Jazda OFF ROAD 4x4

(825)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Jazda OFF ROAD to ekstremalna jazda po bezdrożach, za kierownicą samochodu terenowego, specjalnie przygotowanego do najtrudniejszych warunków. Nad bezpieczeństwem będzie czuwał instruktor, służący radą i pomocą. To świetny pomysł na prezent dla każdego, kogo fascynuje jazda w terenie.

Kupując ten prezent musisz dokonać wyboru konkretnej lokalizacji. Jeżeli chcesz zamówić prezent dostępny w wielu lokalizacjach, aby osoba obdarowana sama mogła wybrać miejsce realizacji, przejdź TUTAJ. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów offroadowych w naszej ofercie, z pewnością znajdziesz idealny wariant, z którego każdy miłośnik motoryzacji będzie mega zadowolony.

Komu podarować voucher na jazdę OFF-ROAD 4x4?

  • Fanom OFF ROAD-u
  • Mężczyźnie, który pragnie spróbować swoich sił za kierownicą auta terenowego w różnych warunkach
  • Każdej osobie, która interesuje się motoryzacją
  • Komuś, kto nigdy nie miał do czynienia z jazdą w terenie, ale chciałby dołączyć do OFF ROAD teamu

Co to OFF ROAD? Poznaj ekstremalną przejażdżkę samochodem terenowym po wymagającym terenie

Offroad to jazda za kierownicą pojazdów terenowych najlepszych marek, które dzięki modyfikacjom przystosowane są do ekstremalnych warunków terenowych. To wyzwanie dla każdego kierowcy, który chciałby sprawdzić się w czasie jazdy w trudnych warunkach.

Na kierowcę czeka wiele przeszkód do pokonania, liczne wzniesienia, błotne i piaszczyste fragmenty trasy, typowe dla jazdy terenowej. Przed jazdą przeprowadzane jest krótkie szkolenie w zakresie prowadzenia pojazdu oraz zasad bezpieczeństwa. Podczas jazdy instruktor zajmuje miejsce pasażera i pozostaje do dyspozycji kierowcy.

Jazda off road

Jazda terenówką OFF ROAD

OFF ROAD w dosłownym tłumaczeniu znaczy „poza drogą”, więc utożsamiany jest z jazdą po nieutwardzonej nawierzchni. Jazdę OFF ROAD podzielić można na zabawę rekreacyjną i rajdy, które są przeprawami przez różnego rodzaju przeszkody np. rzeki, strome zjazdy, koleiny itd.

Przystosowane do tego samochody to zmodyfikowane auta seryjne lub stworzone od początku modele, które posiadają ogromną moc przekazywaną na terenowe opony. Do typowych marek aut wykorzystywanych do jazd off-roadowych należą m.in Nissan, Suzuki, Toyota oraz Jeep. Napęd 4x4. Specjalne akcesoria off-road i wysokie zawieszenie sprawiają, że samochody te dojadą w niemal każde miejsce i są zdolne pokonywać prawie wszystkie przeszkody.

Bezpieczeństwo w czasie jazdy w terenie

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych, rajdów przeprawowych i wymagających tras. Większość samochodów posiada wyciągarki, dzięki którym żadna sytuacja na drodze nie będzie problemem. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Nad przebiegiem całej atrakcji czuwa instruktor, a samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenia. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Przejażdżki samochodem terenowym co do zasady są realizowane przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych.

Jak kupić voucher na OFF ROAD?

Wybierz odpowiednią lokalizację, a następnie zdecyduj, w jakiej formie chciałbyś otrzymać voucher OFF ROAD. Jeśli zależy Ci na fizycznej formie bonu, wybierz dostawę kurierem. A jeśli chciałbyś dostać bilet na jazdę terenową już w minutę, zdecyduj się na zakup vouchera w formacie PDF, który dostaniesz na maila zaraz po finalizacji transakcji.

Czy przejazd terenówką w trudnym terenie to dobry pomysł na prezent?

  • Stwarzasz możliwość zorganizowania niecodziennej wycieczki OFF ROAD
  • Podarujesz niezwykłą przygodę, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
  • Jazda autem terenowym to idealny prezent dla miłośnika terenowych samochodów
  • Nie każdy ma możliwość prowadzenia samochodu przystosowanego do jazdy po bezdrożach

Cena od: 220 zł

Dostępne w
46 lokalizacjach!