Jazda OFF ROAD 4x4 — Gorzów Wielkopolski

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizowane są przez cały rok.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać 18 lat oraz prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda OFF ROAD 4x4 — Gorzów Wielkopolski

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Jazda OFF ROAD 4x4 w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego przeznaczona jest dla osób pełnoletnich z prawem jazdy kat. B. W zależności od wybranej opcji jazda trwa 1 lub 2 godziny.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Pasjonatom motoryzacji pragnącym przeżyć prawdziwą przygodę za kierownicą,

  • Osobom chcącym sprawdzić swoje umiejętności w ekstremalnych warunkach,

  • Każdemu, kto potrzebuje oderwać się od codzienności.

Jazda OFF ROAD 4x4

Jazda OFF ROAD 4x4 to prawdziwe wyzwanie i niepowtarzalne doświadczenie w okolicach Gorzowa! Ten prezent oferuje nie tylko ekscytującą przygodę, ale także okazję, by rozwinąć umiejętności kierowcy w trudnym terenie. Pierwsza część doświadczenia skupia się na profesjonalnym szkoleniu z instruktorem, który przedstawi możliwości samochodu oraz pokaże, jak pokonywać trudne przeszkody i właściwie korzystać z technicznych funkcji pojazdu. Kiedy już uczestnik nabierze pewności siebie, druga część przygody pozwoli w pełni wykorzystać zdobytą wiedzę, prowadząc samochód przez wymagające trasy. To nie tylko okazja do nauki, ale przede wszystkim szansa na prawdziwą adrenaliną. W zależności od wybranej opcji jazda trwa 1 lub 2 godziny.

Prezent przeznaczony jest dla osób pełnoletnich z prawem jazdy kat. B. Osoby niepełnoletnie lub bez prawa jazdy mogą skorzystać z vouchera jedynie jako pasażerowie (niepełnoletni wyłącznie za zgodą opiekuna prawnego).

Bezdroża4x4

Przez 15 lat Bezdroża4x4 promują aktywny wypoczynek i przygody OFF ROAD, eksplorując fascynujące zakątki Europy, Afryki, Azji, Australii oraz tutejsze polskie lasy i góry. Organizują wyprawy terenowe, które pozwalają uczestnikom odkrywać niezwykłe miejsca, niedostępne dla przeciętnego turysty. Ich celem jest umożliwienie ludziom eksploracji ciekawych miejsc, jednocześnie minimalizując trudy związane z techniką i przyrodą. Preferują noclegi na łonie natury, w malowniczych, dzikich okolicach, zamiast w betonowych hotelach w centrum miasta. Chcą, aby każdy mógł doświadczyć uroku prawdziwej, często nieskażonej cywilizacją przyrody.

Bezpieczeństwo

Jazdy OFF ROAD realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, dla których trudne warunki i wymagające trasy to naturalne środowisko. Wszystkie samochody terenowe są na bieżąco serwisowane i kontrolowane. Przed wyprawą odbywa się szkolenie z instruktorem, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Jazda w roli kierowcy samochodu terenowego nie wymaga poza prawem jazdy posiadania dodatkowych uprawnień i umiejętności. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To unikalna okazja doświadczenia jazdy w profesjonalnych warunkach,

  • Stanowi wyjątkowe wyzwanie dla każdego miłośnika motoryzacji,

  • Wręczasz gotowy prezent w formie przeżyć.

pinezka
Czas trwania:  1 godzina

Cena: 400 zł

ktoś kupił ten produkt
23 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto