Jazda OFF ROAD 4x4 – Lublin (Kazimierz Dolny k. Lublina)

(3)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godz

Lokalizacja

Kazimierz Dolny (ok. 55 km od Lublina)

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Wymagane jest ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Jazda odbywa się za kierownicą Land Rovera Discovery lub Land Rovera Defender.

2021-04-12

Terenowa jazda

Super przygoda, prezent świetny dla miłośników terenowej jazdy. Jazda była niesamowita, a sprawdzenie swoich sił w terenie to nie lada wyzwanie

2021-04-08

Prezent na urodziny

Super prezent dla kogoś kto potrzebuje dużej dawki adrenaliny. Super atrakcja, niezapomniane przeżycie. Idealny pomysl na prezent urodzinowy!

2021-04-07

Off road

Jedna z najlepszych atrakcji w województwie lubelskim, warto zdecydowanie

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda za kierownicą auta terenowego w Kazimierzu Dolnym, ok. 55 km od Lublina. Przejażdżka trwa do wyboru 1 lub 2 godziny i realizowana jest autem terenowym marki Land Rover.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Miłośnikowi motoryzacji, zwłaszcza aut terenowych
  • Doświadczonemu kierowcy, który chętnie spróbuje swoich sił w terenie
  • Bliskiej osobie, jako oryginalny prezent z okazji urodzin

Jazda OFF ROAD 4x4

Jazda samochodem terenowym po bezdrożach to ekstremalna wyprawa, która pozostawi fantastyczne wspomnienia. Jazda OFF ROAD realizowana jest w towarzystwie doświadczonego instruktora, który z fotela pasażera udzielać będzie cennych rad kierującemu. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera. Jazda odbywa się samochodem terenowym Land Rover Defender lub Discovery. Zasiadając w roli kierowcy jednego z nich można bez obaw mierzyć się najbardziej wymagającymi przeszkodami w terenie. Jazda OFF ROAD trwa w zależności od wybranego wariantu 1 lub 2 godziny.

Trasa przejazdu

Przejażdżka w roli kierowcy auta terenowego rozpoczyna się w kamieniołomach, gdzie uczestnik oswoi się na niewielkich wzniesieniach z maszyną i wymagającym terenem. Podczas jazdy na trasie pojawią się strome zjazdy i podjazdy, błotniste łąki, trawersy i wąwozy, które zagwarantują moc wrażeń i ogromną adrenalinę. Trasa oprócz przeszkód urozmaicających jazdę oferuje także przepiękne krajobrazy. Warto zatrzymać się na chwilę podczas przejażdżki w pobliskich punktach widokowych i uwiecznić otaczającą panoramę na zdjęciach.

Bezpieczeństwo

Jazdy OFF ROAD realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, dla których trudne warunki i wymagające trasy to naturalne środowisko. Wszystkie samochody terenowe są na bieżąco serwisowane i kontrolowane. Przed wyprawą odbywa się szkolenie z instruktorem, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Jazda w roli kierowcy samochodu terenowego nie wymaga poza prawem jazdy posiadania dodatkowych uprawnień i umiejętności. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jazda OFF ROAD est emocjonującym i pełnym wrażeń doświadczeniem
  • Zachwyci każdego miłośnika motoryzacji
  • To nietuzinkowy prezent, który na długo zapisze się w pamięci
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Czas trwania:  1 godz

Cena: 299 zł