Lot wiatrakowcem

(67)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Lot samolotem ultralekkim - wiatrakowcem, w wybranej lokalizacji. Obdarowany zajmuje miejsce pasażera, za sterami siada pilot. Czas trwania lotu zależny jest od wybranego wariantu.

Komu podarować lot wiatrakowcem?

  • miłośnikowi podniebnych atrakcji
  • pasjonatowi lotnictwa
  • każdemu fanowi samolotów ultralekkich

Atrakcja

Lot wiatrakowcem rozpoczyna się na lotnisku w wybranej lokalizacji. Za sterami siada doświadczony pilot. W samolocie żyroskopowym zwykle jest miejsce jedynie dla pilota i pasażera, więc przelot odbywa się indywidualnie, bez dodatkowych osób. W trakcie lotu pilot z pewnością opowie o maszynie i zasadzie jej działania.

Czym jest wiatrakowiec?

Wiatrakowiec jest rodzajem samolotu ultralekkiego, który wyglądem przypomina helikopter, jednak dość znacznie się od niego różni. Przede wszystkim, do napędzania jego śmigła nie jest wymagany silnik, a do startu i wzbicia się w powietrze jest niezbędny krótki rozbieg (zależnie od mocy wiatru). Dodatkowo wiatrakowcem możemy wylądować na praktycznie każdym większym, dogodnym obszarze.

Bezpieczeństwo

Wiatrakowiec uważany jest za jedną z najbezpieczniejszych maszyn lotniczych. Jest praktycznie całkowicie niewrażliwy na turbulencje, nie wpada w korkociąg. Pilot, posiadający licencje UAGP od wielu lat, podczas lotu nie będzie wykonywał skomplikowanych ewolucji, postara się zaprezentować obdarowanemu w bezpieczny sposób możliwości śmigłowca żyroskopowego. 

Lokalizacja

Lokalizacja zależy od konkretnego wariantu, który należy wybrać przy zakupie. Warto zapoznać się z opisem i charakterystyką każdego dostępnego wiatrakowca.

Lot wiatrakowcem to dobry pomysł na prezent, ponieważ:

  • to nietypowa podniebna atrakcja
  • lot samolotem ultralekkim to marzenie wszystkich pasjonatów lotnictwa
  • to prezent odpowiedni zarówno dla kobiety jak i mężczyzny

Cena od: 239 zł

Dostępne w
5 lokalizacjach!