Jazda OFF ROAD 4x4 – Łódź

3401

Jazda OFF ROAD w okolicy Łodzi trwa w zależności od opcji 1 lub 2 godziny. Jazdy odbywają się na specjalnie przygotowanym torze, samochodami terenowymi marki Jeep.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

 • Mężczyźnie, który interesuje się motoryzacją
 • Przyjacielowi z Łodzi, który chce spróbować swoich sił za kierownicą terenówki
 • Każdej osobie, która szuka nowych i oryginalnych przeżyć

Atrakcja

Jazda OFF ROAD w  Łodzi odbywa się na specjalnie przygotowanym torze OFF ROAD-owym. Przed przystąpieniem do jazdy, instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie i zapozna z budową samochodu. W zależności od wybranej opcji, jazda za kierownicą trwa 1 lub 2 godziny. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera (minimalny wiek 12 lat).

Tor OFF ROAD

Tor OFF ROAD-owy zlokalizowany jest w Nowej Gadce (12 km od centrum Łodzi). Na trasie znajdują się między innymi wysokie wzniesienia, strome zjazdy i podjazdy, odcinki błotne, koleiny błotne, wzniesienia o różnym stopniu trudności. Teren został przygotowany w ten sposób, by każdy kierowca, niezależnie od stopnia doświadczenia, poradził sobie z przeszkodami, jednocześnie odbywając bardzo emocjonującą i wymagającą przejażdżkę.

Samochody

Jazda OFF ROAD realizowana jest za kierownicą samochodów Jeep Grand Cherokee (pojemność 4,0 i 5,2) oraz Nissan Patrol. Samochody wykorzystywane do jazdy na torze poddawane są wcześniej modyfikacjom, dzięki którym można swobodnie pokonywać przeszkody terenowe, np. zmiana mocy, przebudowa zawieszenia, itd. Przy torze funkcjonuje serwis pojazdów 4x4, gdzie pojazdy przechodzą niezbędne zmiany, a także budowane są od podstaw na potrzeby rajdów itp.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Wszystkie samochody terenowe są na bieżąco serwisowane i kontrolowane. Działalność OFF ROAD-owa w tym miejscu prowadzona jest z zamiłowaniem od 18 lat, a instruktorami są miłośnicy OFF ROAD-u, którzy startują w rajdach, dzięki czemu pasja stała się ich pracą.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela rad i wskazówek kierującemu. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy prezent w formie przeżyć
 • Podarujesz wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
 • Spełnisz marzenie kierowcy, który uwielbia motoryzację pod każdą postacią

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 40

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  12 kilometrów od centrum Łodzi, miejscowość Nowa Gadka.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do soboty.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Kiedy prezent jest dla 1 osoby, w cenie prezentu, istnieje możliwość zabrania osoby towarzyszącej która będzie jeździć w samochodzie jako pasażer. Jazdy odbywają się samochodami marki Jeep.

#Rafał

Tor jest o zróżnicowanym stopniu trudności, więc można sprawdzić swoje umiejętności. Nie napiszę, że podszkoliłem swoje umiejętności, ale na pewno poczułem się pewniej pokonując kolejne przeszkody. Prezent zaliczam do udanych i ciekawych.

#Ola

Witam. Jaki jest najbliższy termin jazdy w weekend ?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, jazdy realizowane są przez cały rok, od poniedziałku do soboty. Co do terminu, to osoba obdarowana indywidualnie podaje preferowany przez nią termin i zgłasza to do działu rezerwacji, po czym jest on potwierdzany. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

Social Media
Płatności