Jazda OFF ROAD 4X4 – Kielce

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina.

Lokalizacja

Okolice Kielc.

Więcej informacji

Pogoda

Jazdy realizowane cały rok, zgodnie z harmonogramem organizatora. W przypadku bardzo niekorzystnej pogody należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić dwie osoby towarzyszące, które zasiądą na miejscach pasażerów. Minimalny wzrost pasażera – 150 cm.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Wymagania

Obdarowana osoba musi mieć skończone 18 lat oraz posiadać aktywne prawo jazdy ważne na terenie Polski. Prowadzący nie może być pod wpływem alkoholu oraz środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda OFF ROAD 4X4 – Kielce

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Jazda za kierownicą terenówki, której osoba obdarowana długo nie zapomni! Godzinna przejażdżka na miejscu kierowcy odbywa się w okolicach Kielc. Jazda realizowana jest samochodem Nissan Patrol.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Fanowi motoryzacyjnych wyzwań
  • Każdemu, kto czuje się za kółkiem jak ryba w wodzie
  • Miłośnikowi jazdy w terenie

Emocjonująca jazda OFF ROAD 4X4

Przejazd za kierownicą terenówki z napędem 4x4 w towarzystwie doświadczonego instruktora, który podczas realizacji dzieli się swoją wiedzą i cennymi wskazówkami. Do auta można zaprosić dodatkowo dwie osoby towarzyszące, które na czas realizacji zasiadają na miejscach pasażerów. Cała atrakcja trwa 1 godzinę. Jazdy odbywają się w okolicach Kielc.

Trasa przejazdu

Tereny w okolicach Kielc idealnie nadają się do szalonej jazdy OFF ROAD. Każdy uczestnik będzie mógł w pełni wykazać się swoimi umiejętnościami kierowcy podczas jazdy po trasie z dużą ilością przeszkód terenowych, tj. strome zjazdy i podjazdy, błotne koleiny, rzeki, trawersy, wąwozy i drzewa. Takie naturalne urozmaicenia terenu nie pozwolą nudzić się nawet najbardziej wybrednym amatorom adrenaliny.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras, posiadają wysokie zawieszenie, zamontowane wyciągarki oraz dużą moc ukrytą pod maską. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela rad i wskazówek kierującemu. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

To idealny pomysł na prezent, ponieważ…

  • Dostarcza mnóstwo adrenaliny i pięknych wspomnień

  • Pozwala sprawdzić swoje umiejętności jazdy w trudnym terenie

  • To bardzo nietuzinkowy i oryginalny podarunek.

Cena: 449 zł

ktoś kupił ten produkt
8 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0011386