Jazda OFF ROAD 4x4 – Łódź

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

ul. Ogrodników 2 b, Nowa Gadka, ok. 12 km od centrum Łodzi

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do soboty.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana za dodatkową opłatą może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 6 lat.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Wymagania

Osoba obdarowana musi mieć ukończone 18 lat. Przy wariancie "1 godzina jazdy" prawo jazdy nie jest wymagane. Wariant "2 godziny jazdy" tylko dla osób posiadających prawo jazdy. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i / lub środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Prezent dla 1 osoby, istnieje możliwość zabrania max. 2 osób towarzyszących, które za dodatkową opłatą będą jechać w samochodzie jako pasażer (osoba dorosła - 50 zł, dziecko powyżej 10 lat - 30 zł). Jazdy odbywają się samochodami marki Nissan Patrol Y60 i Nissan Patrol Y61.

Opinie (11)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-03-10

Super zabawa, pełna emocji i adrenaliny. Teren do jazdy również odpowiedni, nawet dla początkującego. Już myślę o powtórce.

2024-03-08

Rewelacyjna zabawa. Instruktor spokojny, opanowany, nie bał się z nami jeździć. Teren zróżnicowany od łatwych podjazdów pp bardziej skomplikowane. Polecam wyjazd poza tor bo tam była jeszcze lepsza zabawa

2020-09-25

no naprawdę super było, prezent mi się podobał

Dodaj Opinię

Jazda OFF ROAD 4x4 – Łódź

FAQ

07.06.2021
Witam. Jak długi jest czas realizacji zamówienia? Chciałabym zrobić prezent bratu który urodziny ma w lipcu. Czy są wtedy wolne terminy na jazde w terenie ?
Odpowiedź z 08.06.2021
Od momentu zakupu voucher jest ważny 365 dni, jest to czas na wykorzystanie atrakcji. Jazdy realizowane są przez cały rok niezależnie od pogody, z wyjątkiem bardzo śnieżnej zimy. Instruktorzy proszą o bezpośredni kontakt klienta aby umówić termin przejazdu. Po dokonaniu zakupu proszę wypełnić formularz rezerwacyjny, nie później niż 30 dni przed końcem ważności : https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ i postępować według wyświetlonych wytycznych.
02.02.2021
Witam, mam do Państwa dwa pytania: Czy w marcu będzie można skorzystać z kuponu? Czy instruktor będzie mógł udzielić instrukcji w języku angielskim? Obdarowany prezentem jest obcokrajowcem.
Odpowiedź z 02.02.2021
Dzień dobry, będzie możliwość realizacji vouchera w marcu. Niestety, instruktor nie udziela instrukcji w języku angielskim. Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera, która mogłaby tłumaczyć polecenia instruktora. 
27.12.2020
Czy aktualnie jest czynne tj. 30,31 i po nowym roku w czasie pandemii?
Odpowiedź z 28.12.2020
Dzień dobry, terminy realizacji ustalane są bezpośrednio z instruktorem, z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem. Pozdrawiam.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Jazda OFF ROAD w okolicy Łodzi trwa w zależności od opcji 1 lub 2 godziny. Godzinna jazda realizowana jest na terenie toru OFF ROAD. Dwugodzinna jazda obejmuje dodatkowo 60 minut jazdy w naturalnym terenie.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Mężczyźnie, który interesuje się motoryzacją
  • Przyjacielowi z Łodzi, który chce spróbować swoich sił za kierownicą terenówki
  • Każdej osobie, która szuka nowych i oryginalnych przeżyć

Jazda OFF ROAD

Jazda OFF ROAD to okazja do sprawdzenia umiejętności w zakresie prowadzenia auta terenowego w trudnych i wymagających warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy, instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie i zapozna uczestnika z budową samochodu. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która za dodatkową opłatą zajmie miejsce pasażera (minimalny wiek 6 lat). 

CZAS TRWANIA JAZDY

W zależności od wybranej opcji, jazda za kierownicą trwa 1 lub 2 godziny. Godzinna jazda obejmuje przejażdżkę na terenie specjalnego toru OFF ROAD. Dwugodzinna jazda podzielona jest na 60-minutową jazdę na torze oraz godzinną wyprawę w teren. Wyboru należy dokonać na etapie zakupu.

Tor OFF ROAD

Tor o powierzchni około 30 ha zlokalizowany jest w miejscowości Nowa Gadka, przy trasie nr 71: Rzgów – Pabianice.  Na terenie toru  znajdują się między innymi wysokie wzniesienia, strome zjazdy i podjazdy, odcinki błotne, rowy wodne itp. Trasa została przygotowana w ten sposób, by każdy kierowca, niezależnie od stopnia doświadczenia, poradził sobie z przeszkodami, jednocześnie odbywając bardzo emocjonującą i wymagającą przejażdżkę.

Samochody

Jazda OFF ROAD realizowana jest za kierownicą samochodów Nissan Patrol Y60 i Nissan Patrol Y61. Samochody wykorzystywane do jazdy na torze poddawane są wcześniej modyfikacjom, dzięki którym można swobodnie pokonywać przeszkody terenowe, np. zmiana mocy, przebudowa zawieszenia, itd. Przy torze funkcjonuje serwis pojazdów 4x4, gdzie pojazdy przechodzą niezbędne zmiany, a także budowane są od podstaw na potrzeby rajdów itp.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Wszystkie samochody terenowe są na bieżąco serwisowane i kontrolowane. Działalność OFF ROAD-owa w tym miejscu prowadzona jest z zamiłowaniem od 18 lat, a instruktorami są miłośnicy OFF ROAD-u, którzy startują w rajdach.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Przy wariancie "1 godzina jazdy" prawo jazdy nie jest wymagane. Wariant "2 godziny jazdy" tylko dla osób posiadających prawo jazdy. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela rad i wskazówek kierującemu. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci
  • jest wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
  • jest spełnieniem marzeń kierowcy, który uwielbia motoryzację pod każdą postacią

Realizacja

Czas trwania:  1 godzina

Cena: 647 zł

ktoś kupił ten produkt
4 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto