Zostań rewolwerowcem – Trójmiasto

3701

Strzelanie z rewolweru na strzelnicy w Gdańsku. Do dyspozycji uczestnika zostaną oddane różne rodzaje broni. W sumie osoba obdarowana odda 45 strzałów do tarczy.

Komu podarować strzelanie z rewolweru?

 • Miłośnikowi broni palnej
 • Pasjonatowi westernów i rosyjskiej ruletki
 • Każdemu, kto chciałby spróbować swoich sił w strzelaniu z rewolweru

Strzelanie z rewolweru na strzelnicy

Strzelanie z rewolweru na strzelnicy to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich miłośników rewolwerowych pojedynków i starych filmów gangsterskich. Spotkanie rozpocznie się częścią teoretyczną, podczas której osoba obdarowana pozna budowę rewolweru, sposób jego obsługi i techniki strzeleckie jakich będzie używać. W części praktycznej, uczestnik odda w sumie 45 strzałów do tarczy z różnych rodzajów broni.

Dostępne rodzaje broni

 • broń 9 mm – 15 strzałów, 
 • rewolwer HW 357 Hunter – 15 strzałów, 
 • Colt – 15 strzałów

O strzelnicy

Zajęcia z nauki strzelania w Trójmieście organizowane są na małej, kameralnej strzelnicy krytej w Gdańsku. Strzelnica posiada dwa stanowiska strzeleckie. Długość torów wynosi 20 m. Kryta strzelnica umożliwia realizację prezentu przez cały rok, niezależnie od panujących warunków pogodowych.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o strzelaniu z rewolweru
 • stwarza okazję do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
 • może dać początek nowej pasji 
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

3/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Przygoda

Kup w zestawie 53 lokalizacje

PrezentMarzeń - Przygoda199 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Gdańsk, ul. Matejki 6

 • Czas trwania

  ok. 45 minut.

 • Pogoda

  Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na realizację prezentu. Zajęcia realizowane są na krytej strzelnicy.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

 • Wymagania

  Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera voucher prezentowy. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego pakietu amunicji na miejscu realizacji.

#Neos

Witam. We wrześniu miałem okazję skorzystać z prezentu marzeń. Chodzi oczywiście o rewolwerowca. Ze strony włascicieli serwisu prezent marzeń wszystko było pięknie. Do sedna. Prezent zrealizowałem w gdańsku przy ulicy wassowskiego. Co tu dużo mówić instruktor to jakaś masakra. Non stop jakieś pretensje i sapanie. Nie miałem nigdy kontaktu z bronią. Ze strony Instruktora (pana Krzysztofa) wyglądało to tak jakbym musiał trafić za każdym razem w cel. Poza tym miałem wrażenie, że szkolenie oraz instruktaż posługiwania się bronią instruktor wykonywał on za karę. Na przyszłość znajdzcie jakąś inna strzelnice w Gdańsku dla osob chetnych na ten własnie prezent. Jednym słowem instrukot odebrał mi trochę radość z prezentu. Pozdrawiam

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product