Lot szybowcem za samolotem

Widokowy lot szybowcem ze startem za samolotem.

Komu podarować lot szybowcem?

  • Miłośnikowi lotów widokowych
  • Osobie, która pasjonuje się szybownictwem 
  • Każdemu, kto chciałby wznieść się w powietrze i na własnej skórze sprawdzić jakie to uczucie swobodnie szybować pod chmurami

Atrakcja

Szybowiec jest statkiem powietrznym nie posiadającym własnego napędu. Start odbywa się za samolotem. Po wyholowaniu na odpowiednią wysokość, lina holownicza zostaje wypięta i rozpoczyna się swobodny lot, który zapewnia maksimum pozytywnych wrażeń.

Czas trwania

Lot szybowcem trwa ok. 10-15 minut w zależności od panujących warunków atmosferycznych. Na realizację atrakcji należy przeznaczyć ok. 1 godzinę.

Bezpieczeństwo

Brak silnika i zależności od paliwa to czynniki zwiększające bezpieczeństwo lotów szybowcem względem samolotów (nie ma się co zepsuć, nie może też dojść do eksplozji paliwa). Ponadto, szybowiec przystosowany jest do bezpiecznego lądowania poza lotniskami w tzw. terenie przygodnym, a na jego wyposażeniu tradycyjnie znajduje się spadochron. Piloci szybowców przechodzą stałe i intensywne szkolenia praktycznego postępowania w sytuacjach niebezpiecznych. Ich wiedza i wieloletnie doświadczenie z setkami, a nawet tysiącami wylatanych godzin, gwarantuje maksimum bezpieczeństwa w czasie lotu.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Spełniasz marzenie o lataniu
  • Stwarzasz niepowtarzalną okazję do spojrzenia na świat z zupełnie nowej perspektywy
  • Podarujesz wyjątkowo emocjonujące przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Częstochowa 300 zł Elbląg 250 zł Gliwice 360 zł Nowy Targ 589 zł Olsztyn 449 zł Opole 459 zł Toruń 359 zł Warszawa 500 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł