomniane, idealny prezent na rocznicę

Dodaj Opinię

Lot Awionetką dla dwojga – Warszawa

FAQ

09.06.2021
Chciałabym zamowic taki lot z mężem, ale on nie mówi po polsku. Czy nadal jest możliwość rezerwacji?
Odpowiedź z 10.06.2021
Jak najbardziej jest możliwość realizacji, większość instruktorów zna język angielski. 
10.05.2021
Dzien dobry, z jak duzym wyprzedzeniem trzeba umowic sie na termin wykorzystania kuponu i z kim skontaktowac sie po wykupieniu vouchera? Czy loty odbywaja sie codziennie czy w konkretne dni tygodnia? czy odbywaja sie 29 i 30 maja biezacego roku?
Odpowiedź z 10.05.2021
Po zakupie vouchera należy skorzystać z zakładki https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ i uzupełnić dane, dostanie Pani dane kontaktowe do instruktora, z którym ustali indywidualnie datę zrealizowania lotu. Należy skontaktować się minimum z 7 dniowym wyprzedzeniem.
10.09.2020
Witam są dwie opcje lotu awionetka czym one sie rożnia?
Odpowiedź z 20.11.2020
Witam,
W opcji romantycznego lotu jest możliwość dobrania w pakiecie szampana podczas lotu oraz bukietu róż.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Lot awionetką dla dwojga to niepowtarzalna okazja do podziwiania krajobrazu stolicy z niecodziennej perspektywy. Osoby obdarowane spędzą ok. 25 minut w samolocie z czego lot potrwa 15 minut i odbywa się na samolocie typu Cessna 172/182. Istnieje możliwość realizacji lotu dla 3 pasażerów, wówczas maksymalna waga wszystkich pasażerów nie może przekroczyć 250 kg.

Komu podarować lot awionetką?

  • Bliskiej osobie jako oryginalny sposób na spędzenie czasu
  • Przyjacielowi z Warszawy i okolic
  • Mężowi jako oryginalny prezent urodzinowy

Atrakcja

Po spotkaniu z pilotem, obdarowani zostaną zapoznani z samolotem, oraz przyrządami i urządzeniami, w które jest wyposażony. Poznają także zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać w czasie lotu. Osoby obdarowane zajmą miejsce na pokładzie samolotu i rozpocznie się lot, podczas którego będzie można podziwiać malownicze krajobrazy z zupełnie innej perspektywy. Cała atrakcja trwa około 60 minut, z czego w samolocie uczestnicy spędzą 25 minut, a sam lot potrwa 15 minut.

Widoki

Lot odbywa się nad Warszawą oraz jej malowniczymi okolicami. Na uczestników czekają czerwone dachy Starego Miasta, Plac Piłsudskiego, Stadion Narodowy, a następnie wzdłuż Wisły w stronę mostu Sierakowskiego, piękne oraz rozległe tereny okolic Józefowa, Otwocka, aż do Góry Kalwarii.
W dalszej trasie pilot skieruję samolot nad mieniącą się promieniami taflę Zalewu Zegrzyńskiego, połączenie Bugu i Narwi, Most północny i rezerwat w Kampinosie.

Awionetka

Awionetką nazywane są głównie małe samoloty, najczęściej 2-4 osobowe, jednosilnikowe, rzadziej dwusilnikowe. Wykorzystywane są przede wszystkim do lotów turystycznych czy szkoleń, ale także jako hol dla szybowców. Ze względu na to, że są to samoloty o masie własnej nie przekraczającej 5700 kg (samoloty lekkie) to pilot musi posiadać licencje turystyczną PPL (A). Cessna jest najpopularniejszym samolotem treningowym zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

Bezpieczeństwo

Piloci posiadają licencje turystyczną PPL (A), która upoważnia ich do sterowania samolotem turystycznym. Na bezpieczeństwo lotu składa się wieloletnie doświadczenie pilotów, kilka tysięcy godzin za sterami samolotu oraz regularne kontrole maszyn. Każdy statek powietrzny spełnia surowe normy bezpieczeństwa, a sam lot objęty jest ubezpieczeniem i certyfikatem AOC (Air Operator Certificate).

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
  • Atrakcja przeznaczona jest dla dwóch osób
  • Stwarzasz okazję do podziwiania Warszawy z lotu ptaka w towarzystwie bliskiej osoby

Realizacja

pinezka

Cena: 999 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0000150