Grupowy lot balonem – Szczecin

(5)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 1 godzinę. Na całą atrakcję należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Szczecina (w promieniu ok. 50 km), dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji i zależy od aktualnej dostępności przestrzeni powietrznej.

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalony zostanie inny termin lotu. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot/instruktor.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Minimalny wiek to 8 lat. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów. Maksymalna waga 105 kg. Cena obejmuje jeden lot od osoby.

Informacje dodatkowe

W locie nie powinny uczestniczyć osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia, kobiety w ciąży. Lot odbywa się w grupie 6-20 osób.

2021-04-15

Lot balonem

Wspaniałe widoki z nieba. Lot balonem to jedna z niesamowitych atrakcji jakie mozna przeżyć. Super ze lot to poruszanie się balonem ,a nie na sznurku utrzymywanie się w tym samym miejscu w górze.

2021-04-12

Lot balonem

Lot balonem otrzymałam od dzieci z okazji urodzin. Wiedziały zezawsze chciałam polecieć balonem, ale się bałam. Nie wiem dlaczego. Lot był niesamowity, leki były niepotrzebne. Widoki obłędne

2021-04-07

Lot balonem

Marzenie spełnione! Zawsze chciałam polecieć balonem i zobaczyć świat z lotu ptaka. Było niesamowicie, mąż spełnił smoje marzenie.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

09.09.2020

Czy loty mają określone terminy czy odbywają się w zależności od pełnej grupy?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
O możliwości lotu decyduje kilka czynników - m.in. zebranie grupy czy odpowiednie warunki pogodowe, natomiast ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot/instruktor.

18.07.2020

Czy obecnie odbywają się loty ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, loty odbywają się.

24.06.2020

Witam serdecznie jak to wygląda cenowe ile trwa zabawa ile można zabrać osub ze sobą Proszę o podanie numeru do kontaktu

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Cena 519zł dotyczy lotu dla jednej osoby w grupie do 20 osób w koszu. Lot trwa godzinę. Kontakt do Instruktorów przekazywany jest w momencie rezerwowania prezentu poprzez https://prezentmarzen.com/kontakt/
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Lot balonem w okolicach Szczecina trwa 1 godzinę. Atrakcja realizowana jest w grupie 6-20 osób. Lot umili drobny poczęstunek i lampka szampana.

Komu podarować lot balonem?

 • Bliskiej osobie, która od zawsze marzyła o locie balonem
 • Przyjacielowi, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
 • Osobie aktywnej i lubiącej wyzwania, która jest otwarta na nowe przygody

Lot balonem

Lot balonem to możliwość podziwiania świata z niecodziennej perspektywy, która kiedyś zarezerwowana była tylko dla ptaków. Imponujące widoki, nieokreślone poczucie zawieszenia w czasie i przestrzeni oraz syk gorącego powietrza napełniającego czaszę balonu, tworzą razem niesamowite wrażenie. Przekroczenie progu rattanowego kosza pozwala wyruszyć w podniebną podróż ku chmurom i na chwilę oderwać się od przyziemnych spraw. Lot balonem to przygoda na całe życie.

Prezent zawiera:

 • lot balonem (ok. 1 godzina)
 • krótkie szkolenie dotyczące lotu balonem realizowane na miejscu startu
 • zaproszenie do uczestniczenia w stawianiu i składaniu balonu
 • niesamowite widoki z pokładu bajecznie kolorowego balonu
 • drobny poczęstunek w miejscu lądowania balonu
 • lampkę szampana dla każdej z osób po zakończeniu lotu
 • Ceremonię Chrztu na Aeronautę (pasażera statku powietrznego)
 • dyplom poświadczający miejsce wylądowania oraz wysokość lotu
 • pamiątkowe zdjęcie przesyłane drogą elektroniczną
 • transport pasażerów po locie na miejsce startu

Warunki lotu

Po zgłoszeniu chęci realizacji atrakcji osobie obdarowanej zostanie przedstawiony dokładny termin i miejsce realizacji lotu. Osoby z voucherami na lot grupowy dostosowują się do ustalonych już aktualnych terminów lotów. Lot balonem może odbyć się wyłącznie przy sprzyjających warunkach pogodowych, a o możliwości jego przeprowadzenia decyduje wykonawca. Warunkiem odbycia lotu jest brak mgieł i opadów oraz nieprzekraczająca 15 km/h szybkość wiatru. Jeśli pogoda uniemożliwia realizację lotu, wówczas ustalany jest inny termin. Loty odbywają się w grupach od 6 do 20 osób bez względu na porę roku. Miejsce startu uzależnione jest od aktualnej dostępności przestrzeni powietrznej, dlatego loty organizowane są w promieniu ok. 50 km od wybranej lokalizacji.

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci. Firmy organizujące przeloty balonem dysponują wysokiej jakości sprzętem oraz posiadają certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Balony poddawane są systematycznie przeglądom technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Spełnia marzenie o locie w przestworzach
 • Dostarczy niesamowitych emocji i wrażeń
 • Na długo zapisze się w pamięci jako wspaniała przygoda
Czytaj więcej
Szczecin  - kliknij żeby zmienić
Bielsko-Biała 649 zł Chełm 599 zł Dolina Biebrzy 569 zł Gryfów Śląski 695 zł Jura Krakowsko-Częstochowska 649 zł Karkonosze i Pogórze Izerskie 519 zł Kazimierz Dolny 599 zł Kędzierzyn-Koźle 649 zł Leszno 599 zł Nałęczów 599 zł Olsztyn 519 zł Warmia i Mazury 569 zł Zakopane 599 zł Zamość 599 zł Zielona Góra 599 zł
Szczecin   (zmień)

Cena:

Cena: 519 zł

P0008153