Jazda OFF ROAD 4x4 – Szczecin

3401

Ekstremalna jazda w Szczecinie trwa 1 lub 2 godziny. Osoba obdarowana zasiądzie za kierownicą auta terenowego w towarzystwie instruktora.

Dla kogo jazda OFF ROAD?

 • Dla mężczyzny, który interesuje się OFF ROAD-em
 • Dla przyjaciela, który interesuje się motoryzacją
 • Da każdej osoby, która chce spróbować swoich sił za kierownicą terenówki

Atrakcja

Atrakcja trwa w zależności od opcji 1 lub 2 godziny. Jazdy poprzedzone są szkoleniem. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera (minimalny wiek pasażera to 12 lat). Podczas całej atrakcji do dyspozycji kierowcy będzie instruktor, który udziela cennych rad i wskazówek. Jazdy odbywają się samochodami terenowymi Suzuki Vitara, Suzuki Samurai lub Nissan Patrol. Każde z nich zmodyfikowane jest na potrzeby jazdy OFF ROAD.

Trasa przejazdu

Jazdy odbywają się w Szczecinie lub w okolicy Nowogardu (ustalane z instruktorem). Trasa przejazdu to liczne strome podjazdy, zjazdy i trawersy. Przejazd przez głęboką wodę, błotne przeszkody i piaszczyste góry, na długi czas utkwi w pamięci. Im więcej deszczu, bądź śniegu tym wyzwanie staje się coraz trudniejsze. Trasa przejazdu ustalana jest indywidualnie pod względem umiejętności i oczekiwań osoby obdarowanej.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Wszystkie samochody są dopuszczone do ruchu oraz na bieżąco serwisowane i kontrolowane.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela rad i wskazówek kierującemu.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy prezent w formie przeżyć
 • Podarujesz wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
 • Spełnisz marzenie kierowcy, który uwielbia motoryzację pod każdą postacią
Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 64 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Realizacja prezentu może się odbyć w okolicach Szczecina lub Nowogardu. Dokładne miejsce ustalane z instruktorem.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Suzuki Vitara, Samurai, Nissan Patrol.

#Mateusz

Ty razem sprawiłem ojcu i sobie też, taki urodzinowy prezent i jestem spełniony w 100 %, a tata pyta się kiedy jedziemy jeszcze raz :) Błoto, ciężki teren, ryk silnika niczego nie zabrakło ! :) Moc wrażeń, polecam każdemu kto nie boi się ubrudzić wyjątkowa przygoda :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product