Jazda OFF ROAD 4x4 – Łódź

3401

Jazda OFF ROAD w okolicy Łodzi trwa w zależności od opcji 1 lub 2 godziny. Godzinna jazda realizowana jest na terenie toru OFF ROAD. Dwugodzinna jazda obejmuje dodatkowo 60 minut jazdy w naturalnym terenie.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

 • Mężczyźnie, który interesuje się motoryzacją
 • Przyjacielowi z Łodzi, który chce spróbować swoich sił za kierownicą terenówki
 • Każdej osobie, która szuka nowych i oryginalnych przeżyć

Jazda OFF ROAD

Jazda OFF ROAD to okazja do sprawdzenia umiejętności w zakresie prowadzenia auta terenowego w trudnych i wymagających warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy, instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie i zapozna uczestnika z budową samochodu. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera (minimalny wiek 12 lat). 

CZAS TRWANIA JAZDY

W zależności od wybranej opcji, jazda za kierownicą trwa 1 lub 2 godziny. Godzinna jazda obejmuje przejażdżkę na terenie specjalnego toru OFF ROAD. Dwugodzinna jazda podzielona jest na 60-minutową jazde na torze oraz godzinną wyprawę w teren. Wyboru należy dokonać na etapie zakupu.

Tor OFF ROAD

Tor o powierzchni około 2 ha zlokalizowany jest w miejscowości Nowa Gadka, przy trasie nr 71: Rzgów – Pabianice.  Na terenie toru  znajdują się między innymi wysokie wzniesienia, strome zjazdy i podjazdy, odcinki błotne, rowy wodne itp. Trasa została przygotowana w ten sposób, by każdy kierowca, niezależnie od stopnia doświadczenia, poradził sobie z przeszkodami, jednocześnie odbywając bardzo emocjonującą i wymagającą przejażdżkę.

Samochody

Jazda OFF ROAD realizowana jest za kierownicą samochodów Jeep Grand Cherokee (pojemność 4,0 i 5,2) oraz Nissan Patrol. Samochody wykorzystywane do jazdy na torze poddawane są wcześniej modyfikacjom, dzięki którym można swobodnie pokonywać przeszkody terenowe, np. zmiana mocy, przebudowa zawieszenia, itd. Przy torze funkcjonuje serwis pojazdów 4x4, gdzie pojazdy przechodzą niezbędne zmiany, a także budowane są od podstaw na potrzeby rajdów itp.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Wszystkie samochody terenowe są na bieżąco serwisowane i kontrolowane. Działalność OFF ROAD-owa w tym miejscu prowadzona jest z zamiłowaniem od 18 lat, a instruktorami są miłośnicy OFF ROAD-u, którzy startują w rajdach.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela rad i wskazówek kierującemu. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci
 • jest wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
 • jest spełnieniem marzeń kierowcy, który uwielbia motoryzację pod każdą postacią
Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 40

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Ogrodników 2 b, Nowa Gadka, ok. 12 km od centrum Łodzi

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do soboty.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Kiedy prezent jest dla 1 osoby, w cenie prezentu istnieje możliwość zabrania osoby towarzyszącej która będzie jeździć w samochodzie jako pasażer. Jazdy odbywają się samochodami marki Jeep.

#Rafał

Tor jest o zróżnicowanym stopniu trudności, więc można sprawdzić swoje umiejętności. Nie napiszę, że podszkoliłem swoje umiejętności, ale na pewno poczułem się pewniej pokonując kolejne przeszkody. Prezent zaliczam do udanych i ciekawych.

#Monika

Witam czy możemy zorganizować taka jasne 2 czerwca ?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam serdecznie, w celu ustalenia konkretnego terminu należy po zakupie vouchera skontaktować się z naszym Działem Rezerwacji (600 763 700, rezerwacja@prezentmarzen.com). Pozdrawiam, Nina Seroka

#Adrian

Czy jest opcja filmowania?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Dzień dobry, nie mamy takiej opcji do wykupienia. Można zabrać swój sprzęt nagrywający. Pozdrawiam, Dorota Pietrzak

#Ola

Witam. Jaki jest najbliższy termin jazdy w weekend ?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, jazdy realizowane są przez cały rok, od poniedziałku do soboty. Co do terminu, to osoba obdarowana indywidualnie podaje preferowany przez nią termin i zgłasza to do działu rezerwacji, po czym jest on potwierdzany. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

Social Media
Płatności
product