Jazda OFF ROAD 4x4 – Szczecin

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

1 godz

Lokalizacja

Realizacja prezentu może się odbyć w okolicach Szczecina lub Nowogardu. Dokładne miejsce ustalane z instruktorem.

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Suzuki Vitara, Samurai, Nissan Patrol.

Ważność vouchera

365

2020-07-02
4/5

Jazda OFF ROAD 4x4 – Szczecin

Jazda off road w szczecinie to był fantastyczny pomysł na prezent świąteczny dla męża - trzeba było co prawda trochę dojechać, ale zdecydownie było warto

2020-02-20
5/5

Jazda off road

Atrakcja bardzo udana, mąż zadowolony a to najważniejsze. Instruktor to przyjemny facet z dobrym podejściem do swoich uczestników. Cieszę się, że trafiłam z prezentem i zapewne kolejne urodziny męża także będą z Prezent Marzeń.

2019-11-12
4/5

Jazda Off road

Prezent kupił mi mój mąż na rocznicę i bardzo mnie zaskoczył. Oczywiście skorzystam z prezentu marzeń jeszcze nie raz!

2019-07-17
5/5

mega atrakcja

Prezent dostałem z okazji 40 urodzin. Brak słów - mega atrakcja - polecam. Prezent marzeń, obsługa na niespotykanie wysokim poziomie. Polecam

2019-04-19
5/5

Polecam

Jazdę off road dostałem w prezencie od córki. Radości z prezentu towarzyszyły wątpliwości czy dam sobie radę,które ustąpiły po paru minutach jazdy. Przyczynił się do tego instruktor. Nie wiem kiedy minęła godzina jazdy. Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy warto, odpowiadam: warto.

2018-06-12
5/5

genialny prezent

Takie prezenty to ja mogę dostawać od wszystkich ;-)

2016-02-04
5/5

Gdy nie masz pomysłu na prezent :)

Ty razem sprawiłem ojcu i sobie też, taki urodzinowy prezent i jestem spełniony w 100 %, a tata pyta się kiedy jedziemy jeszcze raz :) Błoto, ciężki teren, ryk silnika niczego nie zabrakło ! :) Moc wrażeń, polecam każdemu kto nie boi się ubrudzić wyjątkowa przygoda :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

25.08.2020

Ile trwa szkolenie przed jazdą?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, szkolenie trwa ok. 15 min.

10.06.2020

Czy będzie możliwość wybrania marki samochodu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Niestety nie ma takiej możliwości. To jaki samochód będzie dostępny danego dnia jest ustalane odgórnie przez wykonawcę atrakcji.

27.12.2019

Czy mozna zabrac osobę towarzyszącą, która będzie jako pasażer w aucie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera (minimalny wiek pasażera to 12 lat). 

15.07.2019

Dzień dobry, myślałam żeby taka jazda była prezentem ślubnym, dlatego moje pytanie dotyczy tego, czy za kierownicą będzie mogło być każde z nich (obydwoje mają prawo jazdy). I raczej w grę wchodziłyby dwie godziny więc proszę o podanie ceny. Pozdrawiam Angelika :)

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, to fajny pomysł. Jest możliwość zamiany miejsc za kierownicą. Cena to 749zł https://prezentmarzen.com/jazda-off-road-4x4-w-szczecinie/#/5-czas_trwania-2_godziny

23.01.2018

Czy godzina to jest razem ze szkoleniem? Czyli sam jazda tylko 30 minut? W opcji 1 godzina?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Cała atrakcja trwa godzinę. Jazdę poprzedza krótkie szkolenie. 

05.12.2017

Witam, chcialabym obdarowac meza voucherem na jazde OFF ROAD 4x4 - okolice Szczecina, czy instruktor mowi w jezyku angielskim badz niemieckim, jako ze moj maz nie mowi jeszcze za duzo po polsku.

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Jak najbardziej instruktorzy mówią po angielsku.
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Ekstremalna jazda w Szczecinie trwa 1 lub 2 godziny. Osoba obdarowana zasiądzie za kierownicą auta terenowego w towarzystwie instruktora.

Dla kogo jazda OFF ROAD?

  • Dla mężczyzny, który interesuje się OFF ROAD-em
  • Dla przyjaciela, który interesuje się motoryzacją
  • Da każdej osoby, która chce spróbować swoich sił za kierownicą terenówki

Atrakcja

Atrakcja trwa w zależności od opcji 1 lub 2 godziny. Jazdy poprzedzone są szkoleniem. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera (minimalny wiek pasażera to 12 lat). Podczas całej atrakcji do dyspozycji kierowcy będzie instruktor, który udziela cennych rad i wskazówek. Jazdy odbywają się samochodami terenowymi Suzuki Vitara, Suzuki Samurai lub Nissan Patrol. Każde z nich zmodyfikowane jest na potrzeby jazdy OFF ROAD.

Trasa przejazdu

Jazdy odbywają się w Szczecinie lub w okolicy Nowogardu (ustalane z instruktorem). Trasa przejazdu to liczne strome podjazdy, zjazdy i trawersy. Przejazd przez głęboką wodę, błotne przeszkody i piaszczyste góry, na długi czas utkwi w pamięci. Im więcej deszczu, bądź śniegu tym wyzwanie staje się coraz trudniejsze. Trasa przejazdu ustalana jest indywidualnie pod względem umiejętności i oczekiwań osoby obdarowanej.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Wszystkie samochody są dopuszczone do ruchu oraz na bieżąco serwisowane i kontrolowane.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela rad i wskazówek kierującemu.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy prezent w formie przeżyć
  • Podarujesz wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
  • Spełnisz marzenie kierowcy, który uwielbia motoryzację pod każdą postacią
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Czas trwania:  1 godz

Cena: 399 zł

Ocena 

5/5
7