Jazda OFF ROAD 4x4 – Wisła

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

60 minut.

Lokalizacja

Off Road Beskidy, ul. Branców 1D, Wisła

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja realizowana jest przez cały rok.

Informacje dla oglądających

W atrakcji biorą udział wyłącznie obdarowane osoby (maksymalnie 3).

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera.

Informacje dodatkowe

Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda OFF ROAD 4x4 – Wisła

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Ekstremalny przejazd off road po leśnych i widokowych terenach realizowany jest w Wiśle (Beskidy). Atrakcja dedykowana jest 1, 2 lub 3 osobom i trwa 60 minut.

Komu podarować jazdę off road 4x4?

  • Miłośnikowi ekstremalnych przygód za kierownicą

  • Przyjaciołom uwielbiającym spędzać czas w aktywny i niebanalny sposób

  • Każdemu, kto chciałby spróbować swoich sił w jeździe terenowej

Jazda OFF ROAD 4x4 Wisła

Jazda off road odbywa się za kierownicą Jeepa Grand Cherokee. To doskonałe auto dla miłośników jazdy terenowej. Podczas realizacji osoby obdarowane przeżyją niezapomniane emocje na leśnych drogach pełnych przeszkód i wybojów, które stanowią prawdziwe wyzwanie dla każdego kierowcy. Podczas przejażdżki podziwiać można malownicze krajobrazy Beskidów – widokowe i leśne. Mimo trudności terenowych, komfortowy Jeep oraz obecność instruktora gwarantują pełne poczucie bezpieczeństwa. Realizacja dedykowana jest 1, 2 lub 3 osobom i trwa godzinę. Każda z obdarowanych osób może zasiąść za kierownicą – czas jazdy zależny jest od indywidualnych ustaleń pomiędzy uczestnikami.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą instruktor przeprowadzi szkolenie, podczas którego uczestnik pozna budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Wszystkie samochody są dopuszczone do ruchu oraz na bieżąco serwisowane i kontrolowane.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego nie potrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Uczestnik musi posiadać ważne na terenie Polski prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w jeździe jako pasażerowie.

Off Road Beskidy

Firma Off Road Beskidy w Wiśle gwarantuje niezapomniane emocje dla wszystkich miłośników jazdy terenowej. W ofercie znajdują się auta Jeep Grand Cherokee, które idealnie sprawdzają się na trudnym, leśnym terenie Beskidów. Pojazdy są niezawodne i świetnie znoszą trudne warunki, co pozwala poczuć prawdziwą przygodę podczas jazdy off road. Trasy prowadzą przez malownicze tereny leśne i widokowe, gdzie można podziwiać piękne krajobrazy Beskidów. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu samochodów oraz doświadczonym instruktorom, każdy może poczuć dreszczyk emocji i przeżyć niezapomniane chwile za kierownicą terenówki.

To idealny pomysł na prezent! Ponieważ…

  • Spełnia marzenie o prowadzeniu auta terenowego

  • Pozwala nietuzinkowo spędzić wolny czas razem z bliskimi

  • Dostarcza niezapomnianych emocji i wrażeń.

Realizacja

Liczba osób:  1 osoba

Cena: 339 zł

ktoś kupił ten produkt
4 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto